Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2022 22:31

U mě plodný rok.
Mafia 3 (tu jsem začal už 2020)
Tomb Raider (2013)
GTA Vice City Stories
GTA Vice City
GTA San Andreas
Metro 2033
Metro Last Light
Metro Exodus
Frontlines: Fuel of War
Homefront
Colin McRae DiRT 2 (to jsem nedohrál, hrozná nuda)
Estranged: Act 1
Estranged: The Departure
Observer
The Crew (rozehrané kdysi, teď dohráno)
Pine
Call of Juarez: The Cartel
Blair Witch
Ghostbusters: The video Game
Ryse: Son of Rome
F1 2018 (jednu sezónu)
V-Rally 4 (nedohráno)
Rise of the Tomb Raider

Rozehráno jsem měl NFS Pro Street, ale to fakt nešlo. Po dvou hodinách to šlo z disku. Pár hodin jsem strávil v American Truck Simulatoru. A ježíšek přinesl Serious Sama 4, a ten je taky pokořen.

Ty vole, já jsem dobrej magor. Toho je. Ale asi proč ne. Konečně na to mám železo a po večerech a nocích čas.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2022 11:22

Ani nevím, jestli ještě hraju. :D Byl to Spiderman v 60 a pak Wreckfest v 60. Na druhou stranu to zabralo přes 1000 hodin, což je skoro tři denně. Většina her nejde dohrát. Prostě navolím auto, trať, nastavím podmínky a jede se. Proti tomu jsou běžné hry strašná nuda.

-- 10. 1. 2022 12:12 --

Ale vlastně pokud mám přes 300 hodin v Horizon 5 a vše jsem udělal, tak se to také dá brát, že jsem to dohrál. Pak že nic nehraju...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 1. 2022 14:26

Já zase klasika jen půl rok hraní.
Horizon Zero Dawn + DLC (začal jsem 2020)
Crysis 3
SW Battlefront II (singleplayer)
Far Cry: New Dawn
Control
Cities: Skylines (asi tak 1% co hra nabízí)
Two Point Hospital (cca do půlky SP kampaně)

A to je tak do července. Zbytek roku nic. Ani sudoku na mobilu :D

PS4 se letos opravdu zapotil (jsem to tak od března nezapnul) :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 1. 2022 15:20

Zapomněl jsem ještě Battlefield 1
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 1. 2022 15:09

.
.
.
OK, tak dobrá tedy.
Forza 7 (ne na 100 procent, ale dost)
Cyberpunk 2077
CoD Advanced Warfare
Like Dragon: Yakuza
Sniper: Ghost Warrior
NieR: Replicant
Ratchet & Clank Rift Apart
Resident Evil Village
Deathloop
Disco Elysium
Dust-something - bylo to na Store, bylo to levné, bylo to amatérské a nepamatuji si polovinu názvu.
Alan Wake Remaster

Koupil jsem samozřejmě více her, ale nebudu sem psát ty co jsem nedohrál. Plus samozřejmě si prd pamatuji, takže mi tu určitě pár dalších chybí.

Na jaře jsem zázrakem sehnal PS5 (za normální cenu), ale tak nějak nejsem nadšený - her které jsou exkluzivní a zajímají mě je málo, menu je na *****, konzole si nabíjí/nenabíjí ovladače jak se jí zachce, Store je bordel největší a nejsou žádná dema. Spousta her nedostala PS5 upgrade a mnohé co ho dostaly nevypadají o nic lépe. více než rok s novou generací na trhu a zatím to moc nevidím. Minulá byla v tomhle ohledu lepší.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2022 20:24

Tak nejsem jediný, kdo není z PS5 extrémně nadšený. Jako jo, konzole fajn, hry také, ale není to žádná pecka. To menu dodnes nechápu, jak může být tak dementní? Je dobré ji mít, ale rozhodně nechápu ty oslavy všech.

A co ta Forza 7? Jaké asistenty používáš? Jsem to nedávno zkoušel a ta hra je extrémně těžká. GT má plno pomocníků, které nelze vypnout a hraje se to jako Horizon. Ale Motorsport je fakt hardcore. Je to částečně umělá obtížnost, protože mají trochu divné ovládání, ale jakmile umíš Motorsport bez pomocníků, zvládneš už cokoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 1. 2022 14:28

tdjohn píše:A co ta Forza 7? Jaké asistenty používáš? Jsem to nedávno zkoušel a ta hra je extrémně těžká. GT má plno pomocníků, které nelze vypnout a hraje se to jako Horizon. Ale Motorsport je fakt hardcore. Je to částečně umělá obtížnost, protože mají trochu divné ovládání, ale jakmile umíš Motorsport bez pomocníků, zvládneš už cokoli.


:shock: Extrémně těžká? Pomocníci co nejdou v GT vypnout? Hele, mluvíme oba o stejných hrách?

Forzu jsem měl na normál, vypl jsem všechny asistenty (jako ta hra má asistenta co za tebe bude i sám zatáčet - nekecám) a nechal jsem si jen automatické řazení. Zbytek jak mi vycházely bonusové karty - pokud mi vypnutí ABS přinese 90 procent XP navíc - žádný problém atp. Ve skutečnosti Forza mi přišla v některých ohledech lehčí a arkádovější s trochu živější AI, ale s bugy, protože někdy se AI chovalo jako nesmírné hovado a proti pravidlům. To radši robotickou AI z GT. Jediná challenge pro mě byla v zásadě použití Drivatarů a vyšší AI, ale to hlavně proto, že ta svině dost podvádí. Na normal je F7 pohoda piánko.
Horizon jsem zkoušel demo a... jako fakt si jsi jistý, že jsi hrál stejnou hru, nebo nejsi na houbičkách? :roll:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2022 15:34

Určitě. Máš simulation steering? Ten dělá dost problémů, ale je daleko více reálný. V GT nic takového vypnutelného nemáš, tam hra řídí daleko více za tebe. Je to spíše pohodička hrát, což není nutně špatně.

AI ve Forze je spíše tragédie. Když se zadaří, tak můžeš zajet dobrý závod. Naopak AI v GT je v podstatě v pohodě a jen občas se něco divného stane. Je násobně zábavnější jezdit s AI v GT.

AI ve Forze podvádí dost ošklivě a vlastně to pak kazí ten dojem ze závodění, protože to s tím nic společného nemá. Ale zase to beru, že se tvořilo na konzolích o výkonu kalkulačky. Nebylo kde brát. Na druhou stranu většina závodních her nemá stejnou fyziku pro AI jako u hráče. Což je pak dost divný, protože zatáčky projíždíte jinak. Takže nakonec ta Forza není úplně mimo, ale není to žádná pecka. GT rozhodně vede, ale pokud se nepletu, rychlá AI v GT není? Taková ta extrémní jako ve Forze. Proto se tam podvádí, protože na reálné fyzice nejde být rychlejší tak, aby to dávalo smysl.

Horizon má Motorsport fyziku, takže simuluje cca to stejné jako GT, jen je tam malý tuning třeba na setrvačnost.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 1. 2022 22:22

Sasakr: Slušnej seznam dohraných, super!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2023 02:33

Serious Sam 4 (vánoční dárek, rozehráno ještě v 2021) - 85 %
GRID Autosport - 50 %
Crash Time 4: The Syndicate (aka Cobra11) - 45 %
Black - 70 %
Ridge Racer Unbounded - 85 %
Driver: Parallel Lines (dohráno poněkolikáté - již nehodnotím. Kdysi 90 %)
Grand Theft Auto: Epizodes from Liberty City - 80 %
FEAR - 75 %
FEAR: Extraction point - 60 %
Split/Second: Velocity - 70 %
Far Cry 3 - 80 %
Need for Speed: Undercover - 70 %
Hard Reset: 60 %
FEAR: Perseus Mandate - 70 %
FEAR 2 - 80 %
FEAR 2: Reborn - 70 %
Test Driver Unlimited (nedohráno komplet, bo hra padala)- 55 %
True Crime: Streets of LA - 40 %
Need for Speed: Heat (v tomhle jsem měl mám pocit přes 40 hodin) - 80 %
F3AR - 70 %
A Plague Tale: Innocence - 80 %
Legendary - 75 %
The Saboteur - 80 %
Důkaz 111 - 75 %
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (dohráno 2.1.2023) - 85 %
Need for Speed: Underground - Rivals (nedohráno, ale strávil jsem v tom dost času, abych to už nepotřeboval dál hrát)

Tvl, to vypadá děsivě. Ale fakt mám furt práci, holku a 4× týdne posilka.

Teď rozjetý Serious Sam: Syberian Mayhem (ježíšek ví) a pak bude Gun.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 1. 2023 13:08

2022: 0

Poslední byl Control v 7/2021...

sasakr: Úchylka hrát špatné/divné hry se Tě pořád drží?
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2023 13:53

Já nevím. Jak mám poznat, jaká hra bude, než si ji zahraju? Narážíš na nějakou konkrétní?

Co jsem čekal, že nebude nic moc, byl Übersoldier 2. To jsem rozehrál a po 20 minutách řekl, že tohle fakt nemám za potřebí. To bylo fakt horší, než jsem čekal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 18. 1. 2023 22:07

Kam ten čas mizí...je tu další rok, opět zdravím všechny ze staré party a píšu sem, co jsem dohrál...
Opět toho moc nebylo..

Cyberpunk 2077 - velmi přehypovaná hra. Hrál jsem na PS5, ještě před next gen patchem. Hra vypadala hezky, což o tom, ale herně byla strašně nezábavná. Hlavní příběh s celým slavným Keanu Reevesem nebyl nic moc, ale zejména vedlejší mise mě hrozně nebavil -byly velmi repetitivní, málokterá byla vysloveně zajímavá. Poctivě jsem hru dohrál i se všemi vedlejšími misemi, abych mohl zodpovědně říct, jaké jsou. Nudné. Celá hra je nudná. Promrhaný potenciál.

Guardians of the Galaxy (PS5) - zábavná akční adventura. Má vcelku zajímavý, trochu potrhlý, ale místy nečekaně vážný příběh. Hra je hodně ukecená, psotavy mezi sebou neustále mluví, což je místy až únavné, ale jinak zábavné. Akční složka je paradoxně méně zajímavá, jen kvůli akci to hrát nedoporučuju, jinak mě to celkem bavilo.

Elden ring (PS5) - Super hra. Hrál jsem Dark Souls 1 a 2, u trojky už jsem umdlel, Bloodborne jsem nehrál. Elden ring má to nejlepší z Dark Souls, ale je ještě větší a v otevřenějším světě, což jej činí ještě zábavnějším. Celkově je asi trochu lehší, než DS, ale ne zas tak o moc. Má řadu krásných lokací a opět dosti nejednoznačný příběh, který je vyprávěn-nevyprávěn, jak jsme na to u DS her zvyklí. Moc se mi to líbilo!

Hades (Switch) - je velmi zábavná roguelike hra z řeckého podsvětí. Vystupuje v něm řada řeckých bohů a hrdinů, má vlastně i docela dobrý příběh, dialogy jsou velmi zábavné. Super je přitom i herní náplň, která se prakticky neomrzí, akce je dobře vyladěná, každý průchod je trochu jiný. Vřele doporučuju!

To je vše, co jsem dohrál. Rozehrál jsem GoW Ragnarok, ale dohrál jsem jej až v lednu 23, takže si o něm napíšeme za rok (stručně - je to více téhož. Pokud vás bavil GoW z PS4, tohle bude taky - a naopak).
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2023 07:47

To mě fascinuje, že stihneš s dvěma konzolema stihneš 4 hry za rok :-D To se moc nevyplatí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 25. 1. 2023 23:08

Sasakr píše:To mě fascinuje, že stihneš s dvěma konzolema stihneš 4 hry za rok :-D To se moc nevyplatí.


Je to tak, ale ty konzole nemám (jen) kvůli sobě, děti na obojím samozřejmě hrajou mnohem víc...navíc Elden Ring ani Cyberpunk nejsou zrovna krátké hry, pokud je člověk hraje pořádně, o což se snažím..

-- 25. 1. 2023 23:12 --

Teď mi došlo, že jsem ještě dohrál Overcooked 2! :)
Hráli jsme to ve čtyřech (já + žena+2 děti), je to dobrá zábava, i manželka, která prakticky nehraje, to dávala dobře a bavilo nás to všechny
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků