Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 5. 2006 13:14

C3nsuRED_cz píše:
Smoke píše:Ty weo teď se mi podařilo KONEČNĚ chytnou včelu aniž by mě popíchaly a dokonce pavouka!! Sem nevěděl že tam sou i pavouci....p/quote]
Jo,včela a pavouk.... Co teprve taková blecha? Za celou dobu jsem chytil jenom jednu(zrovna na bleších trzích - že by náhoda? :lol: ) Prostě takhle přijdeš ke zvířátku,kterýmu lítaj z vlasů takový divný černý "tečky", majzněš ho po hlavě síťkou a hle... máš blechu :D=/quote]


Jo to jsem jednou nechápal.....na mě mluvilo jedno zvíře a skákaly z něj blechy, okamžitě jsem vytáhl síťku a chytl jsem si jedno...Jinak za jednu včelu 4500 bellů to jde :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 5. 2006 13:15

Peter S. Kenedy píše:Nevím jak chytat brouky...na té stránce co tady dal smoke píšou že jak mám sítku v ruce mám zmáčknout a držet A a dostanu se do sneaking modu...jinak jsem zase díky jednomu kamenu ve kterém byly prachy vydělal 5000bellu...jo a ze stromu už jsem taky jednou vytřepal prachy a ted jsem ze stromu vytřepal skřín kterou jsem tak moc potřeboval abych tam dal věci zbytečné...paráda ty stromy...jo a jak získám zlatou lopatu??Jsem četl že si mám koupit jednu navíc a zasadit ji na nějaké svítící místo a pak vyroste strom a vytřpu z něho zlatou lopatu..co je na tom pravdy?
EDIT:Tak jsem pročesal snad všechny stromy ve městě a vydělal asi tak 3000 z peněz co vypadly...taky mi ještě vypadla moderní sedačka...to jsou mi věco co rostou na stromech :mrgreen:
Taky to obnáší poštípání včelami..jak to vyléčím??medicinou to nejdep/quote]


Tu lopatu musíš za kopat a druhý den když ji vykopeš tak je zlatá...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 5. 2006 13:16

Peter S. Kenedy píše:Nevím jak chytat brouky...na té stránce co tady dal smoke píšou že jak mám sítku v ruce mám zmáčknout a držet A a dostanu se do sneaking modu...jinak jsem zase díky jednomu kamenu ve kterém byly prachy vydělal 5000bellu...jo a ze stromu už jsem taky jednou vytřepal prachy a ted jsem ze stromu vytřepal skřín kterou jsem tak moc potřeboval abych tam dal věci zbytečné...paráda ty stromy...jo a jak získám zlatou lopatu??Jsem četl že si mám koupit jednu navíc a zasadit ji na nějaké svítící místo a pak vyroste strom a vytřpu z něho zlatou lopatu..co je na tom pravdy?
EDIT:Tak jsem pročesal snad všechny stromy ve městě a vydělal asi tak 3000 z peněz co vypadly...taky mi ještě vypadla moderní sedačka...to jsou mi věco co rostou na stromech :mrgreen:
Taky to obnáší poštípání včelami..jak to vyléčím??medicinou to nejdep/quote]


Medicínou to JDE....jak jinak bys to chtěl udělat?? Vem medicinu a přesuň ji na panačka....hned jseš v poho..
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 18. 5. 2006 14:01

Sfizi: Ti panaci jsou k nicemu, ale daji se skladat pekne melodie, kazdy dela jiny zvuk :)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 18. 5. 2006 14:51

Fakt? Hustý... :)

Mám jednu FAQ, jak se mám začlenit k Reddovi?? Tý lišce co prodává...
Heslo mám ale když se chci připojit abych moh kupovat, řekne mi že nemám dost dobrý oblečení a vzhledem k tomu že on prodává ten nejlepší nábytek to prostě nejde :D Jak na to?
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 18. 5. 2006 15:22

Sfizi píše:Fakt? Hustý... :)

Mám jednu FAQ, jak se mám začlenit k Reddovi?? Tý lišce co prodává...
Heslo mám ale když se chci připojit abych moh kupovat, řekne mi že nemám dost dobrý oblečení a vzhledem k tomu že on prodává ten nejlepší nábytek to prostě nejde :D Jak na to?!/quote]

Tohle řekne vždycky když máš u sebe málo peněz. Teď nevim konkrétní sumu,ale prostě sežeň víc peněz a už ti to nebude řikat.
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 18. 5. 2006 16:13

Tak ten pomeranč mi chcípnul....Smůla....Ale dneska mi přišla poštou broskev,tak sem jí hned zasadil....Doufám že se chytí......Jinak ten Tag mode je něco jako u Metroida ten radar(myslil...)Zapneš to,chodíš po městě(opravdickym) a když to najde někoho,kdo to má taky zapnutý,tak to s nim něco vymění,přestěhuje zvířata atd.....

Jinak sem dneska koupil prak :lol: Hned sem sejmul 3 balíčky :mrgreen: Ale jeden mi sletěl do vody.... :(

2PSK:Skříň už mam taky.....A hned 2....Ale bere se to pořád jako jedna.....Škoda..... :cry:
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 18. 5. 2006 16:14

Sfizi píše:Fakt? Hustý... :)

Mám jednu FAQ, jak se mám začlenit k Reddovi?? Tý lišce co prodává...
Heslo mám ale když se chci připojit abych moh kupovat, řekne mi že nemám dost dobrý oblečení a vzhledem k tomu že on prodává ten nejlepší nábytek to prostě nejde :D Jak na to?!/quote]
Na to sem se chtěl taky zeptat.....Ještě že tu seš :wink:
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 18. 5. 2006 19:11

Když je ve městě Redd, nějaké zvířátko vám prozradí heslo a na to se dostanete dovnitř. Redd sice bude chvíli prskat že nejste členové jeho rodiny, pak ale nabídne členství za nějakej obnos, něco kolem 5000 bellů. A od tý doby vám vždycky den předem přijde dopis s heslem.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 5. 2006 22:33

Smoke píše:
C3nsuRED_cz píše:
Smoke píše:Ty weo teď se mi podařilo KONEČNĚ chytnou včelu aniž by mě popíchaly a dokonce pavouka!! Sem nevěděl že tam sou i pavouci....p/quote]
Jo,včela a pavouk.... Co teprve taková blecha? Za celou dobu jsem chytil jenom jednu(zrovna na bleších trzích - že by náhoda? :lol: ) Prostě takhle přijdeš ke zvířátku,kterýmu lítaj z vlasů takový divný černý "tečky", majzněš ho po hlavě síťkou a hle... máš blechu :D=/quote]

Jo to jsem jednou nechápal.....na mě mluvilo jedno zvíře a skákaly z něj blechy, okamžitě jsem vytáhl síťku a chytl jsem si jedno...Jinak za jednu včelu 4500 bellů to jde :-)

To myslíš za tu včelo co tě chytá když setřepeš se stromu ten ul??Vždycyk zapomenu že se dají věci přesunout na mého típka...ale stejně jsem do druheho dne fit...jo po dnešním protřebáním stromů mi spadlo asi 1600 bellu a nějaká šílená mašina která zabere skoro celý bejvák a potom kancelářská židle...docela úspěšné třepání :mrgreen: jinak pořád nevím jak na brouky...slyším cikádu..honím se sítkou a pořád nic...no uvidíme...a taky jsem ještě na obloze neviděl žádné dárečky to fakt nechápu
EDIT:U metroida je nějaký radar??? :shock: jo a jinak poslal jsem jednomu zvířeti v dopise jablko a ono mi nic neposlalo...mám to já ale škaredé sousedy :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 5. 2006 06:23

PSK: Když si uděláš asi tři díry u kamene a pak lopatou boucháš do kamene směrem k dírám, vypadne takový brouk, pak taky můžeš chytnout včelu která lítá kolem kytek, pak včelu která vyletí zatřepáním stromem, motýlci všude lýtají nebo taky když budeš pozorněji sledovat, tak uvidíš na některých kytkách takové tečky černé a když ji majzneš síťkou tak budeš mít berušku (ale na kytkách sedávají i motýli nebo včely), někdy když zatřepeš stromem vyleze pavouk na nitce a jak už tady říkal nevím kdo, tak na některých zvířátkách skákají blechy... aTD.

zopakoval jsem ti všechno co tady již bylo, ale to neva :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 19. 5. 2006 08:00

To sem hctěl přesně vědět..:)

A nevíte někdo jak je to s money tree???
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 19. 5. 2006 08:40

Zjistil sem že standartní ovove se neuchytí...:(
Udělal sem pole(sad:) hrušek a všechny vadnou.. a to je zalejvám.
Zato ovoce od zvířátek je skvělý..A roste!!
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 5. 2006 12:03

Smoke píše:PSK: Když si uděláš asi tři díry u kamene a pak lopatou boucháš do kamene směrem k dírám, vypadne takový brouk, pak taky můžeš chytnout včelu která lítá kolem kytek, pak včelu která vyletí zatřepáním stromem, motýlci všude lýtají nebo taky když budeš pozorněji sledovat, tak uvidíš na některých kytkách takové tečky černé a když ji majzneš síťkou tak budeš mít berušku (ale na kytkách sedávají i motýli nebo včely), někdy když zatřepeš stromem vyleze pavouk na nitce a jak už tady říkal nevím kdo, tak na některých zvířátkách skákají blechy... aTD.

zopakoval jsem ti všechno co tady již bylo, ale to neva :-)"/quote]

Díky s těmi broukami....a stromama třepu pořád a nikdy mi pavouk nevylezl tak nevím
SFIZI:Tak money tree ti je na nic...stačí jednou za den protřepat všemi stromy co máš ve městě a nasbíráš tak 1600-2000 bellu...prostě ti padají stovky a nemusíš sadit žádné special stromky....a mě ostatní ovoce co mi dal miacn rostou v pohodě a nic mi nehnije...jen se mi pořád nechce uchytit kokos ikdyž ho sadím tak jak mican asi 3 kroky od pláže...no takže asi budu muset poprosit micana až ke mě někdy příjde at mi to zasadi :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 19. 5. 2006 13:19

Sfizi píše:Zjistil sem že standartní ovove se neuchytí...:(
Udělal sem pole(sad:) hrušek a všechny vadnou.. a to je zalejvám.
Zato ovoce od zvířátek je skvělý..A roste!!
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků