Co si myslíte o PSP??

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ClubNokia 12. 12. 2005 18:45

Uvažuji o koupi PSP Doporučujete ho??
Mám rád Nokie
My telephone:Nokia 3310>Nokia 3330>Nokia 8310>Motorola C450>Nokia 6260>Nokia N90>Nokia 6260

Nokia 6260:Rs-mmc 512mb,ca-53,Stříbrná barva
ClubNokia
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 12. 2005 19:00

Koukni se do hendheldů.Tam je docela dost diskuzí na tohle téma.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 12. 12. 2005 19:54

úpřímně řečeno PSP se mi moc nelíbí. Je to podle mě jak Sony říká Walkman 21.století a né herní konzole. Můžeš s tím přehrávat filmy, hudbu, jít s tím na internet a můžeš hrát i hry, které vypadají opravud dobře, ale zatím nejsou žádné tituly, které by přesvědčili koupit si PSP. Já mám svůj NDS, který má taktéž bomba grafiku, sice ne tak dobrou ale za to má bomba hry a dotykový display a přitom stojí polovic. MP3 nepotřebuju protože Mám iPoda - a kdybych potřeboval tak koupím Play-Yan SD čtečka s funkcí MP3 a MP4 přehrávaše od Nintedna pro GBA a NDS.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 12. 12. 2005 20:36

No, já zase mám PSP a jsem z něj totálně nadšený. Pravda, měl jsem trochu problémy se sehnáním kusu s bezvadným displayem bez dead a stuck pixelů, na což předem upozorňuji a doporučuji koupi PSP v obchodě a ne přes internet. Já koupil v Okay, protože u nich je možnost to do měsíce vrátit bez udání důvodu. Problém je v tom, že někteří prodejci ti vadný pixely neuznají jako důvod reklamace, teda pokud jich není fakt moc, nebo nejsou moc u sebe, záleží dost na prodejci. Jinak je PSP bomba. Zatím jedu na 1.52 FW a moc se mi do downgrade nechce, takže pařím jenom origoše. Mám zatím Ridge Racera, což je fakt nářez, pokud máš rád autičkový hry, Wipeout je taky super a hlavně totálně jsem propadl Lumines, což je taková variace na Tetris. O vánocích se chystám na pár dalších kousků. Na filmy celkem kašlu, to mně moc neláká, koukat na PSP, a už vůbec ne na UMD filmy za tu cenu. PSP je úplně super na sledování seriálů jako je Red Dwarf, Simpsonovi, Futurama a další, a taky dost koukám na videoklipy. Jelikož jsem neměl mp3 přehrávač ani discman, tak možnost přehrávání mp3 využívám naplno, ale je pravda, že PSP je dost velký, takže nějaké poslouchání v létě na kole se nekoná :-) Já jsem z něj nadšený, ale je to celkem drahá záležitost a doporučuji počkat až padne cena přístroje, ale hlavně her. Už teď se dají po bazarech sehnat kousky kolem 700-800 Kč a v japonsku už vyšla zlevněná edice starších kousků, ale otázkou je kdy se dostane i k nám :-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 13. 12. 2005 17:40

Super vecicka, ked mas poriadny memory stick, nahras si kopcom videi mp3jek a podobne takze ak ta nebavi gamesa, mas co robit ine. Hry az na par vynimiek ( Wipeout Pure, Burnout Legends, Metal Gear Acid ) su skor "lahky nadpriemer" .. casom sa objavia aj jasne pecky o tom niet pochyb. Mna osobne presvedci PSP ked vyjde napr. TEKKEN TAG REMIX alebo nejaky tekken titul.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 12. 2005 20:44

Mam podobne zkusenosti jako mr. Lister + musim jeste poznamenat, ze jedu na fw 1.5 a mam tunu emulatoru...kdyz jsem si znovu po letech zahral Wario Land, byl jsem z nej vazne v extazi :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 13. 12. 2005 20:59

Jo PSP to bych taky chtěl, kdybych na to měl :)
Ježiš ja jsem taka Socka....Alespň že Nintendo myslí na socky! :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Number 16. 1. 2006 20:41

tak to já musim psp jen pochválit.ale zase pravda že je to spíš
''baťožní'' než kapesní konzole.ale jinak poho na mp3 mám n-gage a ostatní už má psp.ale všechno je to o memory sticku
Number
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 17. 1. 2006 12:01

Na hudbu mám iPod, na filmy televizi, na hraní Nintendo DS. PSP nepotřebuju :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 17. 1. 2006 16:58

PSP úplne vládne! PSP je naj! Ktorá iná konzola má prehrávanie MP3, Infraport alebo možnosť pozerať filmy? A navyše super hry so super grafikou? PSP chcem, len nemám manušky...
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 17. 1. 2006 16:59

:shock: tak to jsem jeste nezral
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 17. 1. 2006 17:06

A ktery PSP má dotykovou obrazvku? Neberu ti tvůj názor ale mohl bys ho říkat trochu mín fanaticky. :wink:
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 1. 2006 22:11

Jako mít ty prachy tak asi do PSP jdu ale nechápu když třeba lister napíše že nejlepší hra je tam variace tetrisu...to by sis měl raději opravdu koupit NDS kde je těchle her více a s dotykovým displejem hratelnější....jak by řekl Paar What the...:-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 18. 1. 2006 10:00

->Peter S. Kenedy: Pozor, zadna hra, ktera by se hratelnosti byt jen priblizila genialnim Lumines na NDS neni.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 18. 1. 2006 10:47

To Dark one: Tvrdit že na ds neni hra, která by se hratelností nepřiblížila Lumines je hloupost, myslím že třeba Meteos se Lumines minimálně přiblíží.
peanut
Rampage

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků