Watch Dogs - online 1to1 hacking

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod KevlarN 6. 1. 2015 15:54

Máte někdo tuhle záležitost rádi? Já se přiznám, že možnost online vpádů do hry cizího hráče, který právě hraje offline a zároveň nebezpečí, že naopak mě napadne někdo jiný, tento nápad mě doslova uchvátil. Watch Dogs jsem si nainstaloval někdy říjnu a dodnes jsem jeho hraním strávil (promarnil :P :D ) přes 150 hodin a v 1to1 hackingu jsem vpádama do cizích her získal něco přes 70 tisíc bodů, což byla pěkná fuška. :D
Já se prostě musím pochlubit :D - V této konkrétní online minihře jsem dosáhnul už takové virtuozity, že většinou dokážu "převézt" i různé čítery (např. číty zvýšená rychlost a nekonečné množství munice nepředstavují žádný problém), na které občas narazím. Na jedné straně mám výčitky z toho, že tak neproduktivně mrhám časem místo abych dělal užitečnou práci, na druhé straně ale - když ona je to děsná zábava! :DD Doslova pekelně mě baví hledače, kterému právě "instaluji zadní vrátka do mobilu" provokovat, běhat těsně za ním, schválně se mu ukazovat aby si myslel, že už mě má, destroyerem likvidovat auta a motorky kolem kterých při hledání právě proběhl, sledovat jak pobíhá jako mravenec a je úplně mimo mísu.... atd....
Je tady taky nějaký podobný fanatik do 1to1 hackingu? V této souvislosti by mě zajímalo, existuje ještě i nějaká další podobně laděná hra - hra s prvky FPS a RPG, obrovské volné prostředí, které si žije svým vlastním životem, nějaký offline příběh a do toho náhodné online vpády? Nebo Watch dogs je v tomto směru unikátní?
KevlarN
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 1. 2015 16:08

Natoč video, ať já, kdo to nehrál, mám nějakou představu. Zní to zajímavě.

... na druhou stranu někomu ruinovat single ... :-D bych to považoval za bugy.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 1. 2015 17:19

online vpády máš v Dark Souls :-D
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevlarN 6. 1. 2015 17:24

Ahoj Sasakr,
natočit videa - jo, tohle mě už taky napadlo, i když, na druhé straně, na youtube už jsou toho celkem hromady.
Co se týká těch vpádů, ono to jde v nastaveních zakázat, pak jsi skutečně offline, ale po nainstalování hry je to defaultně povoleno, takže kdo netuší o možnosti zakázat online prvky, tak se holt musí smířit s tím, že mu sem tam někdo do hry vpadne a třeba mu i něco rozstřílí. :P
Mimochodem, pokud to někdo taky hrajete, tak používám nick "soudruhPlatenik", kdybychom na sebe náhodou narazili... :D Neskromně si myslím, že soudruh Pláteník je vážně tvrdý soupeř a většinou všem nakope pr..... :D I když je fakt, že občas i soudruha Pláteníka těžce vyfakovali. :D Naštěstí se to neděje nijak často.
Docela se divím, že takto jakostní nick byl volný...
KevlarN
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2015 19:24

Mam pocit, ze kdyz se k nekomu chces pripojit, tak ten dotycny ti to musi nejdriv potvrdit, ne?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevlarN 6. 1. 2015 19:40

Hoj Lo!Zza! :)
Právěže nemusí. Pokud si hráč v nastavení hry nechal povolené online vpády (což je defaultní nastavení), tak se o vpádu někoho cizího do své hry dozví teprve až je tzv. napaden jeho mobil - bližší info viz. třeba videa na youtube, kde je toto v mnoha videích rozebíráno.
V podstatě, když protivníkovi vlezeš do hry, tak než ho napadneš, můžeš se klidně postavit hned vedle něj aniž by on měl tušení, že nejsi jen další počítačem generovaná postavička. Takže když hraješ offline, nikdy nevíš jestli ve své hře nemáš také i ještě nějakého "návštěvníka". To je to správný psycho! :D
Bohužel to není tak úplně pravda a existuje ještě další možnost jak se o vpádu dozvědět - když ty sám požádáš o napadení někoho a zároveň jsi právě byl napaden, hra ti řekne, že v této chvíli nemůžeš nikomu vpadnout do hry, protože ty sám jsi se stal objektem napadení. V Ubisoftu zjevně takto, dle mého názoru docela nešťastně, vyřešili situaci, kdy tobě někdo vpadnul do hry a přitom ty sám bys ze své hry byl přesunut do hry někoho jiného. :)
KevlarN
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2015 20:51

Tak to jsem to asi vypnul v tom pripade. Uz je to sice par tydnu co jsem WD hral, ale pamatuju si ze mne pokazde prislo nejake upozorneni (ve fialovym ramecku myslim), ze se nekdo chce pripojit jestli mu to povolim.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevlarN 6. 1. 2015 21:29

Mě to vždy pouze oznámí, že jsem byl napaden a to teprve až útočník "napíchne" můj mobil a začne mě hackovat. Do té doby klidně může být v mojí hře aniž bych já o tom měl tušení. V tomto stavu smí zůstat cca. 5 minut, pokud můj mobil do této doby nenapadne, tak ze hry vypadává.
KevlarN
First Blood

Odeslat příspěvekod KevlarN 9. 1. 2015 20:38

Chvilka chlubení - soudruh Pláteník je v online hackování momentálně šestý v celkovém žebříčku - bez čítování! A pak, že prý soudruzí byli neschopáci, i když je fakt, že soudruh Pláteník je tajemníkem okresního výboru strany což už je ňáká funkce! Takže kdo jinej by měl kvalitně WatchDogsOnlineHackovat, že? Se klíďo vsadím, že těch 5 lepších je určitě členy ústředního výboru strany příp. dokonce polytbyra! ;-] :D
KevlarN
First Blood

Odeslat příspěvekod Slash_luke 9. 2. 2015 09:24

Minulý týden jsem si Watch Dogs (mimo jiné) koupil v akci a začal hrát.
Překvapivě mě to celkem dost chytlo a poslední dny jsem nehrál nic jiného - a to jsem se Watch Dogs celkem bál po všech těch stížnostech, co jsem slýchával (proto jsem taky čekal až na nějakou zajímavou slevu).

No a do včerejška jsem měl vypnuté ty online vpády, ať mě nikdo při hraní neotravuje :) . Teď když už mám ale hacking strom celý "vyzkoumaný", tak jsem to teda zapnul a je to fakt sranda :D

Vpády na mě byly zatím podniknuty asi 4 nebo 5, ale 3 (4?) z nich skončily ještě před samotným hackováním, protože jsem hackery odhalil na cestě ke mě a až na jeden případ zlikvidoval dřív, než stihli utéct.
Za tohle ale může fakt, že když vám někdo vpadne do hry, tak to zjistíte tak, že vám nefunguje focus (schopnost zpomalující vnímání času), takže pak jen stačí číhat na cokoliv podezřelého a ideálně se přesunout na nějaké pro vás výhodné místo.
Což je ale trochu blbé a budu se muset přinutit nepoužívat ten focus při jízdách městem tak často, aby mě taky mohli občas překvapit.

Jo a jeden chudák se ke mě připojil zrovna když jsem prozkoumával nějaký ostrůvek, tak jsem si na něj pak jen počkal na své lodi a odprásknul odstřelovačkou hned jak se objevil :D (musel se ke mě dostat lodí a nikde poblíž žádná jiná loď neplula, tak se nemohl přiblížit nenápadně)

No a toho, kdo mě konečně začal hackovat, jsem odhalil až když už měl skoro 90% - málem mě dostal :) (bylo to v místě, kde byla i nadzemka, takže víc míst ke schování).

Útoky jsou ale těžší, tam mám zatím úspěšnost jen kolem 50% (4 ano, 4 ne .. cca) - dost záleží na tom, ke komu se připojíte.
1.) přijde mi, že to teď už hrají hlavně "staří kozáci", kteří ví jak na nepřátelské hackery a odhalí vás často ještě před samotným hackováním (možná taky používají ten trik s focusem)
2.) největší vliv má to, kde se zrovna napadený hráč pohybuje..když je to v prázdné lokaci a nebo lokaci bez úkrytů, tak nemáte moc velkou šanci. Protože sice máte po napíchnutí do jeho telefonu 60 vteřin na zahájení hackování, ale to se často moc daleko nedostanete - zvlášť když jste se za svým cílem museli plížit přes nějaké blbé kopce (protože si tam zrovna trénoval jízdu na krosové motorce) a nebo plavat řekou :D a nejbližší domy jsou hodně daleko.
3.) denní doba je taky dost důležitý faktor - ve dne se schovává hůře a naopak v noci se zase hůře hledá. A to hlavně proto, že útočník může v daném bloku vypnout elektřinu :D a když má dost hacků elektrické sítě, tak může prakticky celé hackování proběhnout ve tmě.
Mě se tohle jednou skoro podařilo..byl jsem schovaný na místě, kde mě měl minimální šanci uvidět a už po 2. jsem mu vypnul proud, takže šlo kulové vidět..jenže jak běhal zoufale okolo (bylo to zrovna v té chudší čtvrti s malými domky a hodně ploty), tak si na přeskočení plotu vybral zrovna přesně místo, kde jsem byl schovaný a tak když ho přeskočil, tak kopl do mé postavy :D (šlo ale vidět, že si mě do té chvíle nevšiml a nevšiml by si ani potom, kdyby o mě nezakopnul) .. v tu chvíli samozřejmě moje postava bolestivě zareagovala a tak se napadený otočil a na místě mě bez milosti odprásknul :-S

Sakra, jsem to zase přehnal s délkou příspěvku :shock:


TL&DR - Watch Dogs je hodně zábavná hra a 1v1 hacking stojí za vyzkoušení
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 7. 2016 10:59

Paráda :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků