Jezor

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 30. 10. 2009 09:10

"Takto nějak může, třeba, vypadat profil uživatele."

Mám rád maso, hry a kreslené ženské.
Moje maličkost, trochu mladší:
Obrázek
Oblíbené stránky:
http://www.garvgraphx.com/ - nejoblíbenější malíř
http://www.eurogamer.cz/
http://www.doupe.cz/
http://www.ostrava.cz/
Profily:
Databáze her: http://www.databaze-her.cz/uzivatele/jezek/
CSFD http://www.csfd.cz/uzivatel/128348-killjezor/
eurogamer http://gamers.eurogamer.cz/user_profile.php
facebook http://www.facebook.com/home.php
Fotoalba:
http://jezor.rajce.idnes.cz/
Nejoblíbenější uživatel
Nejoblíbenější knížka: Richard Brautignan-V melounovém cukru
Oblíbená hudba - domácí scéna: Už jsme doma a Sto zvířat
Oblíbená hudba - zahraniční scéna: Marilyn Manson, Ministry, Rammstein, Massive Attack, Nine Inch Nails,Placebo...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 10. 2009 15:05

Podepište petici za PC verzi Warhammer:Space Marine: http://www.petitionspot.com/petitions/spacemarine
3rd akce ze světa Warhammeru nakonec byla ohlášena jenom pro konzole, což nás, PC hráče opět staví na vedlejší kolej. Podpořte hlasováním i PC verzi. Děkuji.
Trochu více o hře zde: http://www.doupe.cz/Doupecz/Odhaleny-po ... fault.aspx
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 11. 2009 08:14

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 11. 2009 12:25

Můj Top: (her, ne prsa)

Clive Barker's Undying
Recenzenty docela opěvovaná, hráči odvrhovaná. Přitom je to jedna z mála her, která dokázala výborně skloubit jak FPS, tak prvky RPG a střelné zbraně s magií, akci s hororem a silně jde poznat příběh od mistra hororu Cliva Barkera, který zapůjčil své jmého i do samotného titulu hry.
Netradiční ovládání zbraně levou rukou je za chvíli vysvětleno. Pravou sesíláte na nepřátele kouzla a pokud správně přidáváte nalazené posilovače, má kombo blesk + brokovnice dokonale smrtící účinek. Pak ale dostanete do ruky kosu a tu už nepustíte z ruky. Sice Vám trochu omezuje regeneraci many, ale na vytvoření štítu 4x za sebou postačuje. Zároveň můžete do zbraní nabíjet různé druhy municí, obyčejnou, stříbrné kulky s pomalejším nabíjením, ale neskonale vetší razancí nebo fosforové náboje do brokovnice.
K celkové atmosféře přispívá i množství kvalitního textu. Bohužel kdo neumí anglicky, tak bude připraven o pořádný prožitek. Sice se na poli amatérských češtin objevil celý překlad, ten byl ale bohužel dost nekvalitní. Doslechl jsem se ale, že před několika lety byla celá hra přeložena znovu a prý dost solidně.
O Undyingu by se dalo napsat množství textu, o rozmanitosti nepřátel, navštívených lokacích a cestování v čase a mezi dimenzemi, ale o tomhle se nedá číst, to se musí hrát a prožít.

MechWarrior 3
Absolutní špička na poli simulátorů, aspoň pro mou osobu, která už nikdy nebude překonaná. Možná jsem trochu ovlivněný deskovou verzí a knížkama, ale tenhle ročník Mechů měl parádní atmosféru, dobře nalajnované mise...prostě vše.

Painkiller
Painkiller dělá čest svému jménu, ať už ho berete vcelku nebo rozložíte na dvě slova. Tento tah se lidem z People Can Fly povedl ve všech směrech. Ale opět popořadě.
Příběh je svým způsobem nepodstatný. Přesto jsem ocenil autory za jeho zpracování a že si s nim tu práci dali, ikdyž je u tohoto žánru vedlejší. Filmečky jsou na úrovni doby vydání, povedené. Pár zvratů se taky dočkáte.
Na nepřátelích byl odveden solidní kus práce, co se týče vizuální stránky a nejednou jsem se přistihl, že se je rád prohlížím a snažím se je hned nezabít. Mrtvoly totiž poměrně rychle odchází do horoucích pekel a zůstávají po nich jen duše. Každá pak po sebrání přidá jeden bodík na stupnici života do celkové hodnoty 200. Naproti tomu inteligence silně pokuhává a jedinou myšlenkou zůstává vaše likvidace.
Painkiller sázel, ve své době, na dokonalou fyziku. A měl proč. Ještě dneska je paráda koukat na jednotlivé kusy těl, odlétajících přesně tak, jak mají.
Leveldesign je koridorový, až hrůza. Navíc se dělí na jednotlivé arény, které se po vstupu uzavřou a jediným způsobem je likvidace všecho živého, ehm, mrtvého. Což na větších mapách může být docela problém, když se vám jeden mrtvolák zasekne o patro výš ve zdi ;-)
Vcelku je ale Painkiller hodně zábavný, pokud potřebujete vypnout mozek a zařádit si. Hodně tomu pomáhají zbraně se svými 2 likvidačními mody. Navíc kolíkomet je velice zábavný a do té doby naprosto nevídaný.
K celkovému snažení přispívá i to, že na nejslabší obtížnost máte zablokovány některé levely a systém uzdravování se taky obtížnost od obtížnosti liší.

Fable: The Lost Chapters
Nanápadná věc, do které jsem se bezkonkurenčně zamiloval. Ač nehráč RPG, tak tenhle koncept mi dokonale sednul a až na málé chvilky mi od prvotního nainstalování, nezmizela z disku.

Warhammer 40,000: Dawn of War
Nesnáším strategie, miluju warhammer a tak jsem začal milovat i strategie.

Překvapení:
Dead Space
Konečně hra,u které se člověku drží tlak na horních hranicích únosnosti. Sledoval jsem info už dlouhou dobu před vyjitím, ale postupně jsem ztrácel naději. Další z řady krváků, který chce šokovat, ale jinak nenabídne vůbec nic. NAOPAK!
Úvod je vymyšlen parádně. Intro toho ukáže dost, aby Vás navnadilo, ale ne tolik, aby jste si byli schopni udělat jakýkoli obrázek o situaci. Ovádání je trochu těžkopádnější, vzniká z toho mírná flustrace, ale kdyby jste chodili ve vesmírném obleku, vážícím několik dost kilo, tak by jste neběhali jako králík v době rozmnožování.
Nedostatek zbraní a munice je logický, přece jen jsme na těžařské lodi. Zbraně samotné mají nápad, nezvyklý tvar, funkce, které lze navíc upgradovat a tak i z obyčejné pistolky (zde řezačky na horniny), jde udělat solidní kanón. Později lze získat lepší kousky, ale tady nastává dilema. Čím víc zbraní máte, tím víc rozdílné munice nacházíte -> nemáte skoro čím střílet a vylepšení dáváte do všech, takže nemáte vlastně ani jednu silnou zbraň. Doporučuju nosit 2, nanejvýš 3 kousky.
Skvěle je udělaný HUD. Veškeré info ohledně Isaaca máte na samotném obleku (který lze také upgradovat). Počet nábojů máte zobrazeno na samotných zbraních. Suma sumárum, informace jsou podávány nenásilně, nezakrývají obrazovku a působí logicky.
Hra navíc postrádá hluchá místa a pokud se někdo pomalu začíná nudit při likvidaci nepřátel nebo ho přestává bavit prostředí, změní se. Protivníci jsou ze začátku hodně tuzí a místy spíše utíkáte, naštěstí se s upgradováním stává likvidace spíše zábavou. Bohužel/bohudík stísněného pocitu z kdekoliv číhající smrti se nezbavíte. Atmosféru navíc podtrhuje skvělé ozvučení. Mění se když vstoupíte do vakua, je krásně prostorové, prostě vymazlené.

Zklamání největší:
D.I.R.T.: Origin of the Species
Podle obrázků a videí slibovaná porce zábavy nepřišla, inovace zůstaly na bodu mrazu, příběh víc než béčkový tady nefungoval a UI je snad nejhorší, jakou jsem kdy viděl. Ruce rozhodně pryč...

Zklamání celkově:
Crysis
Ani nevím, co tady napsat. Crysis na mne dělal velké oči, pak mi předhodil demo a já se nalákal. Pak už šlo všechno do háje. Celkově mě hra nedokázala udržet při hraní, po první půlhodině jsem se jenom nutil, abych popošel ještě pár metrů a kvůli vizuelní stránce mě to taky nebralo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 26. 1. 2010 15:10

Jezek za mlada :-D

Obrázek

Nemuzu si pomoct, ale je tam strasna podoba :-) (spoluzak)
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 1. 2010 15:22

Nikdy jsem nenosil červené tričko! :twisted:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 1. 2010 21:12

Nikdy jsem neměl tolik chechťáků v Ruce, že Ježku...Máš to tady skromné leč útulné, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků