Simulátor střelby

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 12. 2011 22:05

Zdravíčko, omlouvám se jestli už tady někde takové téma je, ale nenašel jsem ho.

Chtěl bych si pořídit neakou hru kde je pokud možno nejreálnější střelba ( vzdálenost, vítr atd...) četl jsem o Sniper Ghost ale co jsem se koukal na gameplay přijde mi to stále moc arkádové. Něco jako byl FlashPoint :)

už jsem pěknou řádku let nic nehrál, takže nevím jestli něco takového vůbec existuje ( o existenci ARMA a ARMY2 vím , ale obávám se že to nebude to pravé ořechové)


děkuji za jakoukoliv radu a nápad :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 12. 2011 00:38

Tak ArmA vůbec arkádová není. Ještě pro tebe ale určitě má smysl poohlídnout se po starším Sniper Elite
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 12. 2011 08:17

Díky, zkusím i ten ArmA :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 23. 12. 2011 11:37

ArmA/ArmA 2 jsou v podstatě stejný hry jako byl Flashpoint. To ovšem neznamená, že z hlediska simulace střelby by to bylo kdovíjaký terno. Nějaká základní balistika tam sice funguje, ale třeba vítr tam simulovanej vůbec není. Navíc je všechno řešený prostým nadstřelováním, pro pokročilejší systémy jako vyměření vzdálenosti, nastavení mířidel apod. to chce mody (konkrétně ACE).

Sniper GW je opravdu arkáda, ale z hlediska simulace střelby o nic míň přesná než Army. To samý Sniper Elite.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 12. 2011 12:30

takže ArmA + ACE, a pak to bude aspoň trošičku realný ( nastavování dílcu na puškohledu atd...) ?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 23. 12. 2011 14:07

U Army 2 bacha na HW náročnost, netuším, co máš za komp, ale nejdřív vyzkoušej aspoň demo. Jinak v ACE jsou i vyloženě hardcore fičury pro fajnšmekry.

http://youtu.be/fzvRbKQpV2o?hd=1&t=1m50s
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 12. 2011 21:17

mám notes: i5-2430m a GT-555m tak snad to neak pojede :)

edit: jinak to je to co přesně hledám :
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků