Rozjedu LoL na tomhle?

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Abcak 18. 10. 2012 18:59

2 GB RAM
Pentium Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz
Intel G33/G31 Express Chipset Family
Abcak
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 10. 2012 09:13

No a co v tom máš za grafiku?
Minimální požadavky jsou zde: https://support.leagueoflegends.com/ent ... quirements
Jestli máš jen integrovanou grafiku od Intelu, asi bude problém se Shader Model 2.0.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 10. 2012 10:10

Pokud myslíš Lands of Lore, tak určitě ano :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 10. 2012 10:15

Myslí League of Legends předpokládám :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abcak 19. 10. 2012 16:50

mám integrovanou...
a ano. myslím League of Legends:D
hru sem si nainstaloval, mtutorialy sem projel v oho, ale když jdu hrát, tak jak se tam načítaj ostatním ty procenta tak mi to vždy spadne... a skoči tohle http://prntscr.com/hp6ei... odeslal sem to a prej aktualizovat ovladače... ani to nepomohlo...
Abcak
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 10. 2012 09:57

Ten odkaz nefunguje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferar360 29. 10. 2012 17:32

ten odkaz funguje, ale bez tych 3 bodiek a podstatnejsi je screenshot "View Report Details..."
ferar360
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2012 17:40

To by spíš pomohly ty Report Details...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 11. 2012 19:46

Ahoj, omlouvám se za - pro někoho - hloupý dotaz. Víte přesně na kterých portech komunikuje tato hra a jaká je nejnižší rychlost internetového spojení download/upload, aby se hra dala stále ještě korektně hrát?


Díky moc za pomoc a doufám, že moc nepobuřuji :-)
S pozdravem MgX
MgX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 09:15

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 11. 2012 20:15

Díky moc - něco obdobného jsem našel, ale nezdálo se mi to, tak se raději ptám u odborníků. Jo - ale ta datová náročnost tam není zmíněná, nebo nevidím? :-[
S pozdravem MgX
MgX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 20:38

No na mobilním internetu si to nezahraješ, protože steam na něm neběží. A jinak jde spíš o odezvu než o prostupnost linky ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 11. 2012 21:35

Aha - abych byl konkrétnější ... budu zřejmě u kámoše nastavovat router - bandwidth management pro dvě PC ... jeho a dcery. Ta hraje (nejen) tuto hru. No a tak se ptám, abych věděl.

Předpokládám, že když jí přidělíme 1Mbps download a 1Mbps upload mělo by to stačit ... dle toho co naznačuješ. Nechtěl jsem to udělat a pak poslouchat, že se to seká. Nemám tolik času tam jezdit :-)

BTW: já mám pocit, že jí to nejede přes STEAM, ale má to normálně někde z časáku nainstalováno (bez STEAMu) - tedy oficiálně (ne černota).
S pozdravem MgX
MgX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2012 22:02

V onlinovkách se posílají v podstatě jen databázové údaje, takže víceméně textové soubory. Nejlepší bude nastavit bandwith a pak si zkusit chvíli zahrát :) Ale mega by snad mělo stačit :) Tady mám upload taky jen 1 mega a s hraním přes síť není problém. Download bude pravděpodobně podobný. Tak dej 2 a 1 ať máš jistotu (jestli mají dost širokou linku) ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2012 20:58

Díky! Nastavím to zřejmě 2:1 a bude.
S pozdravem MgX
MgX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků