Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 17. 5. 2006 17:51

To je super,já včera byl u kámoše,kterýmu zrovna poštou přišla třešeň... Jediný ovoce,co mi chybí ve městě. Tak jsem ho překecával,ať mi jí prodá,že mu za to dam pár bellů. No tak jsme přes wifi udělali menší change a já dostal svoji nejdražší třešeň(za 170 000 bellů) Když já ji tak hrozně chtěl.... :( Ale co,čert vem belly,mam všechny druhy ovoce :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 17. 5. 2006 18:32

Jo jinak tady je taky dobrá stránka o AC:

http://www.animalxing.com/index.php
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 17. 5. 2006 18:52

C3nsuRED_cz: Tak ale doufej ze ti vyroste, proc si nerekl tady na foru, tresni mam plno.

Smoke: To uz tady bylo :-)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 17. 5. 2006 19:42

Ty weo teď se mi podařilo KONEČNĚ chytnou včelu aniž by mě popíchaly a dokonce pavouka!! Sem nevěděl že tam sou i pavouci....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2006 21:48

Nevím jak chytat brouky...na té stránce co tady dal smoke píšou že jak mám sítku v ruce mám zmáčknout a držet A a dostanu se do sneaking modu...jinak jsem zase díky jednomu kamenu ve kterém byly prachy vydělal 5000bellu...jo a ze stromu už jsem taky jednou vytřepal prachy a ted jsem ze stromu vytřepal skřín kterou jsem tak moc potřeboval abych tam dal věci zbytečné...paráda ty stromy...jo a jak získám zlatou lopatu??Jsem četl že si mám koupit jednu navíc a zasadit ji na nějaké svítící místo a pak vyroste strom a vytřpu z něho zlatou lopatu..co je na tom pravdy?
EDIT:Tak jsem pročesal snad všechny stromy ve městě a vydělal asi tak 3000 z peněz co vypadly...taky mi ještě vypadla moderní sedačka...to jsou mi věco co rostou na stromech :mrgreen:
Taky to obnáší poštípání včelami..jak to vyléčím??medicinou to nejde
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2006 22:07

C3nsuRED_cz píše:To je super,já včera byl u kámoše,kterýmu zrovna poštou přišla třešeň... Jediný ovoce,co mi chybí ve městě. Tak jsem ho překecával,ať mi jí prodá,že mu za to dam pár bellů. No tak jsme přes wifi udělali menší change a já dostal svoji nejdražší třešeň(za 170 000 bellů) Když já ji tak hrozně chtěl.... :( Ale co,čert vem belly,mam všechny druhy ovoce :Dl/quote]

Nechceš tady napsat svuj friendcode na AC a taky můžeš od tvého kámoše at se nám to pěkně rozroste...mican mi dal ovoce zdarma :-) jo a můžeš dát i friendcody z jiných her co máš a mají wifi..samozřejmě to samé můžou udělat i ostatní
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 17. 5. 2006 22:35

Jo,jenže my ještě nemáme wifinu,ale už si to plánujem pořídit(pro začátek aspoň jednu dohromady). Tak až seženem wifi,tak určitě napíšem...
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2006 22:36

C3nsuRED_cz píše:Jo,jenže my ještě nemáme wifinu,ale už si to plánujem pořídit(pro začátek aspoň jednu dohromady). Tak až seženem wifi,tak určitě napíšem...i/quote]

Jo takhle vy jste si to vyměnili NDS-NDS co?Hmm jsem zapoměl že to tak jde :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 17. 5. 2006 22:39

Smoke píše:Ty weo teď se mi podařilo KONEČNĚ chytnou včelu aniž by mě popíchaly a dokonce pavouka!! Sem nevěděl že tam sou i pavouci....p/quote]

Jo,včela a pavouk.... Co teprve taková blecha? Za celou dobu jsem chytil jenom jednu(zrovna na bleších trzích - že by náhoda? :lol: ) Prostě takhle přijdeš ke zvířátku,kterýmu lítaj z vlasů takový divný černý "tečky", majzněš ho po hlavě síťkou a hle... máš blechu :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 17. 5. 2006 22:40

Peter S. Kenedy píše:
C3nsuRED_cz píše:Jo,jenže my ještě nemáme wifinu,ale už si to plánujem pořídit(pro začátek aspoň jednu dohromady). Tak až seženem wifi,tak určitě napíšem...i/quote]
Jo takhle vy jste si to vyměnili NDS-NDS co?Hmm jsem zapoměl že to tak jde :-)-/quote]

Jo jo,i "takhle" to jde :twisted:
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2006 22:43

C3nsuRED_cz píše:
Smoke píše:Ty weo teď se mi podařilo KONEČNĚ chytnou včelu aniž by mě popíchaly a dokonce pavouka!! Sem nevěděl že tam sou i pavouci....p/quote]
Jo,včela a pavouk.... Co teprve taková blecha? Za celou dobu jsem chytil jenom jednu(zrovna na bleších trzích - že by náhoda? :lol: ) Prostě takhle přijdeš ke zvířátku,kterýmu lítaj z vlasů takový divný černý "tečky", majzněš ho po hlavě síťkou a hle... máš blechu :D=/quote]

Hmm a jak se chytají normální brouci??jsem tady napsal zase takový pěkný příspěvek s otázkami...co kdyby jsi mi něco odpověděl??Díky :mrgreen: jo a jde v AC gamesharing jako že druhý tu hru nemá??myslím jako ten residence že tam jde mít v baráku více lidí jakožebyho ovládal ten s druhým NDS...a co takhle tag mode ten probíhá jak?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 17. 5. 2006 22:49

Normální brouci? Prostě jakmile nějakýho vidíš tak k němu přijdeš a majzneš ho síťkou, nevim jak jinak myslíš... Gamesharing nejde, tag mode jsem ještě taky nezkoušel. Hm,nevíte někdo?
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2006 22:54

C3nsuRED_cz píše:Normální brouci? Prostě jakmile nějakýho vidíš tak k němu přijdeš a majzneš ho síťkou, nevim jak jinak myslíš... Gamesharing nejde, tag mode jsem ještě taky nezkoušel. Hm,nevíte někdo?./quote]

A brouci jdou normálně vidět??Jako jsem ještě snad žádného neviděl...a co dárky jak lítají??Jsem ještě taky žádný na obloze neviděl...a nevíš jak je to s tou zlatou lopatou?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VXP 18. 5. 2006 08:39

Peter S. Kenedy píše:Nevím jak chytat brouky...na té stránce co tady dal smoke píšou že jak mám sítku v ruce mám zmáčknout a držet A a dostanu se do sneaking modu...jinak jsem zase díky jednomu kamenu ve kterém byly prachy vydělal 5000bellu...jo a ze stromu už jsem taky jednou vytřepal prachy a ted jsem ze stromu vytřepal skřín kterou jsem tak moc potřeboval abych tam dal věci zbytečné...paráda ty stromy...jo a jak získám zlatou lopatu??Jsem četl že si mám koupit jednu navíc a zasadit ji na nějaké svítící místo a pak vyroste strom a vytřpu z něho zlatou lopatu..co je na tom pravdy?
EDIT:Tak jsem pročesal snad všechny stromy ve městě a vydělal asi tak 3000 z peněz co vypadly...taky mi ještě vypadla moderní sedačka...to jsou mi věco co rostou na stromech :mrgreen:
Taky to obnáší poštípání včelami..jak to vyléčím??medicinou to nejdep/quote]


jak na zlatou lopatku: koupis si jeste jednu, nekde ji zakopes, za 24 hodin vykopes a je zlata :D
VXP
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 18. 5. 2006 12:22

Brouci by měli bet na stromech. Ale taky sem žádnýho nechyt.. Jinak je dobrý k večeru když nemáte nic na práci oběhnout všechny ty stromu a protřepat, fakt padaj dobrý věci.. Jinak sem poslal moc moc dopisů s hruškama a poslal zviřátkům a oni mi poslali třeba ty broskve a tak.. Mám pavouka chycenýho, ale jak na ostatní brouky nevim. A nevíte něckdo co to sou takový ty paňáci co dáte do bytu a voni furt mlátěj rukama (jmenuje se to nějak percoloid nebo co...) má to taky dost zvířat doma.
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků