GTA 4

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 26. 4. 2009 14:20

Spíš je hra dynamičtější i když ke konci se zvrtává v neuvěřitelně zdlouhavou střílečku.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod LukiKE 26. 4. 2009 15:20

Ja som ju zacal este len hrat :DDDDDD :-D :-D :-D
LukiKE
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 6. 5. 2009 12:42

... co se da v v gta 4 delat kdyz uz je vsechno na 100%?? .. mi prijde skoda odinstalovat takovou peknou hru .... aspon kdyby neaky pridavny mise po telefonu byly..a mel sem do ceho strilet =D ale behani po ulici a koseni policistu takova zabava porad neni=)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Chumbaba 6. 5. 2009 14:01

Tak zkus ještě poslouchat rádiové talkshow, pouštěj si televizi nebo můžeš jít do divadla na všechny show Gervaise a Williamse :)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 6. 2009 20:37

//O warezu se tady bavit nebudeme, ano?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod 16cmfan 18. 6. 2009 21:43

Tak tak...dobre udelal admin...takový lidi by sem najradši :-\

pirát-ok, ješte to krapet zoberu....já taky nejsem úplne čistej ale hloupej a drzej pirát...to je už hodne...nenávidim takový lidi z duše
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 8Paul 19. 6. 2009 21:51

Patch 1.4 venku, ale nic moc neopravuje, prý je to příprava na další velkej patch.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pepos01 19. 6. 2009 22:56

Tak to jsem na onen nový patch zvědavý.... stáhnu, nainstaluji a uvidíme ;-)
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 20. 6. 2009 09:33

Hele jak mám hru opatchovat ? Musím stahovat všechny patche nebo ne ??? Nějak se mi to horko těžko povedlo odinstalovat tak to zkusím znova...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod pepos01 20. 6. 2009 11:00

PC píše:Hele jak mám hru opatchovat ? Musím stahovat všechny patche nebo ne ??? Nějak se mi to horko těžko povedlo odinstalovat tak to zkusím znova...

Ano, stáhni a nainstaluj všechny existující patche.... jeden po druhém ( od nejstaršího po nejnovější ) ;-)
S některými lidmi je to jako s motocykly- čím mají menší výkon, tím více jsou slyšet.
pepos01
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 20. 6. 2009 11:39

Takže to nefunguje tak že můžu použít jen ten poslední ?
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod 8Paul 20. 6. 2009 12:09

pepos01 mele nesmysl, samozřejmě že stačí jen ten poslední 1.0.4....

Obsahuje všechny předchozí.Odinstaluj hru, nainstaluj hru, nespouštěj jí, nainstaluj patch 1.0.4, spust hru, aktivuj hru, zaloguj se do rockstar clubu a po spusteni do win live, a hraj bez problemu..
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod aacid 20. 6. 2009 12:32

to akoze fakt musis odinstalovat hru predtym ako si ju opatchujes? to co je za blbost? ja som zatial kazdy patch daval bez akejkolvek nutnosti preinstalovavat.. a tiez preco ju nesmies spustat??

normalne stiahni patch a nainstaluj ho, hotovo.
aacid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spike18 20. 6. 2009 13:13

8Paul píše:Prý je to příprava na další velkej patch.

zdroj? :) kéž by přidali antialiasing, opravili ploty, stromy etc. přidali použitelné stíny a opravili doskakování objektů
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod 8Paul 20. 6. 2009 13:25

aacid píše:to akoze fakt musis odinstalovat hru predtym ako si ju opatchujes? to co je za blbost? ja som zatial kazdy patch daval bez akejkolvek nutnosti preinstalovavat.. a tiez preco ju nesmies spustat??

normalne stiahni patch a nainstaluj ho, hotovo.

Samozřejmě že to nemusíš přeinstalovat, psal jsem to pro PCho, kterej si furt stěžuje že se mu to sere či co...tak aby to nejdřív odinstaloval a udělal načisto.

spike18 píše:
8Paul píše:Prý je to příprava na další velkej patch.

zdroj? :) kéž by přidali antialiasing, opravili ploty, stromy etc. přidali použitelné stíny a opravili doskakování objektů

Je to někde na gtaforums.com...

Ale není to jistý, nakonec to spíš vypadá tak, že verze 1.4 bude od teď v obchodech nebo co..prostě ten rockstar člověk co to tam psal to napsal hrozně nejasně.
8Paul
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka