Limited collector's edition, steelbook,....

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Cisbes 19. 12. 2011 21:08

No primo na Ballistic prece :-) Za tyden to doslo z Adelaide do Prahy, standard mail. Nice.

Na tu posledni verzi (Special folio) jsem mel zalusk asi rok, furt me odrazovala ta cena. Nu coz, jiz je beznadejne vyprodano >:-(

A tady ukazka nazivo, aneb co me navnadilo


Cekam ze tento tyden si pro to uz pujdu. Nj, posta/celnice je pretizena.
Být nejlepší znamená chybovat, ale jít dál.
Cisbes
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vacil 23. 12. 2011 00:44

Název: Call of Juarez The Cartel
Platforma: PC
Balení: Hliníkový kurfřík
Bonusy: L tričko, šátek, průkaz agenta s DLC (zbraně), plakát/zbraně ve hře, náboj - přívěšek na klíče, zapalovač, 6 nálepek s citátama, psí známky, cca 5.5k falešnejch dolarů, přívěšek na klíče, klíče ke kufříku, pytlíček s "drogou".
Foto:
Obrázek




Název: Need for Speed Hot Pursuit (2010) (EA Crew Edition)
Platforma: PC
Balení: Papírovej sleeve
Bonusy: 7 aut jen pro tuhle edici (už jen 4, 3 sou v DLC) Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition, Maserati Quattroporte Sport GT S, Chevrolet Corvette Z06, Lamborghini Reventon, Bugatti Veyron 16.4, Aston Martin DBS, and Audi R8 5.2 FSI
Foto:
Obrázek Obrázek




Název: F.3.A.R
Platforma: PC (xbox 360/PS3)
Balení: Papírová krabička + Steelbook
Bonusy: 7´figurka těhotný Almy (ve tmě jí některý části těla svítěj), Steelbook, komix, DLC zbraň
Foto:
Obrázek Obrázek
vacil
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cisbes 28. 12. 2011 18:03

Být nejlepší znamená chybovat, ale jít dál.
Cisbes
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 3. 2012 09:28

Men of War Condemned Heroes - polská sběratelka :)
menofwar_CE.jpg
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 1. 2014 19:52

Dneska dorazilo z Německa :)
Iron-Sky-Invasion.jpg
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 1. 2014 01:06

Ty vole, co?! Ona je i hra?? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 1. 2014 09:23

Jo :) Mně se strašně líbila už když jsem z ní viděl první obrázky, nicméně se podle recenzí zdá, že je to strašná blbost, takže nejspíš zůstane jen na poličce :D Ale tak za těch 270 Kč je to jedno...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 1. 2014 13:20

Lo!Zza píše:Ty vole, co?! Ona je i hra?? :D

Skoto uplne to same, jsem si rekl i ja :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 2. 12. 2014 16:18

Mám pro kolekce slabost, ale za málokterou jsem ochotnej dát víc jak 1000 Kč. WN stála něco málo přes 500,-

Středobodem je povedená soška zlobra bojujícího s trpaslíkem, artbook a DVD v pěknym steelbooku.
Přílohy
Lord of The Rings War in the North.jpg
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rita lolakin 3. 10. 2019 20:46

Lo!Zza: ne vůbec!! Cokoliv, jakoukoliv limitovanou verzi hry třeba i s kamiónem :) Jde mi o to, že už se přestvám orientovat co všechno vyšlo v různých sběratelských edicí, a zajímá mě co všechno existuje, čili cokoliv máš tak to tu hoď :wink:
rita lolakin
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků