Proč na Nintendu DS nehrají ženy?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 1. 2006 22:47

Tak moje segra ted ulítává na Mariokartovi a šíleně ji to baví...a taky minihry z maria 64 což pařila ráda i moje máma
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gree.n 31. 1. 2006 23:25

JA a moja segra hravame nds kazdy den....este stale som zavisla na mario 64 DS (prebudzaju sa vo mne spomienky z N64 ) :)
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 31. 1. 2006 23:49

mario64 (origos) je stejne lepsi...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Tidic060 4. 2. 2006 20:31

Mario64 je Hra..od jí se člověk nemůže ani odtrhnout..Mě stčila moje babi, jak byla nadšená z Dogu a hned na to pozvala skoro celý domov důchodců, i když tam není..Musím říct, že i Rayman dělá divy..Pokud jim to nejde tak jak by si to představovali, tak si aspoň dělají srandu, že z ušima lítá..To sou celé ony.
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sfizi 6. 2. 2006 10:51

...
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 6. 2. 2006 15:54

Sfizi píše:...
co to ma byt? divim se ze to modi trpi :?
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Sfizi 7. 2. 2006 12:11

Jaký modi..? ty tři tečky znamenaj, že sem tu byl a viděl sem to.. je to zhlavně i pro mě, abych viděl odkud to sleduju a odkud sem mimo topica...
Jesi to někomu vadí tak se omlouvám.
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 7. 2. 2006 17:24

Sfizi píše:Jaký modi..? ty tři tečky znamenaj, že sem tu byl a viděl sem to.. je to zhlavně i pro mě, abych viděl odkud to sleduju a odkud sem mimo topica...
Jesi to někomu vadí tak se omlouvám. /quote]
Nevim, ja byt mod tak mi to vadi, ono to vadi skoro vsude ale tady jsou hodni, vesmes se tomuhle rika posthunting, spamming, jak chcete, taky prispevky kde je jenom smajlik jsou velmi prijemne, tohle neni chat, tohle je forum

ale sranda je za zas tak moc temat v sekci handheldy neni, sledovat se to da bezproblemu...
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Autofakr 7. 2. 2006 18:56

Neuděláš nic... Nicméně se mi zdá, že stále v tomto tématu nejdeme do potřebné hloubky. Jak už jsem psal- sám znám pár dívek, které si rády občas zahrály, či zahrají, ale u většiny mužů je to záležitost celoživotní. Proč ženy nemají motivaci (pokud tedy už nejsou nějaké "závazky"), oddat se plně hernímu světu na delší dobu...?
Né jednou obrazovkou živ jest člověk....
Autofakr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tidic060 7. 2. 2006 19:22

" Myslím si ", že ženy jsou chvilkově zaujaty v herním světě. Jakmile zjistí, že se ( děj truchu opakuje nebo nevyhravají či se jim nedaří, což se stává i všeh hráčům ) přestává je to bavit. A to je možná to proč nehrají.Ty vytrvalejší zjistí postupně proč hra neodkryla své tajemství hned na začátku, ale během hraní. Aby plně vpluli do herního světa neměly by čas na běžné činnosti ( vaření, uklízení, žehlení, praní... ) i když by si určitě našly čas na chvilkové hraní, raději si odpočinou, což je chápu. Možná se dočkáme, že nás v budoucnu ženy předčí v hraní.
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod martin mayer 25. 2. 2006 20:52

ahoj mislim ze holki maj ds radi moje kamoska na nem hrala uz sihkoupila
martin mayer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin mayer 25. 2. 2006 20:52

ahoj mislim ze holki maj ds radi moje kamoska na nem hrala uz sihkoupila
martin mayer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OCELOTR 25. 2. 2006 20:58

Standa píše:
Sfizi píše:Jaký modi..? ty tři tečky znamenaj, že sem tu byl a viděl sem to.. je to zhlavně i pro mě, abych viděl odkud to sleduju a odkud sem mimo topica...
Jesi to někomu vadí tak se omlouvám. /quote]Nevim, ja byt mod tak mi to vadi, ono to vadi skoro vsude ale tady jsou hodni, vesmes se tomuhle rika posthunting, spamming, jak chcete, taky prispevky kde je jenom smajlik jsou velmi prijemne, tohle neni chat, tohle je forum

ale sranda je za zas tak moc temat v sekci handheldy neni, sledovat se to da bezproblemu...

OFFTOPIC

Já to dělám taky, sice málokdy, ale dělám a používám to ve chvílích, kdy nevim co si mám o daném příspěvku myslet, anebo to znamená mlčení.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Autofakr 6. 3. 2006 18:19

martin mayer píše:ahoj mislim ze holki maj ds radi moje kamoska na nem hrala uz sihkoupila
Doufám, že to není pouze jehla v kupce špendlíků... Z dívek a žen, které znám však stále pravidelně hraje pouze VELMI malé procento.
Né jednou obrazovkou živ jest člověk....
Autofakr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SindyDog 6. 3. 2006 21:38

Pokud jim chlap ukáže, vo co de, jak se to drží a co si s tím vůbec počnout, tak je vyhráno. Prostě se už nepustí, a vo to de ne ?:)
I can hear sound of U2....
SindyDog
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka