Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 1. 2023 07:51

A já ještě Grid Legends ten příběhovej mód!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 2. 2023 15:37

Ha, jestě jsem zapomněl Far Cry 4 - 55 %
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 5. 2023 23:19

Cyberpunk 2077 jsem taky dohrál. U některých her mi nevím proč nevadí, že jsou stereotypní, třeba jako u Mafie 3, a ani tady mi to nějak zásadně nevadilo, takže jsem si hraní užil. Pak jsem se těšil na DLC... a teď jsem si hru pustil a vlastně nevím, proč bych ji měl hrát :-D Asi nepomáhá, že moje postava se nezachovala ve stavu, v jakém jsem ji opustil a já už vůbec nevím, co a jak.

Pak Forza Horizon 5 samozřejmě...

A jinak jsem kromě nějakých menších her asi nedohrál nic. U všeho mám pocit, že už jsem to hrál a znovu nechci :-D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2024 00:14

Tak další rok:
Ford Racing 2 - 80 % - milé překvapení. Zábavné arkádové závody ze staré školy
Serious Sam: Siberian Mayhem - 70 % - oproti základní čtyřce bohužel zklamání
Grid Legends - 75 % - příběhový režim byl prima, ale klasická kariéra založená na grindování byla na prd
Damnation - 80 % - velké překvapení. Nechápu, proč je to tak podhodnocené
Need for Speed Carbon: Own the City - 85 % - asi nejlepší NFS, co si na mobilu lze přes PPSSPP zahrát
Kingdom Come: Deliverance - 75 % - mé první a asi i poslední RPG. Kvantita zvítězila nad kvalitou a jako příběhová adventura by mě to bavilo podstatně víc
Need for Speed: The Run - 80 % - škoda jízdního modelu, ale jinak skvělá hra.
Shadow Warrior - 80 % - zbytečně dlouhé, ale jinak fajn řezničina
Need for Speed: Most Wanted 5-1-0 - 70 % - ze začátku dobré, ale obtížnost pak začne dostahovat absurdních výšin. Nakonec nedohráno, i když jsem se z mobilu přestěhoval na PC s velkou 4K televizí a Xbox ovladači. Prostě to nešlo.
Street Racing Syndicate - 70 % - celkem v pohodě NFS z Wishe
Far Cry - 85 % - fakt super hra, navíc s českým dabingem :-)
Crysis - 80 %
Crysis Warhead - 80 %
Crysis 2 - 70 %
Outlast - 80 % - hráno s českým dabingem od Fénixu. No, byl jsem rád, když jsem to měl za sebou
Enemy Front - 85 % - po dlouhé době WW2 a velice povedená. Duchovní nástupce prvních COD... na rozdíl třeba od pátých COD...
Test Drive Unlimited (PSP) - 90 % - definitivní verze TDU a jednoznačně to nejlepší, co lze na mobilu hrát.
Harry Potter a Kámen Mudrců (PS1) - 40 % - šílené ovládání, celkem tupý gameplay a vysoká obtížnost. Bez state saves ani *****.
Harry Potter a Kámen Mudrců (PC) - 90 % - modeři odstranili problémy s ovládání, takže teď už tomu není co vytknout.
Harry Potter a Tajemná komnata (PC) - 75 % - tím, že uděláte všeho víc a odbudete level design lepší hru neuděláte...
Mafia: Definitive Edition - 80 % - kdyby veškeré úsilí, které věnovali tomu, aby to bylo jiné, věnovali tomu, aby to bylo dobré, udělali by lépe.

Do nějaké pokročilé fáze rozehráno:
NFS Shift - velmi slušná konkurence prvního Gridu
Horizon Chase Turbo - neskutečná chujovina :-D
Need for Speed Undercover (PSP) - bohužel dost špatné a nevím nevím, jestli se dokopu to dohrát
Dirt 2 (PSP) - v defaultu jede jako snad první PSP hra v 60 FPS (netřeba hackovat), navíc se slušnou grafikou.
Ridge Racer (PSP) - sice hrozně repetitivní, ale stejně to člověk nedokáže vypnout. Prostě úchylnost.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 1. 2024 00:15

Mám jedno pravidlo - nikdy nehrát nic, co nadaboval Fénix. Vždycky je to naprostý utrpení, a přestože už to dělají roky, vůbec nikam se neposunuli.

Mafii a Mafii DE jsem hrál souběžně a DE má jednu jedinou chybu - nedokáže konkurovat nostalgii. Jinak je úplně ve všem lepší (samozřejmě s tím, že na dnešní poměry už nejde o tak unikátní hru jako tenkrát, v kontextu doby jde tedy opravdu o horší hru).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2024 10:05

Lidi hrajou japonský hry s příšerným dabingem, nemluvě o 6th gen hrách, kde obecně stál dabing za nic, a stejně se jim líbí.

Co ty jsi zkoušel, že jsi tak pohoršen?
Amnesia - už jsou to roky, ale podle mě to bylo super
Dear Esther - neměl jsem problém
FEAR + datáče - tohle nebylo dokonalé, ale to originální dabing přeci taky ne. Ono ta lehká nedokonalost k těm starým hrám skoro až sedí :-)
COD 1 + UO + MoHAA - originál dabing je poplatný době a Fénix ho imho nijak nezhoršil
Outlast - neznám originál, hrál jsem to rovnou s dabingem, ale zase - neměl jsem důvod být pohoršen. Navíc ono se tam mluví dost minimálně.

Když to srovnám s ofiko dabingy (Far Cry, Turok, Cobra 11 apod.), tak tam prostě nevidím propad. Jo, není to Mafia 2, ale to od toho nikdo nečeká.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 8. 1. 2024 22:16

Opět po roce zdravím starou partu!
Po Sasakrově mega-seznamu je ten můj zcela směšný, ale přesto ho sem dám, přece jen ještě něco málo uhraju (a lepší už to se mnou nebude, navíc se o herní čas dělím s oběma dětmi...)

God of War Ragnarok - pokračování severského "rebootu", je to v zásadě více téhož. Celkem mě to bavilo, ale teď po roce už bych si na to skoro nevzpomněl. Teď k tomu vyšel roguelike datadisk, ale vůbec mě to neláká.

Last of us - Než začal seriál, chtěl jsem si doplnit tuhle dnes už klasiku, když poprvé vyšla, neměl jsem PS a pak se k tomu už nevrátil - až teď. Slušně jsem se bavil, až na některé delší přestřelky, kde to trochu ztrácelo tempo. Paradoxně jsem se pak na seriál ani nedokoukal hru jsem měl čerstvě v paměti a přišla mi lepší :)

Hogwarts Legacy: Strávil jsem v téhle hře zbytečně moc hodin, na to, že to zas taková zábava ve finále nebyla. Dohrál jsem ji komplet, ale ve skutečnosti je dost repetitivní, většina questů včetně hlavní dějové linie není nic extra. Dojel jsem to, ale zpětně vzato trochu lituju, že jsem se nevěnoval něčemu zábavnějšímu...Pokud nejste totální fanoušci HP, moc nedoporočuju.

Spider-man Miles Morales - Standalone datadisk k prvnímu Spider-manovi. Pořád zábava, ale také jen více téhož. Ke dvojce jsem se ještě nedostal.

Uncharted 4: Jsem měl zadarmo v rámci PS+. Přechozí díly jsem nehrál. Asi to všichni znáte, je to zábavná dobrodružná akční adventura. Líbil se mi balanc mezi adventurařením, skákiáním, střelbnou a puzzly - kdykoli vás jedna složka začne nudit, nastoupí něco jiného. K předchozím dílům už se vracet nebudu, ale bavilo mě to.

No a to je z DOHRANÝCH vše. Celý podzim se plácám v BG3, ale to sem nepatří, ještě není dohraná. Na Switch jsem letos skoro nesáhl, obě děti na něm už od května stále hrají druhou Zeldu (která je baví velmi).
Tak zase za rok! Pařbě zdar!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2024 15:37

Přemýšlím, co jsem vlastně loni dohrál...

Asi jen s dětmi Super Mario Galaxy a Paper Mario Origami King. A i když Maria nebo obecně Nintendo hry moc nemusím, tak tohle jsou jedny z nejlepších her, které jsem kdy hrál.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 1. 2024 14:09

Hmmmmm....
Resident Evil 4 remake (tohle si dám brzy ještě jednou na NG+ Hra bavila)
Shadow Warrior 3 (souhlas se Sasakrem)
A Plague Tale Requiem (docela slušný)
Calisto Protocol (nedokončil ale i tak to počítám)
FF7 Crisis Core (ta hra je na dnešní dobu dost zastaralá)
Atomic Heart (jako jo, docela dobrá hra, ale jen "dobrá" - mohla být mnohem lepší)
Dead Space remake (veliká spokojenost)
Like Dragon Ishin! (prostě Yakuza, jen na dnešní dobu už graficky trochu nestíhá, ale protože to byl v podstatě rest z předminulé generace tak to beru)
Crysis Remastered Trilogy (měl jsem chuť na FPS a poslední léta nic podobného nevychází takže...)
Cyberpunk 2077 + DLC (potřetí a naposledy - konečně to dotáhli do konce a hra je funkční)

Koupil jsem samozřejmě víc her a důsledně je kompostuji na hromádce, nebo je mám rozehrané, plus nějaké hry digitálně, ale na ty si už takhle z hlavy nevzpomenu, protože je nemám napsané v seznamu mojí sbírky. Sumasumárum - slušný rok.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků