NDS fancluby

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 21. 4. 2006 16:36

15:40 jsem u mcdonalda... Pokud se něco změní, tak mi PSK prosím napiš na mobil... Dnes už se nedostanu na net a zítra taky ne...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Standa 21. 4. 2006 16:36

Peter S. Kenedy píše:
Standa píše:
Peter S. Kenedy píše:
Standa píše:Ja ze nemam zajem o sraz? Jasne ze mam, ten McDonald snad bude dobry, oni si nas tam ani nevsimnou :-)
No ale do mcdonaldu snad přímo nepujdem ne?to spíš jen tak že to všichni víme kde to je...no tak fajn už jsme 3 :mrgreen: a co teda ty loyde?y/quote]kdyby jsme byli tri nebo 4 tak bych mozna vedel o jedne hospode, ale uvidime, prostoru tam zas tak moc neni, ale je tam klid a kdyby jsme meli stesti na stul tak by to bylo bezva. Ja k McDonaldu nejdu, tedy ne alespon do te doby nez se poradne domluvime na miste, zbytecne bych treba zajizdel.

No ale my jsme se domluvili právě k mcdonaldu protože Ostravu já ani logan moc neznámen/quote]
To ze vy se tam sejdete je mi jedno, nerikal jsem ze nemuzete, jenom jsem rikal ze ja asi ne, zalezi na miste
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Logan007 21. 4. 2006 16:48

však se domluvíme tam... My s PSK si taky zajedem dost dalek...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Tidic060 21. 4. 2006 17:45

Taky bych přijel ale nemá to cenu páč jsem chtěl přespat u jedné slečny a ona nebude doma, tak tam jet na 1-2 hodinky nemá cenu. Doufám, že někdy příště mi to vyjde :(
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 21. 4. 2006 18:02

No tady pár foteček se srazu s PSK :lol: (jo a je to foceno z mobilu tak se omlouvám za kvalitu, nejsou tam ty pixely a shadery :) )
ObrázekObrázek
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 21. 4. 2006 18:12

Vezmu fotak, budu teda u toho maca, v 16:30

Nemate nekdo k dispozici notebook s nejakym mobilnim pripojenim na net?(gprs, edge)

edit: I kdyz by vlastne stacil jenom ntbk ktery ma wifi, v te hospode o ktere jsem mluvil je zadarmo net(maji tam i par pc takze nam mozna dovoli zapojit usb adapter, vezmu ho)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 21. 4. 2006 18:24

pixely a shadery :D :lol:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Tidic060 21. 4. 2006 20:23

Paar píše:pixely a shadery :D :lol:

No a není tak :) až budu mít mobil s megapixelovým fotoaparátem tak pak budou ty pixely a shadery :lol: jenže než já budu mít takový mobil tak to bude už pozdě :(
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 22. 4. 2006 09:13

Tak kolik nás tam bude?

2Tidic060:
Já tam taky nepřespávám, ale jedu ještě večer domů...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Logan007 22. 4. 2006 10:52

Standa píše:Vezmu fotak, budu teda u toho maca, v 16:30

Nemate nekdo k dispozici notebook s nejakym mobilnim pripojenim na net?(gprs, edge)

edit: I kdyz by vlastne stacil jenom ntbk ktery ma wifi, v te hospode o ktere jsem mluvil je zadarmo net(maji tam i par pc takze nam mozna dovoli zapojit usb adapter, vezmu ho)

Vem všechno co se týká NDS + foťák :-)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Standa 22. 4. 2006 19:24

Tak prave jsem se vratil z prvniho srazu(to je rychlost, jeste pred 10min jsem byl s Loganem v tramvajce :-) )

dam sem nejake fotky, jenom je upravim ;)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Standa 22. 4. 2006 19:55

Tak tady jsou ty slibene fotky:

Multak v Metroidovi(ktery nam nejak nechtel fungovat u vsech ds takze se hralo ve dvou)
Obrázek

psk si uvedomil, kolik zaplati za vsechny hry, ktere se mu libily :mrgreen:
Obrázek

Obrázek

Potom prislo na radu jidlo, jako predkrm nintendo ds silver :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Shrnutí: Hráli jsme v multiplayeru Metroida, Mario Kart, TouchGolf, Rogue Agenta, celkove vyzkouseli dost her, snedli dve pizzy, vypili nekolik sklenic coly a dzusu(3jahodove a 1 pomerancovy :-) ) a utratili jsme dost penez, priste tedy vybrat nejakou levnejsi hospodu :-)

A myslim ze to byla sranda, urcite to zopakujeme, priste v Trinci
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 22. 4. 2006 20:01

A kdo je kdo? A jak to, že tam jsou 4 DS, když jste byli 3? A kdo tam vůbec byl?
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Standa 22. 4. 2006 20:07

peanut píše:A kdo je kdo? A jak to, že tam jsou 4 DS, když jste byli 3? A kdo tam vůbec byl?y/quote]
byli jsme tam 4, ja fotil, nejsem videt ;)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 22. 4. 2006 20:10

To mě nenapadlo. :oops:
peanut
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka