Fórum Doupě.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 28. 3. 2024 09:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55729 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3671, 3672, 3673, 3674, 3675, 3676, 3677 ... 3716  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 14:52 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Lojza, Mrak: Ale to pořád máte bez spotřeby energie, ne? A teda nevím, jak to má nastavené Mrak, ale pokud mu vzroste skokově spotřeba, pochybuju, že se mu to neprojeví v nájmu a že mu to bude majitel dotovat.

Jinak tyhle diskuze jsou stejné už několik let.
Můj názor jakožto syna vesnického blba a televizní rosničky, je, že na tom nevidím nic špatného a v podstatě ani žádný velký rozdíl oproti jiným měnám či vlastně čemukoliv jinému. Dokud budou lidi věřit, že to nějakou hodnotu má, tak to mít hodnotu bude. A to platí v podstatě o všem. Blbé (jak pro koho) je, že je to stále docela křehké. Elon napíše jedno slovo a letí to o desítky procent. A kdo ví, jak to ovlivňují/budou ovlivňovat lidé či skupiny lidi s hromadou coinů z počátku těžby.

Jinak ohledně danění: https://www.fffilm.name/2021/02/jak-na- ... equel.html

Mě na celém cryptu sere jenom jedna věc, a to ta, že jsem nenakoupil/nenatěžil třeba 5-10 lety. Dneska mě se sere, že jsem nenakoupil před půl rokem, když byl BTC za 10k a až bude za pár let za milion, tak mě bude srát, že jsem nenakoupil v 2021 za ušmudlaných 50k :D

_________________
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 16:20 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Jsem vzal na GOG Mafii 2 a jako to je rozdíl. Buď můžu hrát megahnusnou verzi ve 30 FPS a nebo asi tu vylepšenou ve 30 a nebo si můžu dát nádhernou verzi ve 144+ :D Konzole jsou fajn, ale třeba Mafie je tam úplně mrtvá. Konečně si užiju nejlepší Mafii.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 17:34 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
A dokonce doma mám i fyzickou podporu:

Obrázek

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 17:50 
Offline
Dominating
Uživatelský avatar
Mrak píše:
Tak těch 70k za rok není marných. Na ulici je nenajdeš, jakékoliv jiné spoření a investice Ti tolik peněz nedají. A těm debilům, kvůli kterým nejsou karty, to asi bude slušně vynášet. Jinak by to nedělali. Takže mně, jako jednotlivci, to taky může něco hodit, i když nepojedu 24/7. Horší už je to, že těžba spadá pod podnikání. K tomu se vážou daně apod. A pokud budu jen nakupovat a pak prodávat s výdělkem, tak taky řešit 15% daně. No hovadina.

To neni no. Kdybych mel pristup k enerigii zdarma tak by to bylo asi o necem jinym. Nebo kdybych byl pouzival vlastni solarni.

Holub, Mrak - Ty dane jsou fakt na preshubu a ten clanek ukazuje jaky jsou banky *****. :roll: Osobne si nemyslim ze bych sel nekam do milionu ale doufam, ze se ten postoj k daneni krypta zmeni (i kdyz tomu moc neverim - jestli bude nejaka zmena tak urcite pro normalniho cloveka k horsimu), anebo se pujde nejak obejit, alespon castecne - treba prodavat po castech, nebo zapojit rodinu.

_________________
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 18:13 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Ten MM pack na GOG vypadá úžasně. Myslíte, že to pojede? :D
Citace:
The pack includes the first six games from the Might and Magic series: Might and Magic: Book 1, Might and Magic 2: Gates to Another World, Might and Magic 3: Isles of Terra, Might and Magic 4&5: World of Xeen, bonus adventure Swords of Xeen and Might and Magic VI: The Mandate of Heaven

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 18:53 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
holubek002 píše:
Lojza, Mrak: Ale to pořád máte bez spotřeby energie, ne? A teda nevím, jak to má nastavené Mrak, ale pokud mu vzroste skokově spotřeba, pochybuju, že se mu to neprojeví v nájmu a že mu to bude majitel dotovat.

Jinak ohledně danění: https://www.fffilm.name/2021/02/jak-na- ... equel.html

Mě na celém cryptu sere jenom jedna věc, a to ta, že jsem nenakoupil/nenatěžil třeba 5-10 lety. Dneska mě se sere, že jsem nenakoupil před půl rokem, když byl BTC za 10k a až bude za pár let za milion, tak mě bude srát, že jsem nenakoupil v 2021 za ušmudlaných 50k :D

Já to počítám i s nějakou spotřebou energie. Nemá smysl zkoušet něco těžit, pokud by to prodělávalo. Nájem mám pravidelně měsíčně danej s tím, že v dalším roce, pokud se objeví nějakej nedoplatek nebo přeplatek, tak zaplatím či dostanu zpátky.

A ano, souhlasím. Sere mi to úplně stejně. Dnes bych za pár BTC nakoupil to zasrané bydlení, které bych rád, ale nemám na to a nepůjčí mi.

_________________
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 19:00 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Musíte víc hrát a kašlat na nějaký bydlení :D

Kdo pamatuje?

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 22:54 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
No jestli se změní danění krypto, tak jen směrem k horšímu, soudruzi. Socík už čeká ;-)

Tdjohne, nelakuj nás tady s Mafii ve 144 FPS. Když máš přes 100 FPS, je tam bug :-) https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Mafia_II#Video

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 23. 3. 2021 23:16 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Nj, ale to mi nikdo neřekl :D Také jsem na to přišel. Zatím to vadilo jen u té druhé mise a stačilo chvíli počkat. Ale jestli to bude pokaždé, když tě honěj, tak to asi snížím :(

-- 23. 3. 2021 23:17 --

To budu hrát v 60 jako ve středověku. A nebo si to dám na 90 přes nastavení s Gsync, to by mělo být lepší.

-- 23. 3. 2021 23:20 --

Nehráli jste teď někdy? Jsem to tenkrát nikdy nedohrál, ale vůbec nevím proč, tak teď bych mohl.


_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 3. 2021 00:26 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Nehrajete někdo tohle? Vypadá to strašně hustě :D


_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 3. 2021 09:16 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Capni to na kilu a budeš v pohodě. Stejně kilo a 144 už nepoznáš. Nebo?

Planescape má na DH strašně vysoký hodnocení... takhle z videa moc netuším proč :-D

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 3. 2021 10:46 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Jo, no. U Mafie je to cca jedno. U závodních her je 144 a 240 velký rozdíl. To neznamená, že 60 nejde hrát, jen je to celé takové zpomalené, což u plno her nevadí. Na oči je příjemnější více, protože mi přijde, že to méně unavuje.

Mělo by to být skvělé RPG. To byla zlatá éra Black Isle. Mělo by to mít super příběh a hratelnost byla dobrá. Jen nevím, proč mě to nikdy nechytlo hned na začátku. Přitom F1 a F2 jsem dojel v pohodě. BG a IWD skoro. Jen tohle nějak ne, tak mám teď šanci.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 3. 2021 15:10 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
A co VR? Když už konečně mám možnost. Zatím jsem našel, že nejlepší je HP a třeba to od Valve. Co máte a funguje? Bych vyzkoušel i tu PS verzi, ale když stojí tak málo, tak to bude asi pěkná ****** :D

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 3. 2021 19:36 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Tak ten rozdíl 144 vs 240 by mě zajímal. Když dělali v LTT test naslepo, to tam měli tuším i 360, tak už to nepoznali ani side by side.

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 24. 3. 2021 20:24 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Prostě je to plynulejší. Ten rozdíl je velký, ale je otázkou, jak moc je to potřeba. Já to mám rád, ale většina lidí to nechápe. Zase pro to VR je potřeba hodně snímků.

360 zní jako takové rozumné maximum, které není nejplynulejší, ale zase je extrémně náročné.

A co oni nepoznali?

-- 24. 3. 2021 20:26 --

Jinak těch 120 je docela v pohodě. Není to málo, ani moc, ale pokud mi to konzole nabídnou, tak tam pořád hrát budu. Zatím to vypadá skvělé, ale jak to znám, tak za chvíli 120 přestanou úplně dělat :D THPS vyjde za dva dny ve 120, což je super. Uvidíme.

-- 24. 3. 2021 20:31 --

+ samozřejmě input lag je lepší

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55729 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3671, 3672, 3673, 3674, 3675, 3676, 3677 ... 3716  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group