Hledam neco mezi rpg a strategií

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sculp 20. 9. 2009 14:57

Cawte, pls poradte mi, hledam RPG (no vlastne spis strategii ,sorry), aby bylo jako Warcraft 3, Starcraft, Keltští Králové a takove hry...
Chtel bych aby:
- mohlo by to existovat s ceskym dabinegm ale nemusi... ale aspon CZ titulky aby byly soucasti hry
-tam byly LIDI nebo "MONSTRA" (:D), a ne, aby tam byli vesmirny rakety, ufo, tanky nebo auta...
-aby to NEBYLA hra on-line, nebo po síti. Musi to byt na jednom PC a single player..
- aby to nebylo typu Age of Empires, kde se furt jenom staví budovy (vetsinou), chci aby to bylo toho typu jak uz jsem rikal Warcraft 3 kde se spis bojuje a plni questy.

No, tak snad toho nechci moc xD Pls mi teda do komentu poradte nejmene 3 nake novejsi hry na tenhle zpusob, a ja se na to kouknu ;)
dikyyy 8-D 8-D

//Přejmenováno a přesunuto-Jezek
Naposledy upravil sculp dne 20. 9. 2009 15:49, celkově upraveno 3
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 20. 9. 2009 15:19

Počkat, Warcraft a Starcraft jsou spíš strategie, než RPG, ne?:-o
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sculp 20. 9. 2009 15:27

lol to je pravda ted mi to doslo xD :D 8-D 8-D a neznas neco na tenhle zpusob her teda?
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beholder_ 20. 9. 2009 15:33

-> sculp : tieto by si mohol skúsit(nie sú síce nové)
Age of Mythology
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth
Warhammer: Mark of Chaos
Neverte svojmu srdcu. Chce vašu krv.
Tak, a prerazil si múr hlavou - a čo budeš robit v susednej cele?
Beholder_
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 9. 2009 16:45

No ty si Sculpe vymejšlíš, vlez si na Ej bí sí a vyber si, he. Jo a taky co kdyby si napsal na jak silnou mašinu-Šváb, grafika a Ram?!...co s Tebou:Age of Empire III.(akčnější než 2, na stavení zapomeň,he),
Battle Realms 1-2,Dark Colony, Warlord Battlecray 1-3, Warcraft 1+2, Original war, Setlers 5+dat, Johanka z Arku, TZAR,Spellforce,Celtic kings, Highland war., The I(eye)of the Dracon, Knight shift, Majesty, Northland, Populous III., Tone Rebelion, Warrior kings batles, WArlords1-4, Robin hood, Rise of Nations, ...Není mi jasné to Tvé 1 GIGO?!, he..., když W3 by se tam nevešlo, že. No snad si vybereš,mám u Tebe Pívo...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sculp 20. 9. 2009 17:35

Jo, diky za hry, neco si vyberu
P.S.: ale vzdyt ja nerikal nic o tom, ze Warcraft 3 má 1GB, jenom ze hledám hru na takovýhle téma,která má 1GB (a navic Warcraft 3 ma 1.3 GB,to neni zas takovej rozdil xD) a nas komp myslim zvladne vsecko 8-) je par mesicu novej a jeste pres 480gb volnyho na disku :mrgreen:
a jeste necoo Celtic Kings jsou Keltští Králové a ty uz jsem ve svy zprave psal, ze neco takovyho chci a nemyslel jsem tim PŘÍMO tu hru 8-D
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 21. 9. 2009 05:13

No tak si sežeň třeba ten Spellforce 2..to je taková směs akčnějšího RPG a strategie na styl Warcraftu..po většinu hry ovládáš pouze skupinku svých hrdinů, ale jsou místa, kdy dostaneš do rukou dělníky a potom stavíš a válčíš prakticky stejně jako třeba ve Warcraftu..je to prostě taková směska (i když mě osobně moc nenadchla)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 9. 2009 07:32

To máš těžký Slashi, von neví vlastně coby?! a jakby? ať se zatím podusí, sám.
A eště je drzé, odmlouvá a frfňá, to je pak těžký, že...No nic zase si může přijít...nevděk světem vládne. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 9. 2009 20:23

Mě docela zaujala Battle of Wesnoth, a je zcela zdarma.
http://www.abclinuxu.cz/clanky/hry-a-za ... or-wesnoth
I když je fakt, že mám raději real-time než takové (tahle je tahová)

Některé scénáře jsou v češtině
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sculp 18. 10. 2009 17:39

Brý den :D,
hledam nakou dobrou hru typu World of Warcraft, Spellforce a cena asi tak do 250kč a MUSI byt s CZ dabingem. Nechci zadnou online hru, nebo hru po siti, chci normal single player strategii nebo rpg (a at to neni moc krvavy :P), neco takovyho pro novejsi kompy s good grafikou, nas pc stiha vsecko ;)

:arrow: PISTE TIPY DIKES :!: :D
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 10. 2009 17:41

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sculp 18. 10. 2009 17:43

?? ja ted hledam zase neco jinyho, tamto bylo warcraft, starcraft. tohle je WoW a Spellforce ;) a mam i jinej popis
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sculp 18. 10. 2009 17:45

OK TOHLE MUZETE SMAJZNOUT, DIKY! ;-)
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 10. 2009 17:51

Mě to přijde stejný... Hoď si požadavek tam a tohle můžou smazat, není potřeba zakládat další téma na téměř to stejné...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sculp 18. 10. 2009 17:53

jo ale tamto jsem chtel takovou strategii tohle se spis prikloni k tomu RPG, ale nevim no. Warcraft 3 a World of Warcraft-- to je velkej rozdil.... ;)
sculp
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků