Proč na Nintendu DS nehrají ženy?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 3. 2006 22:14

ne, jde o to levně nakupovat, draze prodávat a pozdě platit faktury :)
jinak ženy hrajou na DS dle mě asi stejně jako na jinejch platformách, sice míň jak chlapí, ale % se zvyšuje
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod SindyDog 6. 3. 2006 22:15

Agentura Soft res factum...
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Autofakr 7. 3. 2006 00:19

Čeho?! Nicméně jsem nepotkal ženu, která by se bez pošklebku v tramvaji (či metru) ke mě posadila a zaptala se, zda mi nevadí, že zneužije mé wi-fi připojení k našemu společnému oblažení (ze hry).
Né jednou obrazovkou živ jest člověk....
Autofakr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Klauni 7. 3. 2006 00:27

Byl bych velmi překvapen, kdyby se mě dívka na prvním rande zeptala, jestli neznám Zeldu (Wind walker) a k tomu nesměle dodala, že ji udělala 2x do konce.... Najděte ji kdekoli a budu konečně šťastný...
Co je to za klauni !?
Klauni
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pierek14 7. 3. 2006 09:03

Takovou holku bych bral :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 3. 2006 10:47

Mńó, takovou možná najdete, jde o to aby nevypadala jako hroch kříženej s medvědem :twisted:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 3. 2006 11:57

ocelot69 píše:Mńó, takovou možná najdete, jde o to aby nevypadala jako hroch kříženej s medvědem :twisted:.e/quote]

Tak tak, nechtěl bych potkat holku, která drtí. Vím co to obnáší. Když hraju, tak potřebuji mít klid a ne aby mi do toho někdo krafal, jak to ony umí 8)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 3. 2006 13:14

" Vždyť už hraješ půl hodiny, to tě to furt baví ? "
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 3. 2006 13:23

ocelot69 píše:" Vždyť už hraješ půl hodiny, to tě to furt baví ? "v/quote]

jasné :lol: to je ono :lol: :lol: hahahaha

"Ukaž puč mi to....co mám mačkat?.....počkej, nech mě bejt, já to umim sama....že tě to pořád baví"
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Autofakr 7. 3. 2006 15:34

Tady je jediná možnost-koupit ji DS taky. Ale vemte si třeba svatební noc s takovou slečnou(paní)- místo dovádění v peřinách si každý z vás sedne k sesíťovanému počítači a do rána se střílíte v Quakeovi aréně- a stejně byste řešili i vaše spory ohledně zdviženého prkénka na záchodě- kdo vyhraje závod v Mario kart, má pravdu... a už žádné létající nádobí. V domácnosti by vládl mír a pokoj, zatímco na obrazovkách DS či PC by zuřila litá bitva... Ach...
Autofakr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 3. 2006 15:41

Autofakr píše:Tady je jediná možnost-koupit ji DS taky. Ale vemte si třeba svatební noc s takovou slečnou(paní)- místo dovádění v peřinách si každý z vás sedne k sesíťovanému počítači a do rána se střílíte v Quakeovi aréně- a stejně byste řešili i vaše spory ohledně zdviženého prkénka na záchodě- kdo vyhraje závod v Mario kart, má pravdu... a už žádné létající nádobí. V domácnosti by vládl mír a pokoj, zatímco na obrazovkách DS či PC by zuřila litá bitva... Ach... /quote]

.... a mi muži bychom potom díky tomu, měli vždy pravdu. Bohužel je to utopie a v reálném životě je to přesně obráceně, pravdu mají vždy ženy :wink: .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Klauni 12. 3. 2006 21:51

dr.miša";[quote="ocelot69 píše:Mńó, takovou možná najdete, jde o to aby nevypadala jako hroch kříženej s medvědem :twisted:.e/quote]

Tak tak, nechtěl bych potkat holku, která drtí. Vím co to obnáší. Když hraju, tak potřebuji mít klid a ne aby mi do toho někdo krafal, jak to ony umí 8)

jako moje mladsi sestra :evil: :evil: :evil: :evil:
Co je to za klauni !?
Klauni
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Klauni 12. 3. 2006 22:14

moje teorie: ženy a hry je............ NEKTERÉ NEMAJÍ FANTAZII, a kdyz mají , tak jen povrchne a vse zbytecně hned řesí, jak jsem poznal na vlastní kuzi.Žena (a SindyDog) u Zeldy nevydrzi.Možná že by přišly o kus dospělosti, kdyby pronikly do světa fantazie a to ony nechtějí,nebo se zuby nehty brání....... a to je duležitý a jsou ještě jiný veci duležitý a to je podstatný.........................jestli mi rozumíte
Co je to za klauni !?
Klauni
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Autofakr 13. 3. 2006 00:25

Tomu rozumim no. ženy zřejmě čekají, až vyjde nějaký věrný simulátor přebalování, kojení a výchovy dítěte. Případně simulace vaření obědu atd. S ohledem na hry jsou zkrátka až příliš "praktické".

PS: Tímto se omlouvám všem feministkám, nemyslím si, že ženy se hodí pouze na výše uvedené činnosti, uvedl jsem je pouze jako příklad hodný následování a vážím si všech žen i můžů, kteří vaří a kojí.
.
Autofakr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 3. 2006 01:03

Klauni píše:Byl bych velmi překvapen, kdyby se mě dívka na prvním rande zeptala, jestli neznám Zeldu (Wind walker) a k tomu nesměle dodala, že ji udělala 2x do konce.... Najděte ji kdekoli a budu konečně šťastný... /quote]

No jako bacha, jsem presvedcen o tom, ze jednu takovou znam. A dokonce vypada i dobre. Bohuzel je zadana :mrgreen:
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka