PRODEJ / VÝMĚNA / KOUPĚ - Handheldy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 3. 8. 2012 10:17

Zdravím,

měl bych tu na prodej nebo výměnu (i za NDS hry) hry Ridge Racer 3D a PES2011 pro 3DS. Obě v perfektním stavu s krabičkama a manuálama.
Dodání buď poštou nebo osobka Brno + Vyškov

kontakt buď tady nebo na boonno@seznam.cz
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 4. 10. 2012 17:57

Kolik by jsi chtěl za RR ?
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod jarek.hricko 11. 10. 2012 14:09

Ahoj, prodávám PSP v záruce + hry, vše ve výborném stavu.Pokud máte někdo zájem tak zde http://aukro.cz/psp-3004-wifi-hry-i2708097334.html
Alcatel OT Max, Alcatel OT 501, Nokia 3310, Nokia 6100, Samsung SGH E 330, Nokia N73, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 5300, Nokia E65, Nokia 5310 XpressMusic, Nokia 5230, Nokia C5 5MP, Huawei Ascend G300
jarek.hricko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 17. 10. 2012 11:43

Zdravím, prodávám PS Vita, rok a půl ještě v záruce, Wi-Fi verze, pevný obal + 8 GB karta + orig. hra Resistance, vše 100% stav. Ideálně osobka v Praze.

Cena cca 4500 Kč
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 7. 11. 2012 09:17

Prodám nebo vyměním PS Vita hru Everybody's Golf. Hra je vyzkoušená, ale prakticky nehraná.
Když tak pište SZ.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johndarkness 16. 11. 2012 12:13

Prodam nejaky hry a prislusenstvi. Aukce naleznete zde
Sega MultiMega, Saturn, Atari Jaguar/CD, SNES, N64, GB, GBC, GBA, NDS, NDSL, PSX, PS2, PSP
Laser Disc, PMD 85-1/2, Spectrum 128+, ну, погоди!
johndarkness
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 11. 2012 17:30

Prodávám hry a příslušenství pro gamecube, Wii, DS, 3DS, PS2 a PS3, tak se mrkněte http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=4996914
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 4. 1. 2013 00:29

Mám na prodej konzole

Game Boy Color - 350
Game Boy Advance - 450
Game Boy Advance SP - 550

Všechny jsou ve velmi dobrém stavu, nechybí krytky na baterie a k SP je nabíječka.

Mimo to mám navíc několik her

Tetris
Super Mario Land 2
Road to El Dorado
Motocross Maniacs

prodal bych tak za 60,- kus mimo Super Mario Land, ten za 150.

Na advance mám FIFU 2006 v kompletním stavu za 150. Mimo to můžu přidat hodně dobrých GBA cartridge (ale bohužel neoriginálním kopií Nintenda) řádově po 50-60 kč.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 6. 1. 2013 10:30

Prodám Playstation Vita Wifi verze, kupovanou 3.1. na alza.cz, v záruce tedy do roku 2015. Jedná se o bundle s 4GB paměťovou kartou a voucherem na stažení hry Fifa Football. Voucher jsem využil, ale není problém společně s handheldem předat i účet, na který byla hra stažena. Vitu jsem kupoval jen kvůli Fifě, která mě ale zklamala a tak ji radši prodám někomu, kdo ji využije. Ke konzoli přidám zcela novou nerozbalenou nabíječku do auta. Ideální by bylo osobní předání v Praze, cenu za komplet si představuju okolo 4 500 Kč.
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 8. 1. 2013 18:28

Game Boy Color, Advance, Advance SP a hry. Na prodej na aukru:

http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=7981406
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 1. 2013 13:00

Koupím GB, GBC či GBA hry (klidně i hardware). Pokud to máte doma a nepoužíváte, tak se toho zbavte. :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 28. 1. 2013 21:12

Sháním hry na Pokemon Mini, mám zatím jen Pokemon Party. 4 mi chybí, pokud někdo má, koupím.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maykeesek 2. 3. 2013 11:42

Sháním GBA SP na díly, potřebuju backlight na podsvícení GBC. Tak pokud někdo má nějakou dobitou, méněcennou nebo i zcela nefunkční konzoli, rád ho jí za příměřený poplatek zbavím.
Nintendo retro - NES, SNES, N64, Game&Watch, Gameboy

sbírám, měním, kupuji, prodávám přebytky.
Maykeesek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 3. 3. 2013 15:54

Tak měl bych na prodej nebo výměnu (tu preferuji, ale ani prodeji se nebráním) hru sonic generation. Je v perfektním stavu i s krabičkou a manuálem. Při dobrém a rychlém jednání přidám jako "bonus" hru Combat of Giants: Dinosaurs 3D (jen hru, krabičku ani manuál nemám - už jsem tak pořídil. U mě jsou hry jako v bavlnce).

Nabídky můžete psát tady nebo na email: boonno@seznam.cz
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 12. 3. 2013 09:54

Pěkný den, měl bych na prodej černé 3DS kupováno o prázdninách, je tedy ještě více jak rok v záruce. Na horním displeji byla od začátku nalepena ochranná folie, celkově je stav 100%. K handheldu mám 5 her, konkrétně Mario 3D Land, Mario Kart 7, Zelda: Ocarina of Time, Pokémon: White a Metroid Prime: Hunters. Samozřejmostí jsou ke všem hrám krabičky a původní krabici od 3DS mám také. Jako bonus přidám pevné ochranné pouzdro. Cenu za tento komplet činí 4 000 Kč. Ideální by bylo osobní předání v Praze.
Pro případné zájemce jen doplním, že krabice a záruční list mám momentálně doma v Ostravě, kam se dostanu až o víkendu, takže by transakce byla proveditelná bohužel až někdy příští týden.
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků