Simt MHD - simulace autobusů, trolejbusů, tramvají - CZ hra

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 23. 11. 2019 08:41

SIMT MHD je další z řady klonů simulátoru MHD, na kterém pracuje několik českých tvůrců. Ve hře můžete řídit tramvaje, trolejbusy a autobusy na různých linkách ve fiktivním městě. Část města je inspirována Plzní, ale najdeme zde i místa inspirována jinými městy.

Vozový park je poměrně rozsáhlý. Ve hře je spousta vozidel od všech trakcí. O vozy se musíte starat v depu, aby byla čistá a v dobrém technickém stavu. Stav vozidla ovlivňuje počet cestujících. Lidé neradi jezdí rozbitým a špinavým vozem.

Autoři se hru snaží oživovat pořádáním různých in-game eventů jako jsou různé výluky a speciální linky. Výluky přidávají na realismu a ovlivní linky, které jezdí jinak. Navíc se na hře stále pracuje a zhruba co půlroku vychází tzv. Nová verze, čili velký update, který upravuje chyby a přidává novinky do hry. Hra má také propracovaný systém křižovatek dle skutečnosti, tudíž v různé denní doby fungují jiné cykly na semaforech, semafory mají i různé smyčky a poznají intenzitu provozu.

Hru můžete hrát zdarma, ale omezeně. K dispozici je jen několik linek a pár vozidel. K dispozici je i tzv. Zlatá verze, která je placenou a plnohodnotnou hrou, výměnou za měsíční (roční) poplatek. K veškerému hraní potřebujete být online. Vaše jízdy jsou zaznamenávány na oficiální stránce. Počítají se vám cestující, počty najetých kilometrů, a podobně.

Popis jsem okopíroval z Databáze Her, který jsem tam psal já.

Oficiální web
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
First Blood
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků