Oblivion

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 6. 2010 09:35

Jo DAVE, v každým, nakazit se může každej, přesto je lepší bejt Redguard a naboostovat se než někam vlezu, kde je zvýšený výskyt Pizizubek, také není od Věci, he.
Z upiorstvom to huž problema Lojza je a vleze do peněz a zpotěj se Ti kulky, hehe. Je na to samostatnej quest. Klasickej řetězák,,O Slepičce a kohoutkovi,,. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 7. 2010 18:13

Trochu jsem si hral s modama a nasel jsem tohle hezky brneni.

Obrázek


Nema nekdo nejakej slusnej mod pro mapu, aby na ni sly delat poznamky?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 18:23

Hehe Lojza, ty si nepíšeš WARBUCH a nekreslíš na A4-3 vlastní mapy?!(slepený je to pak AO). Jo ta se vyplatí všude v RPG, hehe. No nikdy není pozdě, zavzpomínej na ,,čtverečkový,, časy a budeš v pohodě. Druid Ogden Béér, cave Zvon. Kde se teď plácáš?...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 7. 2010 18:49

Nee, to si fakt nekreslim, chtel jsem vyuzit toho ze si to ta hra kresli sama. :D Davno pryc jsou ty cesy Dracaku. :)

Ted se tak potloukam kolem. Dorucil jsem Martina a Zofreho do pevnosti a ted vybiram jeskyne, dungy a zaviram brany. Do toho na netu hledam nejaky slusivy hadriky a pekny zbrane. :-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 21:26

No já Tě Lojza varoval, he s těma některejma questama...Tesák Marcel od cave Zvon. Fajne zbraně i vohoz najdeš v terénu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 7. 2010 23:13

A vis zes mel pravdu? Zrovna jsem byl v jednom dungu kde mne podle vseho zavede hlavni dejova linie a dostal jsem kamen kterej jsem nemel brat..na OblivionWiki pisou ze to je bugly. Nastesti to snad spravily dva prikazy do konzole...uvidim az se k tomu Questu dostanu. :D

No jo, jenze v terenu nejsou tak hezky...na netu je ke stazeni tolik krasnych brneni, vice ci mene odvaznych. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 16. 7. 2010 17:59

http://www.pcgamer.com/2010/07/16/ten-e ... vion-mods/

Nejvíc mě zaujaly Unique Landscapes a Deadly Reflex. Nezkoušel někdo jak to funguje s Monster Modem náhodou? :hm
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 7. 2010 19:50

Unique Landscapes fungují dobře (jen se musí mody načítat ve správném pořadí). Deadly Reflexes jsem nezkoušel.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 16. 7. 2010 20:19

Mně jde o to, že když Unique Landscapes změní prostředí, jestli pak přidaná NPC nepadají ze skal nebo tak. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 7. 2010 20:20

Ryby občas poskakují po pláži a vlci plavou v moři :D Jinak dobrý :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 16. 7. 2010 20:33

Aha, tak to je ještě celkem stravitelný, dík. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2010 22:23

Z toho vyctu pouzivam jen Natural Enviroments a fakt fo jde poznat. Ty efekty se fakt povedly. probem je ze se tam to pocasi meni strasne rychle. Kdyz chce clovek udelat nejaky fotky tak musi cekat nez se vyjasni.

Par videi Deadly Reflex jsem videl na youtube, ale uprimne mi to prijde hrozne zpracovany. Mam na mysli cakacne krve ve vzduchu a podobne. Mozna to ale uz opravili.

Zkusim ale ty textury....zatim si hraju s animacema postav a skladam si nejakej peknej armor na pohled.

Btw nevite kde vzit TES Construction Set? V te Steamovske verzi neni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 7. 2010 22:41

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2010 22:51

Super, nevedel jsem jestli je legalne nekde k sehnani, nebo je jen s plnou hrou. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 7. 2010 22:54

Je to freeware ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků