Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tuuurek 14. 5. 2006 10:41

Tak sem dneska koupil svou první várku tuřínů....Sice jenom 40,ale aspoň ňeco....1 za 100.....A hned sem si taky koupil jejich semínka.....Ještě počkám na konvičku a hned začnu pěstovat :mrgreen:
Dotaz:Ten pes,co vzpívá večer v kavárně,tak ten zpívá pořád to stejný,nebo i něco jinýho????Včera se mě ptal co chci zahrát a nic z toho neznal....Nevíte někdo co zná???To buduo asi nějaký AC hity... :mrgreen:
Jinak:Už mam v muzeu asi 7 druhů ryb,3 fosílie a dneska sem si koupil síťku na motýli,takže začnu čapat i je.... :mrgreen:
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 14. 5. 2006 11:28

Je jich tam upue hafo....to musíš říct že chceš zahrát a on řekne jestli chceš přímo nějakou jeho (musíš znát názvy) a ty ře¨kneš že ne, pak se posadíš a on ti zazpívá a jak skončí tak ti ji daruje :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 5. 2006 12:53

Ha tak já tolik peněz neměl a po mě chtěla 90 za bílý tuřín a 1000 za červený...tak jsem koupil 1 červený a 10 bílých...jaký je mezi nimi rozdíl??A jak zasadím těch 10 bílých semínek bere se to jako jedno a vytvoří se taková prasklina...ještě to moc nechápu...jinak nook u mě taky přestavuje dneska :-)...jo a ten pes v kavárně u mě včera nebyl...nebo že by tam byl až někdy večer kdy jsem to neměl tapnuté? :-)...fosilií mám asi taky 7 a 3 motýly a jen 1 rybu...ty ryby se sakra špatně chytaj a není jich tam moc....jinak přes WIFI to funguje tak že já otevřu svoji bránu a ty mě navštívíš a normálně si děláš v mém městě co chceš...
peta
trinec
2148-1897-5001

JInak u me vcera tuříny vykupoval nook za 140 a mican si u mě pěkně přivydělal :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 5. 2006 12:55

Smoke píše:Jo málem bych zapoměl- moje číslo, jméno a město:

0344-2831-2200
R!zyk
MethanM/quote]

Takže mezi 15:00-16:00 budu mít otevřenou bránu tak přijd zítra
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 14. 5. 2006 13:15

bile turiny nejsou seminka a nikam je nesadis, proste je mas u sebe a cekas az nook nahodi dobrou cenu, cerveny ale zasadit musis, kdyz ho zasadis tak kazdy den zalivat, jinak ti zhnije, pokud se o nej budes dobre starat tak na konci tydne bude mit cenu 16000
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 14. 5. 2006 15:22

Já jsem jich koupil 600(jeden za 102,svině) a zejtra budu mít zase o něco lepší baráček :D (stál mě něco přes 700 000)
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 14. 5. 2006 17:49

Standa:tak je to s tema turinama,ja ty byli sazel proto mi to neslo! :oops: :mrgreen: Jo a nevite nekdo jestli se da pripojit u toho mekace?(pres wifi),diky
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 14. 5. 2006 17:57

nedá
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 5. 2006 21:05

No já ty bílé zasadil a udělalo mi to takovou prasklinu v zemi...takže to jsem vlastně vyhodil 900 bellu do...no však víte kam???A jak se potom ten červený tuřín prodá??TO má nějaké plody nebo jak?A za jak dlouho mi vyroste strom když zasadím ovoce?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 14. 5. 2006 22:02

Tak je zkus zase vykopat, třeba tam ještě budou.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 15. 5. 2006 06:14

Peter S. Kenedy: Zhruba za tři dny myslím...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VXP 15. 5. 2006 08:43

ja jsem vcera koupil 990 turinu po 105 a nska prodal po 142 ... sice mi mohl dat asi i vic ale zase za 24 hodin vydelat 40.000 bellu... :D
VXP
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 15. 5. 2006 10:32

Peter S. Kenedy píše:No já ty bílé zasadil a udělalo mi to takovou prasklinu v zemi...takže to jsem vlastně vyhodil 900 bellu do...no však víte kam???A jak se potom ten červený tuřín prodá??TO má nějaké plody nebo jak?A za jak dlouho mi vyroste strom když zasadím ovoce?
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 5. 2006 12:52

Tak jsem ty bílé vykopal a byly tam ještě...no stromy mi už rostou 3 dny ale ještě tam nejsou plody...to asi taky musím čekat co?JInak ty bílé tuříny jsou jenom na to že je koupíš a pak výhodně prodáš?? ted jsem si koupil v přestavěném obchodě computer...je sranda že jak ho zapnu tak to vydává zvuk jak se připojuje ke starému modemu...ale asi nic víc ten computer neumí co?Rybu se mi včera podařilo další chytit takže zatím mám 2...jo a koupil jsem si hodiny ale ty asi fungují jenom jako stopky a tak...takže si je asi nemužu dát na stěnu do pokoje co?Jo a ještě pár otázek...když nebudu nic jíst jako jabka a tak tak to nevadí nebo jo?a co když prší a nevezmu si deštník nachladnu?A co ta kočka s tím divným ksichtem...chce at jí ho přemaluji já řeknu jo ale nic malovat nemusím...a taky mi zvířata nadávají česky jako kokote a blbečku...to budou asi ty zvířata co se přestěhovaly od micana a on si to tam asi nějak nastavil co?Protože jinak to nechápu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 15. 5. 2006 13:06

Peter S. Kenedy: Takže já vycházím na zastávku tak mě teda čekej mnezi tou třetí a čtvrtou...Snad pujdu od oční rychle pryč...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků