Dodavatelé her pro e-shopy

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tučňák 28. 10. 2009 23:07

Momentálně dělám nějakou práci co se týče eshopů a chtěl bych zahrnout i něco ohledně herních e-shopů. Proto by mě zajímalo, kdo v ČR z dodavatelů dodává herní tituly pro e-shopy? Existuje nějaký velkoobchod (něco jako ED System), od kterého berou zboží? Taky zda existují nějaké stanovené doporučené ceny pro český trh, za které musí zboží nakoupit a pak již si následně stanovují prodejní cenu sami nebo to je individuální?

Nevíte někdo náhodou?

Díky moc
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2009 09:23

Tak dodavatelů je víc, samosebou ... Třeba CQE dodává většínu her Nintenda a je taky zástupce EA apod. Nejvíce Ti o tom asi řekne PSK, ten přímo vede prodejnu s hrama ... ;) chvíli počkej, on se tu ukáže ....
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2009 09:43

Tak já už jsem se tady ukázal dřív, jen mi nepříjde nějak adekvátní o tomhle psát...navíc o tom, kdo nám dodává hry se ani nestarám...jinak samozřejmě se bere hlavně od distributorů jako CENEGA, EA, SONY, CD projekt apod.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2009 09:54

já to myslel jen tak obecně ... já jsem něco takového taky věděl, ale ty seš spíš v tomhle zběhlej ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2009 10:03

Zběhlej? Já jen prodávám v herním obchodě, hry nakupuje naše centrála, já s tím nic společného nemám
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 29. 10. 2009 14:52

Šlo mi právě o tyto obecnější věci. Čili zda existuje nějaký centrální distributor ve smyslu něco jako velkoobchod. Pokud bych to měl vzít v porovnání k HW, tak tady takhle působí např. ED System, AT Computers od kterých bere zboží valná část českých maloobchodníků.

Proto mě zajímalo zda něco podobného existuje i v oblasti her. Je mi jasné, že jednotliví distributoři jako SENEGA, EA, Sony budou ty hry dodávat. Jen mi to přijde z pohledu těch provozovatelů nevýhodné sledovat nabídky a nakupovat od více dodavatelů než mít jednoho centrálního. :idea:
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 29. 10. 2009 14:54

tak pokud chceš vést kvalitní eshop, tak nenakupuješ od jednoho velkoobchodu, ale orientuješ se podle ceny ... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků