Euro Truck Simulator 2 / Multiplayer / Firma

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Kontraman 5. 10. 2014 11:28

Zdravím, dámy a pánové. V následujícím článku bych vám velice rád představil nedávno vytvořenou modifikaci této nádherné hry, která umožňuje připojit hráče, kteří vlastní originální hru Euro Truck Simulator 2 (ať už s DLC, nebo bez) na jeden server. Tuto modifikaci vytvořil polský team mladých kluků, kteří si řekli, že připojit hráče mezi sebe by byl velice dobrý nápad. Tato akce se tak neuvěřitelně rozrostla, že nyní už se na všech 3 serverech objevuje v průměru kolem 2500 online hráčů!

Celá věc funguje tak, že pokud vlastníte originální verzi hry na Steamu, můžete si stáhnout malý soubor z oficiálních stránek multiplayeru, který si nainstalujete do hry a objeví se vám na ploše zástupce klienta. Přes tohoto klienta se můžete připojit na jeden ze 3 serverů. Mezi tyto servery patří #US (Americký server, kolem 100 hráčů online), #EU1 (Evropský server, kolem 2000 hráčů online) a #EU2 Freeroam (Vypnutý omezovač, zrušené kolize mezi hráči). Na server se můžete připojit s jakýmkoliv savem ze singleplayeru.

Normální provoz ze singleplayeru, kde jezdí osobní auta a kamiony je samozřejmě zrušený, tudíž jediné vozidla, které potkáváte na silnici, jsou ostatní hráči s jejich kamionama. Největší provoz bývá samozřejmě ve městech, kde bývá pravidelně od 10 až po 50 hráčů, kteří jsou bud v servisu, u garáže nebo nakládají/vykládají náklad. Co se týče zvuků a pohybu ostatních kamionů, autoři se neustále snaží vylepšovat synchronizaci a kvalitu herního zážitku. Pravidelně vychází nové aktualizace a podporované verze, které běží stejně s verzi ETS2 od CSC software.

Ovšem, zde veškerá sranda nekončí. Pokud vás baví jezdit samotného, jenom tak si vybírat náklady, které chcete a jezdit si s kamionem, se kterým chcete, žádný další zážitek ze hry vás už nejšpíše nečeká. Nachází se zde ale možnost připojit se k virtuální firmě, která mu mnohdy svůj vlastní web a teamspeak a také založenou firmu na webu "TrucksBook". Tento web je taková virtuální organizace, která funguje jako jakýsi soubor všech zaregistrovaných firem. Každá firma má samozřejmě svého ředitele a svoje řidiče, kteří mají povinnost každou svoji splněnou zakázku poctivě zapisovat. Potom vznikají různé statistiky jednotlivých hráčů a i firem. Firmy se potom různě předhání, kdo najezdí víc, kdo má méně pokut, kdo jezdi podle předpisů, nebo třeba kdo má lepší příjmy. Tomu já teprve říkám ten správný reálný požitek ze hry.

Tímto bych vás velice rád pozval do firmy CST (Czechoslovakiatruckers) která se pohybuje na prvním místě v žebříčkách trucksbooku a také na prvním místě, co se systému a slušnosti týče. Máme nyní již přes 90 zaregistrovaných a aktivních členů, kteří pravidelně jezdí a chodí na teamspeak. Nabízíme na našem fóru různě soutěže, kde máte velkou šanci získat rozšíření do hry v podobě DLC Going East, High Cargo nebo Paint Jobs. Jsme přátelská komunita, která si se vším dokáže vzájemně poradit a pomoct. Pokud by jste měli zájem přidat se do naší firmy, navštivte náš web a na fóru si po přečtení pravidel můžete podat přihlášku. Těšíme se na vás!

ODKAZY:
Oficiální web ETS2 multiplayeru: http://www.ets2mp.com/
Trucksbook: http://www.trucksbook.eu
Naše firma CST: http://czechoslovakiatruckers.cz/
IP ADRESA CST Teamspeak serveru: 85.118.131.207:9236
Kontraman
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků