Charvy (Let's player/Game player) hraje ...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod CharvyCZ 12. 2. 2014 23:40

Nazdar lidi, mé jméno je Jakub Charvát, ale všichni mi říkají Charvy. Je mi 20 let a bydlím v Plzni. Jak jste si jistě všimli, točím hry na YouTube. Jak let's play (můj průchod hrou) tak game play (pouze ukazuji a hraji pouze pár dílů).

Něco k mému kanálu. Aktivně na něm publikuji od roku 2012, avšak dřívější videa budete hledat marně. Najdete zde až nová videa od začátku letošního roku. Pokud vás zajímá proč, tak se jednalo a jakýsi reboot kanálu aby jsem mohl začít tvořit kvalitně s "čistým štítem". Po dohrání série plánuji jakési zpětné ohodnocení hry.

Mám vlastní webové stránky, které se vyplatí sledovat kvůli soutěžím, občas tam přednostně uveřejním video a komunikuji s diváky a píši o svém životě. Na tomto webu také najdete jakýsi rozpis či krátkodobý plán vydávání videí a seznam všech dohraných/rozehraných i připravovaných sérií. Proto se nebojte navštívit http://www.charvy.cz

V budoucnu se na mém kanále mohou vyskytnout různá vtipná videjka, hudební covery či má vlastní tvorba. Vše záleží pouze a jen na vás. Chtěl bych získat více fanoušků, se kterými bych mohl komunikovat a spolupracovat. Odpovídám na všechny dotazy a komentáře a nemám problém s vámi pokecat či něco zahrát.

Pokud jste dočetli až sem, doufám že jsem vás něčím zaujal a proto vás zvu přímo na můj YouTube kanál, který nalezneta na https://www.youtube.com/user/CharvyCZ

Děkuji za váš čas, snad Vás nezklamu a uvidíme se třeba u nějakého videa, zatím čau :-)
CharvyCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2014 00:12

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CharvyCZ 13. 2. 2014 00:23

Nene, nejsem :)
CharvyCZ
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků