Truajar

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Truajar 18. 12. 2009 19:35

Zdravím.

Svoje působení na tomto foru započnu tímto příspěvkem. Snad mezi vás zapadnu. ;)

Jméno: Vojtěch

Rok narození: 1995

Bydliště: Praha

Něco o mně:

S hraním jsem začal někdy v roce 1999, když jsem dostal první PlayStation. Hrál jsem hry skoro všech žánrů (kromě FPS) , poté jsem přešel na PS2ku. V roce 2006 jsem začal hrát i hry na počítači, jehož procesor byl ovšem Pentium 2 (nějakých 500mhz) , takže mě celkem štvalo, že nemůžu hrát některé hry, které bych chtěl, a tak jsem zažádal o nový. V říjnu jsem začal hrát online hry, a tím to všechno začalo. Počalo to nadmíru infantilním MMORPGčkem MapleStory, kde jsem strávil nějakých 300 hodin. Pak mě to přestalo bavit a zkoušel jsem trialy mnoha dalších MMORPGček (tohle pro mě bylo něco úplně nového, s tím jsem se u PlayStationu nesetkal), bohužel jsem ale u většiny z nich nestrávil více než 10 hodin. Výjimky jsou snad pouze EverQuest 1 (nějakých 80 hodin) a jeho nástupce – EverQuest 2 (okolo 70 hodin), které stále patří (dle mého názoru) mezi nejpovedenější MMORPGčka. Po vyzkoušení cca 20 MMORPGček jsem dostal od kamaráda k Vánocům Medal of Honor: Allied Assault. Po dlouhém přemlouvání (neměl jsem rád střílečky, protože jsou plné násilí) jsem hru spustil a vydržel u ní asi 500 hodin, s mnoha pauzama, protože jsem to ještě mixoval s Trackmanií, kterou jsem hrál asi 300 hodin. Po těch 500 hodinách mě ale MoH:AA dost otrávilo. Sice mi hra kupodivu celkem dobře šla (ve hře bylo málo map) , ale po těch 500 hodinách mě celkem začali štvát cheateři, kterých byla hra plná, a chtěl jsem zkusit něco nového. Pár lidí mi doporučovalo Day of Defeat: Source (který ostatně vyhovoval mým požadavkům) , tak jsem zašel ke kamarádovi (který ho shodou okolností měl) a hra se mi moc zalíbila. (zkoušel jsem i Counter Striky, ale ty mi v té době vůbec nešly) No a u Day of Defeatu jsem strávil celkem asi 1400 hodin. Už asi při strávených 500 hodinách jsem se začal blíže zajímat o Steam a začal kupovat hry pouze přes něj. Má širokou nabídku, hru mám hned, když ji chci, a nemusím mít skříně plné krabiček. Když jsem tedy nahrál nějakých těch 500 hodin, říkal jsem si, že bych už konečně mohl přestat hrát pořád jednu a tu samou hru, a že bych zase mohl začít hrát všechny žánry. Často jsem (v domnění, že by mě to mohlo odlákat od dod:s) zažádal o nějakou hru, a dopadlo to tak, že mám teď na steamu přes 200 her a většinu z nich jsem ani nezapl. Na dod:s jsem začal být celkem závislý. Poznal jsem mnoho fajn lidí, hrál jsem ligu, a hra mě nepřestávala bavit. Moje pauzy od dod:s dopadly tak, že jsem zase nehrál žádné single player hry, ale hrál jsem místo toho Counter Striky (Source jsem celkově nahrál asi 250 hodin, 1.6ky jsem nahrál okolo 150ti) . Jediné odbočky od tohoto stereotypu byla strategie Axis & Allies, kterou jsem ale nehrál v single playeru, nýbrž v multiplayeru a nahrál jsem asi 550 hodin, dále pak MMORPG Aion, jejíž betu jsem hrál o prázdninách, a za 3 dny jsem nahrál nějakých 30 hodin.

Odteď se ale budu snažit hrát ty hry, které jsem nikdy nezapl, a do tohoto fora jsem se připojil proto, abych o nich mohl diskutovat. Rád bych též poznal nové lidi, protože jsem si (abych se nemusel do dod:s vracet) smazal všechny své dosavadní přátele. Jste tedy svědky toho, že teď tento slib musím konečně dodržet a nebojte se mi ho při každé příležitosti vnucovat. Byl bych vám vděčný.

Zájmy:

Můžete si myslet, že jsem si zkazil život, ale není zas až tak docela pravda, že jen sedím na zadku a hraju (což mi někteří, zejména rodiče neustále říkají) . Mám i mnoho dalších zájmů a koníčků. Moc rád čtu. Moje nejoblíbenější kniha je asi Zaklínač. Pokud jste četli, nebojte se se mnou na toto téma diskutovat. Je velká škoda, že není tato kniha v ČR příliš známá.
Dále se zajímám o historii. Oblíbené období nemám, snažím se sledovat všechna. Takže pokud byste se mnou na toto téma chtěli diskutovat, můžete. Přesto si ale myslím, že jsou moje znalosti podprůměrné. Také občas sportuji. Rád hraji ping-pong, bowling, kulečník, šachy, badminton a squash. Sleduji i televizi, zejména komedie. Můj nejoblíbenější film je asi Pulp Fiction. Též rád chodím po výstavách a navštěvuji hrady a zámky. Občas napíšu nějaký ten příběh a mezi mé nejoblíbenější předměty ve škole patří jazyky. Za svoji (na svůj věk) dobrou angličtinu vděčím online hrám, ale bohužel mám poslední dobou pocit, že ztrácím svoji českou slovní zásobu právě proto, že píšu anglicky více než česky. Mluvím i španělsky, resp. jsem mluvil, a teď začínám odznova. Tři roky jsem ji vůbec nepoužíval a tudíž jsem všechno zapomněl.
To je k této kategorii asi tak vše, myslím, že jsem se příliš rozepsal už teď. Beztak ale nejvíce svého času věnuji hraní, protože to je to, co mě baví ze všeho nejvíc.

Nezájmy/ věci co nemám rád:

Nejsou vysloveně věci, které nesnáším, ale je spousta věcí, které rád nemám. Pokusím se je vypsat co nejstručněji. Tak asi jako většina lidí nemám rád činnosti, jako je nakupování, mytí nádobí a vynášení koše. Zdržují mě od jiných aktivit. Nemám též rád lidi, kteří se chovají jako blbci (většinou jsou to mí vrstevníci, ale už jsem se setkal i s mnoha dospělými, jejichž chování jsem nemohl vystát) . Nejsem též zrovna nadšený, když mám mnoho práce, protože mě zdržuje od věcí, které bych rád dělal. No, a to je asi tak všechno, na víc věcí si teď nevzpomínám. Jste rádi, že?

Moje TOP 10 her = hry které mě baví/bavily dlouhou dobu, záměrně nečíslováno:

Day of Defeat: Source:
Poznal jsem zde mnoho fajn lidí, imho je to nejlepší online FPS z doby 2. světové války. Vřele doporučuji. Ve hře ale není téměř žádná česká komunita a na (tuším) jediném českém serveru hrají hráči, kteří se už mezi sebou znají a věnují se hře celkem dlouhou dobu.

Axis & Allies:
Strategie z 2. Světové války, která mě moc chytla. Zahráli byste si ale asi už jen single player. Většina hráčů se přesunula do Company of Heroes -> skoro nikdo už nehraje.

Tekken 5 / Tekken: Dark Resurrection:
Stovky bitek s kamarády, nekonečný singleplayer, možnost nakupovat oblečení a krátké filmečky (spoty). Často se k těmto dvěma hrám vracím.

Crash Team Racing / Crash Nitro Kart:
Mají též úžasnou trvanlivost. Nejlepší hry ve svém žánru.

Grand Theft Auto: San Andreas:
Skvělý příběh, rozmanité mise, nelineární. Imo nejlepší GTAčko.

Aion:
Moc mě zaujal, když jsem ho naposledy hrál. Přemýšlím i o tom, že bych ho zase začal hrát přes prázdniny. To bych pak ale nehrál žádné single player hry. Jediné, co mě na Aionu štve, je to, že bych na něj neměl v průběhu školního roku čas.

Counter Strike: Souce / 1.6:
Mnoho lidí se hádá, který z těchto dvou titulů je lepší. Já mám rád oba, i když jsem více hodin strávil u Source. Ale to jen proto, že je mnohem lehčí (zbraně mi sedly mnohem více, než v 1.6)

Call of Duty: Modern Warfare 2:
Zatímco mě 4ka ani 5 příliš nebraly, MW2 mě baví. Je zde mnohem lehčí míření, zábavné mapy a levelování není zbytečně zdlouhavé. Snad jen ty servery mi vadí.

Hogs of War:
Je to sice velmi stará hra, ale stále se k ní vracím. Dokonce mě baví víc než celá série Worms.

Trackmania Nations Forever / United Forever:
Asi nejlepší závodní hra, která se dá hrát online. Sice není vůbec realistická, ale to nevadí, protože je její trvanlivost nekonečná.

Největší herní zážitek:
Clanwary v dod:s. To se nedá popsat. Museli byste to zažít. :)

Největší herní zklamání:

Crash Twinsanity / Crash Tag Team Racing:
Díly od Sierry dopadly katastrofálně. Starším dílům od Naughty Dogs se ani ze třetiny nevyrovnají.

Profily:

Můj starý Xfire profil:
http://www.xfire.com/profile/puracz/
Xfire jsem přestal používat poté, co začal Steam načítat hodiny. Na požádání hodiny obnovím.

Můj Playfire profil:
http://www.playfire.com/puracz
Přidával jsem sem své hry, které vlastním, ale brzy jsem to vzdal. Byla to velmi nudná a časově náročná práce. ^^

Můj GamerDNA profil:
http://pura.gamerdna.com/
Též jsem ho už přestal používat. Existuje už jen pro okrasu.

Můj Steam profil:
http://steamcommunity.com/id/0117533013

Kontakty:

Email: vojtech.reichman@gmail.com (každý den sleduji, co přišlo nového)
ICQ:274-773-455 (poslední dobou nepoužívám)
Skype: vojtech8 (občas tam jsem)
MSN: vojtech.reichman@hotmail.com (tady jsem celkem často)
Steam: http://steamcommunity.com/id/0117533013 (jsem tu pořád)

Pokud byste si mě chtěli přidat do steamu, napište mi, prosím, soukromou zprávu zde na foru. Pokud nebudu vědět, že si mě přidáváte právě vy, tak vaši žádost odmítnu. Poslední dobou mi chodí mnoho requestů od lidí, kteří se mi snaží ukrást můj účet, a já se nemíním s těmito lidmi zahazovat. Za a) jim na to nenaletím a za b) s nimi nemíním ztrácet svůj drahocenný čas.
Takže asi tak.

Děkuji za návštěvu mého profilu (pochybuji, že byste takovou slohovku vůbec začali číst) a přeji vám hodně štěstí ve hře, ať už hrajete jakoukoliv.
Truajar
First Blood

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 18. 12. 2009 19:46

Hezký profil. Vítej na fóru. ;)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 18. 12. 2009 19:50

Hustě ses rozepsal:).

Jako steamákovi a MP hráči by se ti mohly líbit nějaký source modifikace, o kterejch se tu diskutovalo:
viewtopic.php?f=505&t=1078166
viewtopic.php?f=505&t=1081166
viewtopic.php?f=505&t=1078280
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 12. 2009 20:17

14tiletý hráč, který mluví smysluplně a umí pravopis, to se jen tak nevidí, vítej.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2009 20:21

Víc takových :-) Btw, nechtěl bys psát pro nějakej web? :-) Ale potřebuju někoho, kdo bude psát pravidelně, a když se mu řekne (v rámci dohody samozřejmě) :-) Kdyžtak SZ ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 18. 12. 2009 20:39

pekne, crash team racing a hogs of war su super :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Truajar 19. 12. 2009 15:12

Prvně bych vám chtěl poděkovat za milé přivítání. Nečekal jsem, že si vás tolik udělá čas na můj obsáhlý příspěvek. Jsem poctěn.

USER47 píše:Hustě ses rozepsal:).

Jako steamákovi a MP hráči by se ti mohly líbit nějaký source modifikace, o kterejch se tu diskutovalo:
viewtopic.php?f=505&t=1078166
viewtopic.php?f=505&t=1081166
viewtopic.php?f=505&t=1078280


Nejsem příliš aktivním přispěvatelem, ale když už se přiměju k tomu, abych něco napsal, tak ať to aspoň stojí za to. ;)

Z modifikací, které jsi mi vypsal, jsem hrál pouze Insurgency. Vadila mi ale absence crosshairu. Můžu se někdy zkusit do hry vrátit, třeba se mi teď zalíbí. Zbylé dvě modifikace též vyzkouším. Doufám jen, že u některé z nich nezakysnu příliš dlouho. Děkuji za linky.

SCobra píše:Víc takových :-) Btw, nechtěl bys psát pro nějakej web? :-) Ale potřebuju někoho, kdo bude psát pravidelně, a když se mu řekne (v rámci dohody samozřejmě) :-) Kdyžtak SZ ;-)


Napsal jsem ti soukromou zprávu.

AlienX píše:pekne, crash team racing a hogs of war su super :)


Jsem rád, že nejsem jediný tohoto názoru. CTR mi též uzmulo pár stovek hodin z mého života, a rozhodně toho nelituji. Hra je to nesmrtelná. Pamatuji si na některé napínavé zápasy proti tátovi, též si pamatuji na své začátky, kdy jsem neustále objevoval nějaké zkratky. (objevil jsem snad všechny, které ve hře jsou, i ty nejtěžší, které se dají splnit pouze s maskou Uka-Uka) Pamatuji si též na mod Time Trial, kde jsem se neustále snažil porazit Oxida (v některých mapách se mi ho nepovedlo natříkrát porazit dodnes) a jak jsem u toho zuřil.

U Hogs of War jsem též strávil hrozně moc času. Single player jsem ale nedohrál, protože jsem se sekl na (tuším) 21. úrovni. Neustále jsem ale hrál multiplayer proti AI, kamarádům a nebo klidně sám proti sobě. Pamatuji si ale, že jsem si chtěl zahrát někdy v červenci tohoto roku, a hra se mi neustále sekala. Nejspíš je už tak ohraná, že není schopná běžet plynule. Bude tedy opravdu těžké tuto hru sehnat, v normálních obchodech se mi to asi nepoštěstí. Shodou okolností ji ale má jeden můj kamarád. Můžu se ho o ní pokusit omámit, když budou teď ty Vánoce.
Truajar
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 19. 12. 2009 15:50

Wou, pěkné představení se :) Myslím, že většina lidí by mohla závidět :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 19. 12. 2009 16:11

Většina lidí by se hlavně mohla poučit. Danyo
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 12. 2009 11:04

Ahoj Truajar, máš to pěkný neškrab si To. Jinak si můžem povídat o Tom Sapkowském i ostatních Fantazy a Sci Fi, zrovna jako o Historii a třeba si dáš říct i s RPG-éčkama, když se Ti líbil Zaklínač - Witcher, že. No o Gallery a Památkách Civilizací by tady u Zvonu mohlo také něco být, a bude si o čem povídat..Když Hrad tak komplet, i se základy, dispozicí, legendama, stylem obrany + ta history atd. Nejen prohlídka s průvodcem...(a Co třeba komplet STRONGHOLD..., taky si nějaký Hrad vybudovat, ubránit či Dobýt?!)...No těším se a bude fajn, když se mi ozveš na majla, až budeš mít trochu času. He, potěšíš Starce a Herní Vúch se Ti odvděčí, že. Přeji Ti Vojto, Hravé a spokojné Vánoce i Lepší NY 2010. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 12. 2009 13:48

Truajar píše:Trackmania Nations Forever / United Forever:
Asi nejlepší závodní hra, která se dá hrát online. Sice není vůbec realistická, ale to nevadí, protože je její trvanlivost nekonečná.
Taky občas hraju (mám United Forever, předtím jsem měl Nations Forever; ale když už jsem jednoho dne měl vatu v ruce, tak jsem chtěl Nadeo podpořit, ti lidi si to zaslouží ;-) ) a je to fakt nářez. Tady ta absence realistiky vůbec nevadí, u Trackmanie je těžká arkádovitost dokonce plus. A ten editor :love: Prostě Nadeo :tleskani
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 20. 12. 2009 13:55

Určitě to není lepší než Stunts. :mrgreen:
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 12. 2009 13:59

USER47 píše:Určitě to není lepší než Stunts. :mrgreen:
Stunts jsou už MOC stará věc :-)) A hrát to na LCD je už docela masochistika (mít CRT, tak to nevadí, ale u LCD s fixním rozlišením to vadí fest :-/ ). Takže jsem Nadeákům vděčný, že udělali Trackmanii, čímž vlastně oživili koncept Stunts :love: :tleskani
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 22. 12. 2009 01:07

Tak konečně někdo kdo tu taky nějak aktivněji(tim nemyslim že to zapne jenou za 3 měsíce) hraje Day of Defeat.Jinak super představení,řekl bych že sem zapadneš dobře.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 22. 12. 2009 04:40

Kde na to všechno člověk bere čas? Strávit přes tisíc hodin hraním, to se asi většině za život nepodaří :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků