Valve: streamování.

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alesh2020 16. 11. 2021 14:11

Ok, ale k cemu kdyz nemas zajsem se na tu problematiku podivat z jinyho pohledu nez kterej tady porad hazis. To je asi jako kdybych sel na autoforum a zacal tam psat ze diesel a benzin jsou na houby, protoze ja jezdim na LPG. Taky mne tam kazdej posle do riti. :D


Tomu se říká diskuze :D .
Já nadhodím svůj pohled na věc, někdo jiný nadhodí svůj pohled na věc. A pak oba - pomocí argumentů - "bojují" o to, kdo má víc pravdu. :hm
Ách jo, kam si má teda člověk psát poznámky... :hm
Alesh2020
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2021 16:07

Tak zatim tvoje argumenty jsou typu "nejsem takovej zavislak abych musel hrat vsude, takze je to zbytecny".

Vsechno ostatni (rychlost a vyuziti) jsou jen tvoje domenky, ktery ti tu vyvratili uz asi 3 lidi kteri se streamovanim maji prakticke zkusenosti.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesh2020 16. 11. 2021 17:41

"Vsechno ostatni (rychlost a vyuziti) jsou jen tvoje domenky, ktery ti tu vyvratili uz asi 3 lidi kteri se streamovanim maji prakticke zkusenosti."


Já ovšem mluvil o streamování (pouze) ve věci videoher, ne o "užitkovém" streamování. Jako např v pracovních záležitostech. :hm
Ách jo, kam si má teda člověk psát poznámky... :hm
Alesh2020
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 11. 2021 23:32

Ano, o tom tu už dobrý půl týden hovoříme, Mlho.

Snad v dohledné době bude optika a pak dám vědět, jak to funguje s tím správným připojením.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků