Nejočekávanější a vysněné hry pro NDS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tuuurek 17. 2. 2008 12:48

Stejně si myslim že pokud by vydali GTA, tak že by to bylo nehratelný, protože tyto a podobné hry na DSko, co přecházej z větších her na menší displej DSka vývojáři totálně odfláknou, aby si za to jenom namastili kapsy.....(viz. EA...Neviděl sem snad na DSko od nich pořádnou hru...)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 2. 2008 13:12

jj presne oni tyhle kopie velkejch her za nic nestoji hrali ste assasin creed? to je uplna pikacovina

proste nejlepsi sou hry only for ds
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zaksam 17. 2. 2008 18:47

civilization revolution nevypadá vůbec špatně!:

http://www.gamespot.com/ds/strategy/sid ... abs;images

vyjde to na jaře tak už šetřím. :)
kdo mi řekne idiote tak já mu řeknu: já nejsem idiot to ty jsi idiot protože mi říkáš že jsem idiot takže ty jsi idiot protože říkáš člověku co neni idiot idiote to znamená že ty jsi idiot protože mi řikáš že jsem idiot to ty jsi idiot protože mi řikáš že jsem idiot ale já nejsem idiot
zaksam
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 2. 2008 18:57

jo to bude mazec takovy hry mam na DS hrat :)

ale ja se nejvic tesim az prelozej Final fantasy tactic 2 a nic jineho hrat hoodne dlouho nebudu
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 17. 2. 2008 19:36

Tuuurek píše:Stejně si myslim že pokud by vydali GTA, tak že
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clip 26. 2. 2008 16:56

no nemyslim si... vemte si treba PC hru Brothers in Arms- a na DS to byla pecka,...
nebo PC hru Call of Duty 4--a na DS to taky bylo dobry..
Clip
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 2. 2008 17:26

me ty 3d akce na DS vubec neba :(
metroid se me uplne nelibi ale zato metroid na SNESu nebo na GBA vypada nehorazne huste..

osobne bych chtel metroida ve 2d jak castlevanii

a vubec vice her takovych plne 3d hry se me nelibi ale zato 3d jako v final fantasy apod je nadhera
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 26. 2. 2008 19:12

Clip píše:no nemyslim si... vemte si treba PC hru Brothers in Arms- a na DS to byla pecka,...
nebo PC hru Call of Duty 4--a na DS to taky bylo dobry..
Máš pravdu, bohužel tebou jmenované hry jsou výjimkou.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 4. 2008 19:46

OMFG civilization na DSku T.O. B.U.D.E. A.L.E. S.U.P.A. uz som o tom snival milujem civilization 1 uplna supa grafika ma netrapi ale ta hratelnost pre mna uplne najlepsia hra na PC na svete..... 8-D 8-D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků