Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod prof.j.v 2. 11. 2018 17:08

FALLOUT 4 G.O.T.Y Edice High Textures 1440p
:)
prof.j.v
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2018 00:28

GTA 4. Roky jsem to odkládal, protože jsem se bál, že mě to příliš pohltí. A už je to tady.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2018 14:39

OMG, trochu pozdě :D Ale já teď hraju i Motorsport 3, tak na tom nejsem o moc lépe. Jen GTA IV je dnes v něčem zastaralé, i když dodnes nepřekonané v mnoha ohledech. Tenkrát to byla strašná pecka. Naposledy jsem to hrál asi před 3 lety a bavil se královsky. Jen teda už pomalu čekám na 6 a ty hraješ 4 :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2018 19:54

Tak pak bych si konečně měl dát 3...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2018 20:14

Motorsport?

GTA 3 byla dobrá jen své době. Mafie byla daleko lepší a 3 mezitím zestárla tak, že je to dnes spíše sračka. Ale jak chceš...

IV bude vždy špička. V není špatná, ale na IV nemá skoro v ničem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 2. 2019 23:57

Pillars of Eternity... sice na PS4, ale původně PC hra, takže cajk :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 23. 11. 2019 07:38

Poslední dobou hraji Simt MHD, Euro Truck Simulator 2. Ale času už tolik není a nálada kolikrát taky ne.
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků