Fórum Doupě.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 28. 3. 2024 13:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55729 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3688, 3689, 3690, 3691, 3692, 3693, 3694 ... 3716  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 14. 6. 2021 19:54 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Chtěl jsi říct, že BTC je na desetinásobku proti mé nákupce?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 14. 6. 2021 23:28 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Chtěl jsem říct, že proti dubnu ten nesmysl spadnul na půlku, tak snad se propadne úplně až na dno! :D

Nebudu čekat roky na novej komp. Chci ho do konce roku. Pokud teda není pravda, že nové Ryzeny budou úplně jiná liga. To bych zase počkal, abych nekupoval nějaký lemply.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 09:44 
Offline
Dominating
Uživatelský avatar
Prijde mi ze se letos na E3 ty spolecnosti predhani v tom kdo bude mit horsi prezentaci.

_________________
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 10:57 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Myslím, že to je v pohodě. Byl tu covid, je tu nová generace a skoro každá nová hra už nestojí 40 milionů, ale spíše miliardu. Všechno se mění.

A nakonec ti většina blbečků na fórech a sociálních sítích napíše, že ta hra je stejně špatná :D Krásně je to vidět právě u aut. Tým vydá trať nebo auto a co na na to blbečci? Proč to není jiné auto a jiná trať!

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 11:20 
Offline
Dominating
Uživatelský avatar
Cim vic hry stoji penez, tim vic jsou stejne na houby.

Jasne Covid beru, ale vyvoj her neni stejne jako prace ve fabrice nebo na stavbe. Predpokladam ze vyvojari nemeli problem pracovat z domu, takze i kdyz bych predpokladal nejakou formu zpomaleni toho vyvoje, i tak jsou ty konference obsahove strasnej pruser. Kdyz nemeli cas na novou hru tak aspon mohli predstavit nejaky DLC nebo neco na ten zpusob.

Vcera jsem se dival na Capcom, kde mi typek pripomnel ze Resi multiplayer startuje pristi mesic, 10 minut Monster Hunter spinoff (genericky JRPG), 10 minut z noveho Ace Attorney (coz je fajn, ale asi to moc lidi nezaujme) a 10 min report ohledne SF turnaje. A to je vsechno. To se na mne nezlob ale na spolecnost jako Capcom je to proste malo.

Zatim co mne z novinek zaujalo tak jsou Guardians of the Galaxy (ale po Avengers to moc nehypuju), Humankind a ten fps/rtg hybrid, coz vypada zajimave ale tezko rict jak se to bude hrat. Vsechno ostatni vypada brutalne genericky a prijde mi jako kdyby posbirali trailery za poslednich 5 let a prezentujou to jako "nove a originalni".

_________________
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 12:50 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
To určitě, více peněz neznamená lepší hry. Jen z hlediska investorů je lepší investovat do jiného hovna než se snažit přijít s něčím novým. Ono pokud má vysolit pár miliard z vlastní kapsy, tak prostě nechceš tolik riskovat :D Radši to nacpeš do Ubi, kde víš, že FarCry 11 se prostě prodá podobně jako minule.

Je to tak, práce z domu není problém. Sám tak dělám roky a není to problém. Ale lemplové doma udělají ještě méně než normálně. To jo, všichni asi zpohodlněli, je tu přece covid :D

Asi nechtějí riskovat. Vždy je to tom, kdo to řídí. TLOU1 špičková hra, TLOU2 s jinými lidmi úplně něco jiného. Vše se mění v čase.

Jsem zatím zakopaný v simulacích a ty ani na E3 asi nejsou :D Zase mě baví sledovat ten vývoj, protože oni píšou, co mají, co dělají, co bude a tak. Jen ty hry fungují tak napůl.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 17:49 
Offline
Dominating
Uživatelský avatar
Samozrejme, staci kdyz ukazou nejaky genericky trailery a lidi jim to koupi tak ci tak. Na Far Cry se tesim ale rozhodne to nebudu kupovat za plnou cenu, zvlast kdyz vim ze za 3 mesice se to objevi v Ubi vyprodeji.

Hry jim funguji tak jak si to publisheri nastavili - vydaji je napul dodelane s tim, ze se budou dalsich 6 mesicu patchovat aby byly vubec hratelne a pak tam pridaji 2 DLC dohromady za cenu hry samotne. Novinky se kupovat nevyplati, zvlast kdyz vim ze za rok vyjde nejaka complete edice za tu samou cenu.

Tak to zase Nintendo vyhralo. I kdyz konkurence byla hodne slaba, vetsina toho co predstavili byla super - Mario Party/Golf, Fatal Frame, to egyptsky coop rpg vypada zajimave a hlavne 2D Metroid!! I za ty remaster porty se nezlobim. Zvlastni ale ze o Switchi Pro ani zminka :hm Ale asi nemaji kam spechat kdyz se Xbox a PS5 absolutne nechytaji.

_________________
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 18:57 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Právě, jistý prachy a na to investoři slyší. Hlavně žádný experimenty :D A zvlášť když už jsi to stejné hrál asi pětkrát.

To mi dost vadí, že se dnes nevydávají moc funkční hry. To je celkem bída. Zvyšování cen mi nevadí, protože zaplatit obrovské hry chce hodně a nebo větší cenu.

Vypadá to fajn. Třeba také pořídím, ale pořád čekám na to Pro. Spíše nemají kam spěchat, když ti to dnes nikdo nevyrobí. Na Switchi těžit nebudeš, tak to nikoho nezajímá :D

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 21:58 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Na CZC mají 6900 XT za 55, tak nevím, jestli je to oficiální cena :D Ale každopádně ty 2060 za 20 jsou už pryč :D Už aby BTC kleslo na dolar!

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 23:05 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
tdjohn píše:
Už aby BTC kleslo na dolar!
It's so 2011 :tleskani

-- 16. 6. 2021 00:06 --

Tvl, notebook s 2060 kupovala ségra za 25 000 :-D Celej notebook se silným Ryzenem a 144Hz displejem. Tak dva měsíce zpět.

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 23:20 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Teď to vyjde! :D

NB jsou za super ceny, taky jsem si říkal, že prodám "starý" a vemu nějaký třeba za 50. Ale prostě NB je na hry nesmysl. Chci pořádnou žravou svini, která bude topit a dávat 240 FPS.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 23:40 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Tak to ti můžu dát to moje. S trochou OC ta RX580 žere 180 Wattů, skučí jak svině, aby se udržela lehce nad 80°C a 240 FPS dá. V GT legends třeba :-D

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 6. 2021 23:50 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
:D To zní dobře. Ale teď mám 240 třeba v AC nebo v AMS1. Spíše jsem chtěl něco novějšího, co by dávalo fakt nový hry na 240. Výhoda je, že hraju hlavně na FHD. Často se na simulace používají tři třeba QHD monitory a pak jen to nejlepší je řešením.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 16. 6. 2021 00:04 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Hele, na Steamu je Project Torque. Nedáme? Jsem to nehrál 10 let...

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 16. 6. 2021 00:06 
Offline
Dominating
Uživatelský avatar
tdjohn píše:
Zvyšování cen mi nevadí, protože zaplatit obrovské hry chce hodně a nebo větší cenu.

Jenomze ty rozpocty se umele nafoukavaji protoze hodne penez co se sype do Ackovych her, tak jde na marketing/platy zbytecnych pozic. Jako v kazde spravne korporaci manazeri maji tucne platy a lidem co odvedou vetsinu prace z toho jde jen malo.

Male a indie studia vydavaji mnohem vyladenejsi a originalnejsi hry za frakci cen velkych studii. Krome teda vsech tech 8-bit, radoby old school sracek, ktery se daji v poslednich 5-ti letech prehazovat vidlema. Ty by se mely zakazat.

tdjohn píše:
Vypadá to fajn. Třeba také pořídím, ale pořád čekám na to Pro. Spíše nemají kam spěchat, když ti to dnes nikdo nevyrobí. Na Switchi těžit nebudeš, tak to nikoho nezajímá :D


Vzdyt se vsude psalo, ze Pro jede porad jen na nejaky mobilni procesor ne? Nevsiml jsem jsi ze by byl stejny problem s dostupnosti u mobilu.
Letos na Vanoce to asi neklapne, tak treba pristi rok.

_________________
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55729 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3688, 3689, 3690, 3691, 3692, 3693, 3694 ... 3716  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group