Vampire the Masquarade:Bloodlines

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod normen.bates 16. 3. 2008 13:39

to jsem právě udělal
A3000+,1024ram,Asus 3650 256Mb
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 16. 3. 2008 14:10

No očividně asi ne, když ti to nefunguje - tohle je jedinej problém s češtinou, jinak není žádný jiný důvod, proč by neměla fungovat (já jsem s tím měl taky problém).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 16. 3. 2008 14:38

instaluju to do D :\Program Files\Vampire - Bloodlines\Vampire\Vampire

pak jsem zkoušel:D :\Program Files\Vampire - Bloodlines\Vampire

zkoušel jsem to i nainstalovat do nové složky a pak přepsat ve hře složku Vampire a stejně to nejde v CZ
A3000+,1024ram,Asus 3650 256Mb
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 3. 2008 16:21

He Normene...viz výše...musíš jí nainstalovat přímo natvrdo! do dat ,soubor po souboru-,,překopírovat to,,... ,ten ,,autoinstal,, nefunguje...
tydýt Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 16. 3. 2008 17:17

tak už vypadá že to mám v CZ,menu je už česky.musel jsem jak psal Marcel složku po složce.zatím díky
A3000+,1024ram,Asus 3650 256Mb
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 16. 3. 2008 22:31

Tak to se omlouvám, jsem nevěděl, že se Score verzí jsou takový problémy. Já mám tu klasickou a tam s tím problémy nejsou.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 11. 8. 2008 12:36

ted ctu v Magazinu MFDnes ze postavu Mang-Xiao namluvila v anglictine Edita Brychtova, ceska emigrantka u nas znama hlavni zenskou roli z Akumulatora 1. Dost prekvapive
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meda 16. 4. 2009 00:00

Zdravim.Dostal sem chut si zahrat tuhle skvelou hru znova ale potrebuju trosku helfnout mam hru z Xzone i s CZ ale netusim jestli ta verze cz co mam je posledni a jakej neoficialni patch by se k ty cestine jeste dal (mel) instalovat.Jestli to nekdo nedavno treba nehral a nevi co jak a kde sosnout.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 4. 2009 16:27

Nevím jaký patch se instaluje k češtině, ale pro slušný hraní to chce co nejnovější :-) Ideálně 6.0
http://pc.hrej.cz/hry/rpg/vampire-the-m ... bup60.exe/
Já to hrál se 4.8 a taky se to dalo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 4. 2009 20:41

Já to hrál s nějakým uplně prapůvodním hned po vydání a taky se to dalo...

Ale nějaké ty novější fan-patche tam snad dodávají i nějaké vychytávky navíc.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 4. 2009 21:01

Ono je to zabugovaný, řekl bych, výjimečně :-) A každej další patch sice něco opraví, ale zas tam i něco zanese, takže...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 4. 2009 22:03

na posledním level dvd k tomu ty patche jsou...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 4. 2009 22:10

SCobra píše:Ono je to zabugovaný, řekl bych, výjimečně :-) A každej další patch sice něco opraví, ale zas tam i něco zanese, takže...

Jasně, chyby tam jsou. Ale nepřišlo mi, že by to bylo až TAK tragický, jak se všude píše a vykládá... :hm Jako ano, byla tam chyba, kterou jsem musel přes konzoli odstranit, jinak bych to nedohrál, ale to se mi stalo jen jednou. A to s tím prehistorickým patchem (nejspíš 1.něco).
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 16. 4. 2009 23:33

jo ta jedna tam je snad jeste furt, nebo naky novy ju mozna resi, ale nejsem si tim jistej ...
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 4. 2009 07:28

Já teda na pár chybek narazil... Třeba v kanálech se mi jednou nechtěl objevit ten zmetek, co zabíjel bezdomovce...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků