NDS fancluby

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 23. 4. 2006 08:37

Bylo to super! Už se těším na další... SNad budou mít všichni něcoMe věcičky, ať těch her zahrajem víc, i když PSK snad bude mít metroida, takže no problem...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 23. 4. 2006 20:49

To je pravda, že to bylo super :mrgreen: Tak u nás jsou hospody celkem levný, tak za ty stejné peníze zapijem a pojíme více 8) No a nesmíme zapomenout na šroubováček a kus drátu :mrgreen: ale to by neměl být problém, páč jsou kousek od nás 3necké železárny, tam by se dalo něco půjčit :D i bezpečností přiba proti pádu. No i ta je třeba, když někdo paří hodně dlouho, tak se mu hlava sama klopí na stranu a když spadne je přilba dobrá :wink: Ale připadalo mi, že to uběhlo strašně rychle, viď???
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 23. 4. 2006 21:28

Tidic060: Ubehlo to strasne rychle, rozhodne se tesim na dalsi sraz..a taky na levnejsi hospodu :)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2006 12:05

TAk jak bych to shrnul já:
Supe super a ještě jednou super...zahrál jsem si snad všechny hry co jsem chtěl (díky stando :-) ) a zjistil jsem že je všechny musím mít (což dokazují fotky :-) )...taky se těším na další sraz tentokrát teda v Třinci jak říkáte...ale doufám že už nebudu tak často na fotkách :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 24. 4. 2006 12:10

Peter S. Kenedy píše:TAk jak bych to shrnul já:
Supe super a ještě jednou super...zahrál jsem si snad všechny hry co jsem chtěl (díky stando :-) ) a zjistil jsem že je všechny musím mít (což dokazují fotky :-) )...taky se těším na další sraz tentokrát teda v Třinci jak říkáte...ale doufám že už nebudu tak často na fotkách :-)i/quote]
Kvuli tobe si poridim vetsi pametovku do fotaku :mrgreen:
(a nabiju baterky :D )
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2006 12:32

Standa píše:
Peter S. Kenedy píše:TAk jak bych to shrnul já:
Supe super a ještě jednou super...zahrál jsem si snad všechny hry co jsem chtěl (díky stando :-) ) a zjistil jsem že je všechny musím mít (což dokazují fotky :-) )...taky se těším na další sraz tentokrát teda v Třinci jak říkáte...ale doufám že už nebudu tak často na fotkách :-)i/quote]Kvuli tobe si poridim vetsi pametovku do fotaku :mrgreen:
(a nabiju baterky :D )

Ale neee...ten foták ti asi zabavím a budu fotit já příště :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 24. 4. 2006 15:34

Peter S. Kenedy píše:
Standa píše:
Peter S. Kenedy píše:TAk jak bych to shrnul já:
Supe super a ještě jednou super...zahrál jsem si snad všechny hry co jsem chtěl (díky stando :-) ) a zjistil jsem že je všechny musím mít (což dokazují fotky :-) )...taky se těším na další sraz tentokrát teda v Třinci jak říkáte...ale doufám že už nebudu tak často na fotkách :-)i/quote]Kvuli tobe si poridim vetsi pametovku do fotaku :mrgreen:
(a nabiju baterky :D )

Ale neee...ten foták ti asi zabavím a budu fotit já příště :mrgreen:e/quote]

Tak to já vás vychytám všechny :mrgreen: půjčím si digitální kameru a udělám dokument, jak se pařilo v 3nci :mrgreen: jen doufám, že se mi podaří sehnat ta kamera :mrgreen: jinak zůstaneme u těch foťáků s nabitýma baterkama a velkou pamětí :lol:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2006 16:18

Tidic060 píše:
Peter S. Kenedy píše:
Standa píše:
Peter S. Kenedy píše:TAk jak bych to shrnul já:
Supe super a ještě jednou super...zahrál jsem si snad všechny hry co jsem chtěl (díky stando :-) ) a zjistil jsem že je všechny musím mít (což dokazují fotky :-) )...taky se těším na další sraz tentokrát teda v Třinci jak říkáte...ale doufám že už nebudu tak často na fotkách :-)i/quote]Kvuli tobe si poridim vetsi pametovku do fotaku :mrgreen:
(a nabiju baterky :D )

Ale neee...ten foták ti asi zabavím a budu fotit já příště :mrgreen:e/quote]
Tak to já vás vychytám všechny :mrgreen: půjčím si digitální kameru a udělám dokument, jak se pařilo v 3nci :mrgreen: jen doufám, že se mi podaří sehnat ta kamera :mrgreen: jinak zůstaneme u těch foťáků s nabitýma baterkama a velkou pamětí :lol:g/quote]

Ještě kameru..no dej pokoj... :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 24. 4. 2006 16:26

Juj... Pokud neseženeš kameru, já půjčím 1gb kartu do mobilu a můžem natáčet jím, je to docela kvalitní... Jinak flashme hodíme příště PSK... Už se těším jak malý dítě!!!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 24. 4. 2006 16:32

pokud se bude natacet video tak na pristim srazu nejsem ;)

:-)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2006 16:33

Logan007 píše:Juj... Pokud neseženeš kameru, já půjčím 1gb kartu do mobilu a můžem natáčet jím, je to docela kvalitní... Jinak flashme hodíme příště PSK... Už se těším jak malý dítě!!!
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 24. 4. 2006 18:46

Standa píše:pokud se bude natacet video tak na pristim srazu nejsem ;)

:-)


Ježíšku to tak neber, tak tě někdo natočí bože. neřeknu ještě při hraní na DS ale co když přijde horší situace :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 6. 5. 2006 08:05

Takže, co takhle dát další sraz? Já navrhuji 20.5., tj. v sobotu, v Třinci v hospodě, kde je wifi(prosím PSK o bližší určení)... Pokud chce jet se mnou někdo autem, tak může(pokud se nebojí, že jsem pedofil, že Smokeu)... Je to diesel, takže to moc nežere... Všechny hry a DS samozřejmě s sebou..
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 6. 5. 2006 08:09

Peter S. Kenedy píše:
Logan007 píše:Juj... Pokud neseženeš kameru, já půjčím 1gb kartu do mobilu a můžem natáčet jím, je to docela kvalitní... Jinak flashme hodíme příště PSK... Už se těším jak malý dítě!!!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 6. 5. 2006 09:29

Kdybys byl tak hodný a vzal mě tak bych se přidal. Ale nebylo by lepší v pátek?? Teda podle toho v kolik chceš sraz v sobotu.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků