Star Wars - Battlefront 2015

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 29. 11. 2015 11:15

Hrajete někdo? Vaše dojmy? Zkušenosti?
Já mám od pátku, hrál jsem včera, asi tak 3 hod a jako pokoukání pěkný, gameplay taky jde, ovšem zvuk katastrofa, porad se rozpadava, seká, v animacich mizí postavy atp.
Po instalaci Crimson AMD trochu lepší, ovšem po hraní 5 min Endor zrovna když jsem dostal Sola, tak zasek a nazdar, bez jediné hlášky, už jsem to pak nezapinal, přijde mi to trochu nedodelane, jak jste na tom vy?
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 11. 2015 11:36

My víme, že se Battlefield vydává rozbitý a s polovičním obsahem. Takže čekáme až to opraví a vydají kompletní edici za rozumné peníze :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2015 15:34

Ja hraju a celkem mne to bavi. Sice obsah neni nic moc, ale maji vyjit nejake DLC zdarma, takze aspon tak. Snad tam pridaji i nejake nove karty a podobne.

Osobne zadny velky bugy nemam. Snad az na to ze na matchmaking mne obcas hodni na server s vysokym pingem. Je to zvlastni - jedna mapa jede v pohode, zkonci kolo, nacte se dalsi a nehorazne to zacne lagovat.

Jinak je fakt ze za tu cenu novinky se to moc neoplati. Vazne tam zas az tolik veci neni, kdyz to porovnam s SW:BF2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 13. 12. 2015 11:22

Tak po delsi odmlce jsem to parkrat zapnul a uz celkem dobry, aji mne to dost bavi, ikdyz mi prijde ze jsem oproti nekterym dost pozadu, vsichni si tam litaj s jetpackama :D
nova planeta Jakku taky pekna i ten herni rezim mi prijde lepsi jak Supremacy.

Zkusil jsem i letani, ale katastrofa samozrejme. Zjevne dalsi duvod, proc poridit gamepad.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jonas41 23. 12. 2016 10:18

nic moc.. moc mě to nebavilo ://
Jonas41
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 12. 2016 21:36

mmmjack píše:Hrajete někdo? Vaše dojmy? Zkušenosti?
Já mám od pátku, hrál jsem včera, asi tak 3 hod a jako pokoukání pěkný, gameplay taky jde, ovšem zvuk katastrofa, porad se rozpadava, seká, v animacich mizí postavy atp.
Po instalaci Crimson AMD trochu lepší, ovšem po hraní 5 min Endor zrovna když jsem dostal Sola, tak zasek a nazdar, bez jediné hlášky, už jsem to pak nezapinal, přijde mi to trochu nedodelane, jak jste na tom vy?

mne to ide celkom dobre a bez problemov ktore popisujes.Akurat ma nechytila SWTOR tematika a radsej by som si zahral remake BF2142,pripadne mierim do Titanfallu.

Vsetko je to pekne,ale hrat sa na Jediho s mecom,to moc neberie.Inak hra sla bez problemov a je krajsia ako BF4.

-- 23. 12. 2016 22:36 --

tdjohn píše:My víme, že se Battlefield vydává rozbitý a s polovičním obsahem. Takže čekáme až to opraví a vydají kompletní edici za rozumné peníze :D

jj ako 15e max,dej ziadny to je fakt
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 12. 2016 10:29

ICO: tak to jsem psal před rokem, takže teď už je to snad vyladene, ale hrál jsem to naposled před 2 měsíci asi, nějak není čas a to jelo celkem ok. Přidali plno nového obsahu, resp dlc, ale zatím to kupovat nebudu, až to bude v akci všechno najednou (jako třeba bf3 Premium svého času), když to hraju spíše sporadicky.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků