Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 12. 2005 14:10

V instalacích bývá občas možnost nainstalovat aplikaci pro všechny profily nebo jen pro aktuální. Tak je potřeba to nainstalovat pro všechny. Jestli si to teda nepletu s přepínačem pro ikonu na ploše.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackjag 22. 12. 2005 14:40

Toto je mi taky známo.Ikony mám na všech profilech.Hra mi přehraje intro(teď konkretně píšu o Call of Duty2),vybídne mě k vytvoření hráčského profilu,nabídne spustit novou hru,chci to spustit objeví se hláška cannot create hunkusage.dat. a konec.Vjiných případech to bívá podobné.Dělá mi to u originálek i pálených věcí.
jackjag
First Blood

Odeslat příspěvekod reifik 25. 12. 2005 12:47

Zdravím,mám problém se hrou Starship Troopers.Zhruba měsíc,pohoda,ale teď po spuštění je obraz,jakoby v mlze,bílý,nezřetelný.Titulky i intro jede v pohodě.Přeinstalování hry nepomohlo.Poraďte,prosím
reifik
First Blood

Odeslat příspěvekod Hopi 27. 12. 2005 13:33

Zdravím, mám problém, většina novějších her mi buď vůbec nejede, nebo se nezobrazují textury. Myslím že za to může grafická karta, protože nepodporuje DirectX 9. Mám ATI Radeon 9000. Nejedou hry např. Far cry, Settlers 5, Bitva v ardenách, NHL 2006. Pomohlo by koupit novou graf. kartu, nebo je problém v něčem jiném? Mám Win XP
Hopi
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 12. 2005 14:23

Nová grafika by pomohla.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seny 28. 12. 2005 16:33

Ahoj,
mám Traffic Giant v češtině, ale nejde mi to spustit na Win XP. Instalace proběhne v pohodě, ale při pokusu o spuštění se nic neděje, žádná chybová hláška.
Máte s tím někdo zkušenost?
Díky[/b]
seny
First Blood

Odeslat příspěvekod Glitter 29. 12. 2005 13:33

Play Station 2 přehrává hry i z Play Station 1.Nefunguje mi ale memory karta.Mohl by mi někdo vysvětlit,proč?Díky,Glitter
Glitter
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 29. 12. 2005 19:11

Mám menší problém s Quake 4, v pohodě nainstaluju, ale když ho chcu spustit, tak se spustí akorát konzole a hláška že moje CPU nepodporuje nějakou Inteláckou blbost, ale jak moje CPU může podporovat technologie od Intelu, když mám AMD? BTW: Konfiguraci počítače mám v profilu.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2005 20:02

Darwel píše:Mám menší problém s Quake 4, v pohodě nainstaluju, ale když ho chcu spustit, tak se spustí akorát konzole a hláška že moje CPU nepodporuje nějakou Inteláckou blbost, ale jak moje CPU může podporovat technologie od Intelu, když mám AMD? BTW: Konfiguraci počítače mám v profilu.t/quote]

Intelácká blbost - tomu říkám definice lol - konkrétně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 12. 2005 20:30

RE: Darwel - Potrebujes instrukcni sadu SSE. Tvuj procak je bouhuzel uplne ten posledni ktery ji nema. Podobne dopadnes taky treba u age of empires3. Moc bych to ale neresil protoze ten Q4 by ti bezel vic nez mizerne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Easyk 30. 12. 2005 16:59

Zdrawím, potřeboval bych poradit.

Po roce jsem o5 oprášil Call of Duty, nainstaloval a při spuštění mi to háže hlášku:

Fatal Error: Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from manufacturer´s web site.

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Co s tím? Připomínám, že mi to zhruba před rokem vpoho jelo (mám GeForce 4 MX440, pokuď vím tak s nejnovějšími ovladači a directx 9.0c)

Díky za odpověď ;-)
Easyk
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 12. 2005 18:51

Možná bude problém právě v nejnovějších ovladačích - zkus Omegy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 12. 2005 18:09

Mám problém se Spellcross 1.06 CZ originál. Do teď mi to jelo v pohodě, ale vyměnil sem GF2 Ti 64MB 64bit za GF FX5600 256MB 128bit a už to blbne - na strategický mapě je to v pohodě, ale když vlezu do bojový mapy, tak hra sice jede, ale do monitoru nejde signál, takže nic nevidim.
Ovladače sem zkoušel nejnovější Omegy, ForceWary nejnovější a předposlední. Ale na GF3 Ti 64MB 64bit to jelo na nejnovějších ForceWarech v pohodě. Jiný 2D hry jdou normálně.
Mám WinXP SP2 + aktualizace. Vůbec to nechápu
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 1. 2006 14:46

SCobra píše:Mám problém se Spellcross 1.06 CZ originál. Do teď mi to jelo v pohodě, ale vyměnil sem GF2 Ti 64MB 64bit za GF FX5600 256MB 128bit a už to blbne - na strategický mapě je to v pohodě, ale když vlezu do bojový mapy, tak hra sice jede, ale do monitoru nejde signál, takže nic nevidim.
Ovladače sem zkoušel nejnovější Omegy, ForceWary nejnovější a předposlední. Ale na GF3 Ti 64MB 64bit to jelo na nejnovějších ForceWarech v pohodě. Jiný 2D hry jdou normálně.
Mám WinXP SP2 + aktualizace. Vůbec to nechápu /quote]

Pohoda - přeinstaloval sem Spellcross a už to jede. Hi hi, nejni nad vlastní nápady :mrgreen: .
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 1. 2006 16:22

_DAVE_ píše:RE: Darwel - Potrebujes instrukcni sadu SSE. Tvuj procak je bouhuzel uplne ten posledni ktery ji nema. Podobne dopadnes taky treba u age of empires3. Moc bych to ale neresil protoze ten Q4 by ti bezel vic nez mizerne.
Hm, zajímavý, kámoš má Celeron 2.8 Ghz, GeForce 4 MX 440 (nebo jak to je) 64 Mb, 256 Mb RAM a jde mu to na minimální detaily doceal slušně... (přitom jeho počítač je až na CPU horší než můj).
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků