GTA: Vice city Stories

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod koblih.jr 17. 9. 2006 07:38

Aneb... Bude mít úspěch jako Liberty City? Donutí milovníky Vice City zakoupit si PSP? A nakonec: jak se těšíte na schopnost hlavního hrdiny konečně plavat??? TO nám ve VC chybělo! 8)
Video: http://handheld.hrej.cz/hry/akce/3rd-pe ... 06_wm.zip/

Gang Wars z Los Santos se v mírné modifikaci objevuje také ve VCS! Super!
http://www.vicecitystories.estranky.cz/ ... e-building
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2006 11:12

Možná jsi to mohl napsat do sekce only for PSP a nezakládat nové téma ale co už. PSP mám ale LCS jsem ještě nehrál protože je zatím pořád hodně drahé ale nevím jestli to jsou zrovna tituly kvůli kterým kupovat PSP když to většina lidí hrálo na PC nebo PS2...sice tady jde o jiný příběh a tak ale kupovat kvůli tomu PSP?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 17. 9. 2006 11:55

Spousta lidi si koupilo PSP kvuli GTA. Dodnes to je nejvetsi killer pro PSP. Precijenom handheldova scena moc mestskych akci nema a zanr je to velice popularni.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 17. 9. 2006 12:21

Abych se přiznal, koupil jsem si na podzim 05 také PSP a jediným důvodem bylo právě GTA:LCS. Krátce po Vánocích jsem ho zase prodal, protože nebyl důvod jej přechovávat celou dobu, když bych na tom nehrál, že? V listopadu si asi zase tak na 3 měsíce PSP koupím (a tentokrát asi už použité kvůli ceně) a opět stejný důvod: GTA:VCS... Jak již bylo řečeno, tak jen zopakuju, že GTA na PSP sype R* víc peněz než hra na PS2. Byli by velmi hloupí, kdyby hry nedělali a nechávali si peníze protéct mezi prsty. Ano, ulehčili si hodně práci již jednou vytvořeným městem, ale zase není zábava si oživovat třeba 3 roky staré vzpomínky na GTA:VC a říkat, jé - tady bylo něco jiného...
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 17. 9. 2006 12:26

Viac penazi asi tazko, pozri predaje 3,VC,SA na PS2, ..LCS ma na konte zatial nieco okolo 1.3mil. predanych kusov(na PSP, i ked vyvoj je jednoduchsi, menej nakladny). Mne sa hra lubila, i ked tradicne ako kazde GTA ani toto som nedotiahol do konca, uz sa tesim na Vice mestecko :mrgreen:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 17. 9. 2006 12:31

AlienX píše:Viac penazi asi tazko, pozri predaje 3,VC,SA na PS2, ..LCS ma na konte zatial nieco okolo 1.3mil. predanych kusov(na PSP, i ked vyvoj je jednoduchsi, menej nakladny). Mne sa hra lubila, i ked tradicne ako kazde GTA ani toto som nedotiahol do konca, uz sa tesim na Vice mestecko :mrgreen:


Já jsem myslel, že kdyby uděli GTA:LCS pouze pro PS2 (a potom třeba až na PSP), nehovořilo by se o hře tak hodně, jako když se GTA objevuje první na PSP.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 17. 9. 2006 12:38

koblih.jr - a to je na LCS pre PSP najelpsie, prenosnost, cele mesto v kapse, technicke spracovanie na tak maly stroj je na jednicku
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2006 12:42

koblih jr.>Ty jsi fakt blázen koupit PSP kvůli jedné hře, dohrát ji a pak PSP prodat :-) tak to jsem ještě fakt nežral :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 17. 9. 2006 12:42

Není důvod si kupovat psp jen kvůli GTA: LCS a VCS. LSC vyšlo na PS2 a s VCS to zřejmě(snad) bude taktéž. TAkže zase vyhrává NDS, jo, je to už pravidlem! :)

PS: LCS výborná hra a graficky neuvěřitelné, že to běhá na psp(klobouk z hlavy).
Na http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=2806 je srovnání GTA 3 - GTA: LSC pro ps2 a LCS je graficky o hodně dál. Takže nevěřit recenzentům, že to není žádný skok nebo snad, že je horší než GTA 3.
Naposledy upravil Sindy-Dog dne 17. 9. 2006 12:50, celkově upraveno 1
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2006 12:45

Tak na PSP vyjde ještě taky SH a MGS to jsou sliny pro mě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 17. 9. 2006 12:47

a nielen tie:)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 17. 9. 2006 13:23

a kdo rika ze si tu hru koupim :twisted:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 17. 9. 2006 14:05

největší problém PSP verzí GTA vidím v tom, že se v nich nevyskytují sympatičtí hrdinové. Zlatej Tommy z originálního Vice city a nebo ten z GTA pro GBA...
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 17. 9. 2006 17:48

U LCS na PSP mi rozhodně nejvíc vadí ovládání (hlavně chůze/běh), navíc se mi někdy stane, že když nasednu na motorku, tak trvá třeba dvě-tři vteřiny, než se ozve zvuk motoru :) (nalouduje :)) ) a když si tam nacpu přes ten jejich RCT vlastní hudbu, nemůžu ji poslouchat jinak než ve hře a mp3 to nebere. Takže vlastně tam mám spoustu songů dvakrát..

Jinak dobrý, pokud u mě PSP vydrží a nezabere jeho čestné místo DS Lite, tak je GTA:VCS jasná volba :wink:
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 17. 9. 2006 18:30

Alcil píše:největší problém PSP verzí GTA vidím v tom, že se v nich nevyskytují sympatičtí hrdinové. Zlatej Tommy z originálního Vice city a nebo ten z GTA pro GBA...T/quote]

Co máš proti Vicovi Vancovi a Tonymu?
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků