NDS fancluby

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 8. 2006 13:09

majoran píše:nevedel som kam to napisat tak to pisem sem. nevie mi niekto poradit ako sa v new super mario brothers dostanem do svetov 4 a 7???? pls.

Napiš to do klub majitelů a přátel NDS...tady domlouváme pouze srazy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tankista9 2. 9. 2006 10:40

Hmm ach jo... My se na tom srazu snad nedomluvime... :(
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 9. 2006 12:08

Je to těžké no...ale asi to vypadá že to bude muset být přes školu...no já stejně studuji v Ově takže možná lepší...do školy ale nastupuji až 26.9. pak se teprve dozvím jak si zařídím rozvrh a jak dlouho vlastně ve škole budu bývat...ale jinak do 26.9. můžeme udělat sraz v Třinci
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tankista9 2. 9. 2006 12:45

Me to je jedno ja prijedu kdykoli ale ostatni se k tomu nemaji...
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Standa 3. 9. 2006 05:13

Ja bych se pridal urcite, ale proste pres ty prazdniny nebyl vubec cas
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Tankista9 3. 9. 2006 08:08

Tak pockame nez bode PSK tady ve skole ( v Ostrave) a pak muzem ne? Nebo i driv a pojedem do Trince. Ted se musi hlasit ostatni je se snazim organizovat a nic...
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 9. 2006 12:12

Jak chcete...klidně přijedte do Třince já mám čas kdykoliv kromě 6.9. a 11.9. no vlastně 6.9. jsem v Ově tak klidně se můžem sejít ale nevím v kolik mi ten zápis bude končit to je problém
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tankista9 3. 9. 2006 14:44

To se este domluvime, ja bych prijel s kamosem ma taky dsko a jsme 3 a este nekdo a bude to stacit ;)
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 9. 2006 09:24

Tak jsme měli s tanistou a jeho kámošem malej srázek...Celkem sranda... Bylo by ale potřeba domluvit nějakej větší sraz! Takže já bych byl pro další nebo ještě ten další víkend... Chtělo by to ale něco velkýho! Kvartýr mít asi volnej nebudu, takže místo pořádání nechám na vás...

2PSK:Jestli tam doneseš PSP................tak..................za.....................sebe........................................neručím
:-)

A asi Ti ho na chvíli zabavím...Páč bych se taky nebránil ho takhle výhodně koupit ;-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 9. 2006 13:01

Jo to bych klidně mohl...a přijedete teda do Třince??Klidně ten další víkend...A to si piš že vezmu PSP :-) a nikomu nepučím :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 10. 9. 2006 11:39

Nu a hele, nešlo by udělat něco jako u mě? Big sraz i s konzolema? A třebas i s přespáním? Tidic něco říkal...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tankista9 14. 9. 2006 20:23

Tak parada! V nedeli pribyde clen do NDS fanclub Bude to muj kamarad koupi to od Smoka i s anymalem tak si hned s nekym zahraju coz je supr ale na druhu stranu ubyde jeden clen ... :(

Logan007: muzem uz parit ve 4 :)
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 9. 2006 20:42

Logan007 píše:Nu a hele, nešlo by udělat něco jako u mě? Big sraz i s konzolema? A třebas i s přespáním? Tidic něco říkal... /quote]

S tidicem jsem mluvil a on ted má málo času a tak takže s tím moc nepočítej
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 9. 2006 06:42

tanista9 píše:Tak parada! V nedeli pribyde clen do NDS fanclub Bude to muj kamarad koupi to od Smoka i s anymalem tak si hned s nekym zahraju coz je supr ale na druhu stranu ubyde jeden clen ... :(

Logan007: muzem uz parit ve 4 :)

Super! Zahrajem někdy o víkendu! Se stejnak potřebujem srazit okolo toho flashnutí...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tankista9 15. 9. 2006 07:46

No tedka asi v nedeli ale zas budem ve 3 jelikoz ten kamos co byl snama minule tak ten je doma neni z Havru. V nedeli jedem pro to dsko od smoka.
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka