Fórum Doupě.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 20. 4. 2024 01:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55729 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3645, 3646, 3647, 3648, 3649, 3650, 3651 ... 3716  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 00:01 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Tak zrovna PS2 a PS3 měly tak dobré exkluzivity, že jsi to mít musel. U PS4 o tom nevím, nic dobrého jsem tam neviděl :D

Právě, multiplatform je pro mě také dost podstatný a tam vede dlouhodobě Xbox.

Ta zpětná kompatibilita je právě brutalita. Už X1 měl třeba RDR1 a Forza Horizon ve 4K, což bylo super na to, že vývojáři nedali žádný patch (tak jsem to pochopil). Series má být ještě daleko dál, ale uvidíme, co jsou jen sliby. GTA IV konečně jede v 60 FPS na SX :D

Hlavně mám plno her na X1, tak si je chci zahrát v lepší kvalitě na XS. Pokud by někdo náhodou chtěl Project cars 3 na konzole, tak ne, ta hra na nich nefunguje :D To bude fungovat snad až se silnějším strojem.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 15:32 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
U X360 by se dalo uvažovat o Gearsech, ale to už je pasé. Dnes mě vážně nic pro mě zajímavého na X nenapadá. Maximálně Forza, ale to se dá i na PC.
U PS3/4 to je za mně MGS, TLOU, Uncharted, RDR, Detroit, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Spider man, Horizon. Plus další už multiplatformní. A ano, pro některé vyjmenované už to neplatí, ale to je otázka až posledního roku.
Takže v tomhle ohledu pro mě nebylo o čem přemýšlet.
Ale je taky pravda, že už PS používám i na obyčejné hry (koupil jsem Tony Hawk a Grid (to jsem se slušně napálil)), protože už nastává doba, kdy to na PS běží lépe než na ném PC (holt základ už bude mít 6 let). Se ze mě v podstatě stal konzolista :nenapadne A to mám i PC

_________________
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 19:00 
Offline
Godlike
Uživatelský avatar
Sasakr píše:
Chlapci, proč si někdo vybere PS přes Xboxem? Už v současný generaci mi přišel Xbox lepší a vzhledem ke zpětný kompatibilitě a jinejma fičurám u toho novýho to zase vidím na vítězství Xboxu. Důvody pro PS?

Kromě zpětné kompatibility - žádné hry. Tedy, abych byl fér, sotva pár relativně zajímavých her. Takže asi tak.

_________________
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 19:05 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
holubek002 píše:
Grid (to jsem se slušně napálil))

Jak napálil? Pořídil jsem ho později kvůli slabým recenzím a hate na netu, ale ta hra je skvělá. Na základních konzolích jede jen 30 FPS, ale na těch to nehraju.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 19:39 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Exkluzivity z PS2 a PS3 už si dnes zahraje člověk na PC a když PS4 nic pořádného nemělo a potřeboval bych konzoli, no tak bych bral Xbox.

Kdy už ***** budou ty nový Ryzeny. Že já kráva nekoupil v září tu 3600, když byl ještě za 4,5 tisíce. Teď budu čekat do ledna nebo do kdy.

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 20:17 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
holubek002 píše:
A to mám i PC

Jsem to nějak nedopsal...
A to mám PC taky připojené k té stejné televizi a bezdrátový Xbox one ovladač k tomu. Ale stejně teď radši šahám po PS. (popravdě jsem zas tak 2 týdny nezapnul nic, ale ten čas zase přijde)

tdjohn: Chybí mi lepší kariéra. Lepší motivace to hrát, kupovat auta atd. Ale to je malý problém oproti dalšímu. A to je pocit, že jsem si nákupem hry koupil jen cca 1/4 jejího obsahu. Zbytek v DLC. To jako na*rat... Ale moje chyba, že jsem si to nezjistil.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 10. 2020 21:04 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Sasakr píše:
Exkluzivity z PS2 a PS3 už si dnes zahraje člověk na PC a když PS4 nic pořádného nemělo a potřeboval bych konzoli, no tak bych bral Xbox.

Kdy už ***** budou ty nový Ryzeny. Že já kráva nekoupil v září tu 3600, když byl ještě za 4,5 tisíce. Teď budu čekat do ledna nebo do kdy.

Hraní na PC je o ničem, ale když neznáš ten komfort konzolí, tak to nepochopíš. Ale jinak souhlasím, že Xbox je skvělá volba.

Nový Ryzeny :D Mám 2700X a vypadá to, že AMD udělalo rozruch jen na začátku a už teď musí vydělávat. Takže jsi koupit mohl kdykoli v minulých letech a neudělal chybu. Když teda pominu, že hraní na PC je o ničem :D

-- 25. 10. 2020 22:07 --

holubek002 píše:
holubek002 píše:
A to mám i PC

Jsem to nějak nedopsal...
A to mám PC taky připojené k té stejné televizi a bezdrátový Xbox one ovladač k tomu. Ale stejně teď radši šahám po PS. (popravdě jsem zas tak 2 týdny nezapnul nic, ale ten čas zase přijde)

tdjohn: Chybí mi lepší kariéra. Lepší motivace to hrát, kupovat auta atd. Ale to je malý problém oproti dalšímu. A to je pocit, že jsem si nákupem hry koupil jen cca 1/4 jejího obsahu. Zbytek v DLC. To jako na*rat... Ale moje chyba, že jsem si to nezjistil.

Hraju pořád na herním monitoru a měnit zatím nehodlám. Co má hraní na TV za výhody?

Jasný, kariéra :D Ale na kariéru hry neexistují. Jediná špičková a zároveň jediná je F1. Všechno ostatní je proti tomu slabota. S těma DLC pravdu nemáš, protože všechny trati jsi dostal zdarma a jen ti uteklo pár aut, která stejně nepotřebuješ, protože i tak je tam aut dost. A ty events, které jsou v DLC, si uděláš sám, když budeš chtít.

-- 25. 10. 2020 22:10 --

A vidím, že i některá auta byla zdarma.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 11:00 
Offline
Dominating
Uživatelský avatar
Mne se vzdycky zdalo ze MS s Xboxem miri na teenagery (beru to podle exkluzivit z minulych generaci - Halo, Gearsy - ted uz to moc nesleduju). Sony mi prislo vzdycky ze bylo vic barevnejsi co se do postav, pribehu a zanru tyce. Pro mne ale stejne tuhle generaci s prehledem vyhralo Nintendo, ktery si ale stejne kope vlastni ligu.

Zpetna kompatibilita je sice fajn, ale uprimne kvuli tem par hram na Xbox co bych si chtel zahrat z minulych generaci to pro mne neni tak dulezite. Takhle mam ve skrini starou PS3 a kdyz si chci zahrat neco starsiho co neni portovany na PC tak zapojim ji a je to. Zas takovej problem v tom nevidim.

Takze jestli budu brat nekdy tak to bude PS5. A to bude tak minimalne za rok, az na to bude co hrat a vyprodaji se vyrobni zmetci v prvni vlne.

_________________
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 12:43 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
PS rozhodně mělo vždy větší rozsah žánrů, ale prostě Xbox má skvělá auta, která konkurenci v mnoha ohledech nemají, takže třeba pro mě byl X1 jen Forza konzole a to úplně stačí.

Nintendo určitě, jen Switch vyšel v době, kdy nechci experimentovat. Ale pokud by mě třeba i Zelda bavila, tak ta konzole za to stojí. Je otázkou, kam míří Nintendo, protože ty jejich hry nejsou pro dospělé lidi úplně ideální, i když obvykle tam jde o skvělou hratelnost.

Zpětná kompatibilita má výhodu v tom, že hry vylepšuje, proto Series by měla být skvělá konzole. Horizon 1 ve 4K vypadá luxusně.

-- 26. 10. 2020 13:03 --

Když tohle uměl X1X, tak XSX může dělat malé zázraky :D


_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 15:15 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Proč je hraní na PC o ničem? Občas je to prcačka, ale kdybys chtěl na PS5 rozjet první Mafii, tak ji nerozjedeš navzdory času, co ztrávíš s prcáním.

A hlavně na PC jsi měl tu možnost volby v trojúhelníku rozlišení - detaily - framerate. Teď už se to konzole naučily taky, ale PC to mělo odjakživa. Nemluvě teda o tom, že zrovna ty bys mohl na PC ocenit, že na PC se hraje v mnohem větších frameratech, než na konzolích.

Hraní na TV... nevím, je to velký? Si pamatuju, jak jsem poprvý zapnul GTA 4 a byl šokovanej tím, jak mě to pohltilo a jak jsem přečetl každou cedulku bez problému. Myslel jsem, že když je obraz menší, tak jdeš prostě blíž. Ale není to tak, není to stený.

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 15:29 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Vždy jsem hrál na PC, konzole jsem přibral relativně nedávno, tak to vše znám.

Problém je s tím, že tak před 10 lety se PC strašně zhoršilo kvůli Steam a podobným *****ám. Dnes už nic moc na PC nevlastníš a plno věcí ani nejede. Na konzolích pořád platí, že vše jede a zároveň vlastníš fyzickou kopii, kterou lze prodat/nechat si.

Kdybych si myslel, že PC je fajn, tak nečtu každý den na fórech, jak lidem přestávají fungovat hry. Je to fakt ***** vidět, že jim to týden funguje a pak přestane. Na to nemám čas, já musím hrát a ne řešit nesmysly. Hry na konzolích si kupuješ částečně jako službu a prostě to pořád jede.

Nevím, nikdy jsem na TV nehrál, tak nevím. Teď zase vemu nějaký gaming monitor, takže TV má smůlu :D Ale rozhodně někdy zkusím.

-- 26. 10. 2020 15:33 --

Tohle určitě chci řešit a každý měsíc něco jiného místo hraní :D
Citace:
As someone said, rolling back to(or download from nvidia site) to geforce driver version 442.50 makes it work now. Crashing stopped. Haven't checked with other driver versions.

https://forums.forzamotorsport.net/turn ... eason.aspx

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 16:40 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Lol, jako kdyby na konzolích nikdy nevyšel update, co něco *****.

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 17:26 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Ne. Kdy třeba? Konzole musej jet, to není nějaký domácí PC. Taky za to pěkně platíme.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 10. 2020 23:21 
Offline
Sleepwalker
Uživatelský avatar
Nevím, co si poslední pamatuju z doby před pár dny je nepovedený update PS4. Nebo déle do historie: https://www.vortex.cz/novy-firmware-pro ... um-potize/

A jak čumím na digital foundry, tak jsou hry, co padají k 18 FPS, mají frame lock na 45 a podobný nesmysly. Já si taky dřív myslel, že konzole automaticky znamená super zážitek bez problémů. Pak jsem u někoho viděl Hot Pursuit na PS3, viděl zubatej hnus ve 30 FPS a tehdy mi začalo docházet, že je to asi trochu jinak. A dnes v době všemožných analýz to člověk vidí o to víc. To jsou věci, co z PC neznáš.

Takže sice jsou na konzole hry, co jsou ok, ale to jsou i na PC. No a pak jsou na konzole hry, co jedou na ***** a jsou různě rozbitý (vzpomněl jsem si na tohle: https://www.vortex.cz/anthem-ma-problem ... a-konzoli/). S tím rozdílem, že když je na PC něco rozbitý, tak to z 95 % dokážeš nějak opravit. Když je něco rozbitý na konzoli, máš pešek.

_________________
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Co zrovna teď děláte?
Odeslat příspěvekNapsal: 4. 11. 2020 16:55 
Offline
Rampage
Uživatelský avatar
Sleduju, jak mě Gran turismo 5 naučilo si užívat rozbité závodní hry :D To asi u jiných typů moc nefunguje. Jestli teď někdo hrajete Project cars 3 nebo Dirt 5, tak asi víte, jak nedodělané obě jsou. Ale to nevadí! GT naučilo, že ze všeho jde vytáhnout to nejlepší. I GTS je špičková hra.

Dnes prostě závodní hry, které jsou dobrá od A do Z nevycházejí. Vždy je tam moc problémů, ale dají se najít špičkové kombinace.

_________________
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55729 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3645, 3646, 3647, 3648, 3649, 3650, 3651 ... 3716  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group