Jakou závodní hru zrovna hrajete?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 5. 2023 10:43

Jel jsem:
Grid: Legends
Street Racing Syndicate
a teď naposledy NFS Run. Projedu si to ještě jednou, bylo to dobré.

A opět jsem usnul asi v půl páté, protože jsem v posteli jel Test Drive Unlimited na mobilu. PPSSPP je boží!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2023 20:28

Heat jsem skoro dohrál. Asi jsem ho nedohrál hlavně proto, že bylo v podstatě stejné jako Payback. NFS Run jsem zkoušel hrát, ale už je to na mne moc staré.

Co říkáš na Grid Legends?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 5. 2023 21:16

Moc staré? Jak to poznáš? Vždyť grafika furt super. AutoHDR, 120 FPS a paráda.

Grid Legends... nelíbí se mi moc ten jízdní model, zejména ve srovnání s prvním dílem, ale de facto i s druhým, který se mi, na rozdíl od všeobecného mínění, líbil stejně jako jednička. Další diskutabilní věcí je výkon, kdy nemám pocit, že by to vypadalo lépe než dvojka, ale jede to podstatně hůř - a hlavně z hrozným rozptylem. Někdy pomalu lock 120, jindy 40. No to je na pytel. Příběhový mód je v podstatě ok, hrané filmečky se mi líbily, ale klasická kariéra má tolik nudných a repetitivních závodů, že to podle mě nemohl nikdo dohrát.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2023 23:51

NFS Run? Mám verzi z Originu a za prvé mi to jede nějak divně, za druhé si nemůžu zvyknout na ten jízdní model a za třetí to fakt už nevypadá moc hezky. Radši si zahraju remasterované Hot Pursuit :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2023 07:19

Co to znamená nějak divně? No je tam lock na 30 FPS, musíš vypnout Vsync, nahrát tam fix a jedu to na 120 FPS. A vypadá to nádherně a víceméně stejně jako ty Hot Pursuit. Rozdíl mezi původním a remastered Hot Pursuit, co si tak pamatuju analýzu Digital Foundry, v podstatě nešlo najít. Jízdní model tam je debilní, ale za mě tedy míň než v Hot Pursuitech. Ty se hrajou jak Ridge Racer...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 5. 2023 12:51

Fix jsem nehledal, pravda.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků