Dany0

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 11. 2009 14:44

jezek píše:
Devastor píše:Myšpulín: Prostě je to bordel a administrátoři s tím nic neudělají. :-/

Tohle beru osobně ;-)

Jééé, hlavně nezačněte dělat pořádek ! Vždyť vám tu pak nikdo nezbudeme, když nás srovnáte do lati... ^^
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 11. 2009 14:54

Pořádek děláme stále i když to nemusí být vidět, ale kdybychom ho nedělali vůbec, tak teprve pak uvidíš. :D
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 11. 2009 18:08

Devastor píše:Myšpulín: Prostě je to bordel a administrátoři s tím nic neudělají. :-/

Tak jelikož seš mód na jednom z fór tak víš že to není jednoduché. Proč všechno házet na adminy.

Makat maj moderátoři a admin je má řídit.

Obrázek
:mrgreen:
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 26. 11. 2009 19:32

Ucelem tehle profilu je navazet se do Marcela?
Tohle je jeden z nejblbejsich profilu co tady je.Priste se podivej treba na Cobru nebo na Torhama,tak nejak to ma vypadat,a ne ty egoisticky zvasty co si predvedl...ale pocitam ze o to ti slo,zviditelnit se timhle zpusobem..pak se ti to povedlo..to jo
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 11. 2009 20:10

Grammator: Taky čekám, co ukáže.
myšpulín: Perfektní řešení administrace :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2009 07:53

NO, tak já bych to uzavřel tak, že tohle je přesně ukázka toho, jak nemá profilové téma vypadat. Takže to tu promažu a bude zase klid ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 11. 2009 19:33

Tak. A máš u mne malé bezvýznamné plus...
To na Živě se mi líbilo ;-)
edit: až bude plusů alespoň 100 můžeš si něco drobného koupit. Za své, přirozeně ... O:-)
imho, netušil jsem, že duchové umějí počítat i v procentech... I když já znám akorát zlé duchy po fazolích...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků