Proč na Nintendu DS nehrají ženy?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Autofakr 30. 1. 2006 23:13

Otázka: Proč na Nintendu DS a všeobecně na všech platformách hraje tak málo dívek a žen? V čem jsou tak jiné?
Né jednou obrazovkou živ jest člověk....
Autofakr
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 30. 1. 2006 23:24

Moji rodice a prarodice hraji na dsku vice nez ja, ne ze bych nechtel oni mi ho proste nedaji, hraji Zoo Keepera, Puyo Pop a minihry v mariu 64......
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 31. 1. 2006 00:10

ma segra vyzkousela NDS a uz si ho chce koupit :D
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayTee 31. 1. 2006 00:43

Me ho zase bere matka, pac chova civavu.... jsem za, aby kazdy obcan mel svoje DS!
JayTee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 31. 1. 2006 07:40

Můj tátahraje minihry v Super Mariu 64 DS a moje máma hrála Nintendogs.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Autofakr 31. 1. 2006 09:59

Je pravda, že když jsem KTERÉKOLI(!) dívce chtěl ukázat Nintendogs, tak se zpočátku pozastavila nad tím, že ve svém věku sebou nosím takovou hračku, ale když poprvé uviděla Drejka (to je můj pejsek), na tváři ji naskočil úsměv, který z ní celou dobu, co si s ním hrála, neslezl a od NDS jsem ji málem neodtrhl ani autogenem! Takže myslím, že v případě dívek a žen jde o určitý druh pokrytectví a hlavně o to, že jim záleží na tom, co si o nich řekne okolí... Chlapum(?) je to fuk. :)
Né jednou obrazovkou živ jest člověk....
Autofakr
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 31. 1. 2006 10:04

Autofakr píše:Je pravda, že když jsem KTERÉKOLI(!) dívce chtěl ukázat Nintendogs, tak se zpočátku pozastavila nad tím, že ve svém věku sebou nosím takovou hračku, ale když poprvé uviděla Drejka (to je můj pejsek), na tváři ji naskočil úsměv, který z ní celou dobu, co si s ním hrála, neslezl a od NDS jsem ji málem neodtrhl ani autogenem! Takže myslím, že v případě dívek a žen jde o určitý druh pokrytectví a hlavně o to, že jim záleží na tom, co si o nich řekne okolí... Chlapum(?) je to fuk. :)i/quote]
A to jsou presne ty ucinky nintendogu na baby.

"Jeeee, ten je roštomilý, pojď šem, ňuňu..."

"S" na klavesnici mi funguje, to neni chyba :)

:mrgreen:
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Autofakr 31. 1. 2006 10:16

Když jsem byl o něco mladší, tak jsem několikrát s holkama hrál na Playstationu a byly z toho taky odvařené (snad ještě víc, než já). Kam z nich utíká to nadšení? Nebo spíše: proč ho v sobě dusí?
Né jednou obrazovkou živ jest člověk....
Autofakr
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog 31. 1. 2006 13:08

Asi se dívky více stydí, připadá jim, že videohry nejsou dost holčičí. Moje Evička by s motorovou pilou po San Andreas nikdy nepobíhala, připadá jí to úchylné a velice nevýchovné. Na druhou stranu spolu hrajem hry typu Ico, Primal, Eternal Darkness, Prince atp. - zkrátka akční adventury. To jí strašně baví a o Nintendogech ani nemluvě...
V hodně případech jde tedy zřejmě o přetvářku, ale ta není jenom ze strany dívek... :wink:
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 31. 1. 2006 13:14

Není to dost populární v dnešní dívčí (disko:) společnosti...
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SindyDog 31. 1. 2006 13:25

Disko?? Brrrrrrrrr...
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 31. 1. 2006 13:27

Brrr....
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Parkpoom 31. 1. 2006 13:59

Muj nazor je takovy: je to velice perspektivni segment trhu, ALE bohuzel jsem zatim mijen reklamou a take neni na trhu moc typicky divcich her... vzhledem k tomu, ze se trh videoher brzy preplni, zacnou se hledat tyto skupiny....

Uz se tesim az nas nase pritelkyne budou zadat, abychom s nimi dali multiplayer :D
Parkpoom
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 31. 1. 2006 14:11

vystihl si to přesně jako náš učitel na Psychologi Reklamy...
Nicméně.. podle mě je to zkrátka rozdílností našich pohlaví kluci jsou větší Hobbysti.
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 31. 1. 2006 15:16

Moja sesternica som mnou vždy rada zahrá Crash Team Racing na PSX.
Fever
Rampage

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků