Nedůvěryhodní uživatelé

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 3. 2007 06:28

Vzhledem k několika případům,kdy se jeden uživatel dohodl s druhým na nějaké výměně/obchodu a pak nedodržel slovo, či je vulgární v sz, mejlech apod. ,jsme se rozhodli založit téma s těmito hříšníky.
Tento topic není vytvořený za účelem pošpinění pověsti některých lidí tady na fóru,ale má spíše informativní charakter.
Pokud se ukáže že se někdo pokusil pošpinit cizí pověst nepravidivým udáním, sám se v tomto topicu ocitne.

Aby nedošlo ke zbytečnému znepřehlednění a flamu,bude platit pár základních pravidel:

1)Příspěvky sem budou vkládat pouze moderátoři a administrátoři.Pokud budete mít špatnou zkušenost s někým ze zdejšího fóra,pošlete soukromou zprávu právě jim.
2)SZ by měla obsahovat jméno hříšníka a objasnění případu.Krátký popis problému nebo i citaci,popřípadě i link na profil uživatele.

Toto téma bude naprosto totožné ve dvou sekcích, a to v Hráčích sobě a v Konzolích, protože ne všichni uživatelé z konzolí navštěvují i ostatní témata.

Za tým moderátorů Jezek
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2007 06:36

Logan007 píše:Umístím sem zatím jednoho uživatele a tím je mb]epatrik.[/b] Byli jsme skrze SZ domluveni na prodeji dvou ovladačů a paměťové karty. Balík jsem poslal den po domluvě.. Pak jsem mu napsal, že až ho dostane, ať napíše, že je vše v pořádku. Avšak z jeho strany žádná reakce tři týdny, až se mi vesele vrátil balík domů. Dělá to 87 Kč a ztrátu času, kdy jsem to mohl prodat někomu jinému... :-(

Další příjdou, pokud mi do pátku nedojde, to co je moje...m/quote]
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2007 06:39

davee píše:Spatna zkusenost s Lloydem Irvingem. Nejsem sam, kdo ma s timto clovekem spatnou zkusenost a proto radim abyste s nim zadny obchod neuzavirali. Me jiz 3/4 roku dluzi knihu a rozhodne se nema k jejimu navraceni i pres nekolikanasobne urgence.


EDIT: Po zhruba roce a pul jsem se diky Smokovi (ktery se sam angazoval) sve knihy dockal...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2007 06:39

bitskull píše:madraven se bude snazit vas vsemoznymi sliby presvedcit o tom, abyste mu neco poslali (nejlepe doporucene) - nedelejte to!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2007 06:39

pierek14 píše:Mám podezření na uživatele eb]DevilJin[/b]. Zaregistroval se registračním formulářem na Nintendo festival a uvedl stejný email jako Madraven. Navíc nyní v jednom z topiců v sekci handheldy shání flash kartu pro GBA a totéž sháněl před pár dny mimo forum i Madraven.

Jestli jsem DevilJina křivě obvinil, omlouvám se a jakmile mě přesvědčí, že není Madraven, svůj zápisek tady smažu.,/quote]
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 3. 2007 10:22

Tuuurek píše:Tak potvrzuji zde již několikrát zmiňovanou spolehlivost Madravena.....Už je to ňejakej pátek co sem si u něj objednal za 300,-Wario Land 3(byl sem tak happy,že se mi někdo ozval na můj "inzerát",že sem se ani pořádně nekouknul(spíš mi to v tej nostalgii nedošlo :cry: )kdo se mi ozval,že sem to hned odkejval....Za 3 dny u nás na poště ležela obálka s mým jménem....Otevřu jí.....a uvnitř místo Wario landu 3,nějaká vietnamská kopie Medvídka Pů....Bylo mi slíbeno,že Wario záhy dorazí a že Méďu si můžu nechat,načež sem odpověděl že Méďu klíďo vrátim......Už je to tejden,Wario nikde a Madraven se neozívá..... :evil: :evil: :evil:

Nechtěl sem to sem psát dřív--dával sem mu šanci,kdyby náhodou chtěl dočinit,čemu slíbil,ale koukám že to bylo zbytečné.... :?
Takže BACHA NA ncolor=red]
MADRAVENA
[/color]..... :!: :!: :!:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 10. 2007 10:22

MajorShitus píše:stručně:
S uživatelem ecolor=red]Spike18[/color] jsem si domluvil, že ode mne koupí Battlefileld 2 za 400Kč, zaslal jsem mui tedy na dobírku hru, on mi psal, že ještě nedošla, atd atd a teď se mi vrátila zpět, adresa je napsána přesně jakou mi dal on, takže se jen vymlouvá, tímot bych byl rád, aby před ním byli varování ostatní uživatelé.n/quote]

profil uživatele
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 5. 11. 2007 12:20

2nikolas2 píše:Mam problem z uživatelem color=red]Hugoeletric[/color]......vyměnoval sem s ním hru na GC a já mu ji poslal ale on mě nic a navíc bydlí na opačné straně republiky tak,že já nemám šanci se tam dostat...
a/quote]


Profil-HugoElectric-Jezek
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 5. 2010 23:26

SebastianMoor píše:Ahoj,
na bazarech figuruje uživatel milanbw (milanbw@seznam.cz), prodává playstation 3 slim 250 gb.
Je to podvodník, nejspíš feták. Zaslal jsem mu zálohu 1000 kč a nic mi neposlal.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků