Potřebuji najít hru kterou sem hrál a nemůžu si vzpomenout

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rambo.o 29. 11. 2018 00:52

Ahoj hráči, potřebuji pomoct s nalezením hry kterou sem hrál pár let zpět a nemohu si vzpomenout na jméno.

Hra se motala, pokud si pamatuji kolem opuštěné nemocnice, sanatoria nebo podobné budovy. Byla laděna spíše hororově, a člověk tam nezabíjel, spíš luštil a plnil ukoly.. něco jako v Thief.

Jedná se o 3D , Začínali ste v zahradě opuštěné asi nemocnice ve tmě a museli ste se dostat dovnitř, prolezli ste do sklepa a postupně ste procházeli budovou a přicházeli na to co se tam stalo. Celou hru vás doprovázel nářek a záblesky minulosti nějaké holčičky které v té hře bylo ukřivděno a ublíženo. V určité části ste se dostali do jejího polorozbořeného pokoje, kudy jste se dostali do její doby kdy byla ještě naživu a tam museli splnit nějaký úkol a následně se vrátit do své doby.... hra je celou dobu situovana do noci, oddělena levely.

Bohužel je to dávno co sem to hrál a tohle je jedniné co si ještě vybavuju, ale pokud by někdo tušil o co jde, nebo měl tip, napište mi. Moc rád bych si to zahrál znova nebo se mrknul na gameplay pokud by nějaký byl.
Hledal jsem to i mezy návody na hry, vím, že jsem jej několikrát použil, ale už bohužel nepraštil do očí ten správný název.

Moc vám Děkuji pokud si to někdo přečtete a napadne vás co by to mohlo být.
rambo.o
First Blood

Odeslat příspěvekod Shanghai-Kid 3. 12. 2018 22:27

Ahoj, Silent Hill ??
Shanghai-Kid
First Blood

Odeslat příspěvekod rambo.o 3. 12. 2018 22:55

Ahoj, právě že Silent Hill to nebyla, mělo to grafiku na urovni thief III....A lepší projížděl sem seznamy her křížemkrážem, ale nikde sem to nenašel... teda nenašel sem název který by mi připoměl vybavil...... aspoň částečně..... Nevím jak to přiblížit.....
rambo.o
First Blood

Odeslat příspěvekod Cucerak 13. 12. 2018 23:06

FEAR ??
Cucerak
First Blood

Odeslat příspěvekod MacPhenom 15. 12. 2018 09:45

Začátek zní jako Outlast ale tam mi zas nesedí zbytek. :hm
MacPhenom
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod narg 20. 12. 2018 15:28

Asylum 2011
narg
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků