PRODEJ / VÝMĚNA / KOUPĚ - Handheldy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 6. 2006 10:38

Koupím Metroid Fusion na GBA! Zn. spěchá a levně!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 11. 6. 2006 11:14

No a ja se taky pridam - pokud by se chtel nekdo zbavit hry Boktai na GBA, jsem pripraven :-) A zaroven tu mam jednu nabidku: !mozna! ziskam behem par dnu uplne novou nepouzitou PS2, kterou samozrejme nechci a tak bych se ji zbavil. Pokud byste meli nekdo zajem, tak se ozvete a domluvime se...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 6. 2006 11:30

davee píše:No a ja se taky pridam - pokud by se chtel nekdo zbavit hry Boktai na GBA, jsem pripraven :-) A zaroven tu mam jednu nabidku: !mozna! ziskam behem par dnu uplne novou nepouzitou PS2, kterou samozrejme nechci a tak bych se ji zbavil. Pokud byste meli nekdo zajem, tak se ozvete a domluvime se...

Jasně veru ji za 200Kč :mrgreen: no ne ale kdyby jsi tady nahodil nějakou cenu tak bych o tom uvažoval...jenže zase nejsou finance :cry:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZeroCube 11. 6. 2006 13:08

Vyměním GBA SP z edice Zelda, je celý zlatý a dokumentaci má kompletní vč krabice (bez hry)

Nebo prodám za 1500
ZeroCube
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 6. 2006 14:37

davee píše:No a ja se taky pridam - pokud by se chtel nekdo zbavit hry Boktai na GBA, jsem pripraven :-) A zaroven tu mam jednu nabidku: !mozna! ziskam behem par dnu uplne novou nepouzitou PS2, kterou samozrejme nechci a tak bych se ji zbavil. Pokud byste meli nekdo zajem, tak se ozvete a domluvime se...


prece bych si ji jen alespon vyzkousel. hry na ni nejsou nejhorsi, sam jsem ted hral Kingdom Hearts a dost me to bavilo.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 6. 2006 15:39

davee:
Pokud se Ti dostane do ruky nějak výhodně, tak se vyplatí ji nechat... Teď jsem hrál u kámoše finaly a čuměl jsem jak hrom! Vážně nádhera! Plus je tam spousta dobrejch her... Jo a za kolik bys jí střelil?
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 11. 6. 2006 17:20

já jí mám a není to špatné to prostě milujete jen N a nic víc ale Sony jsou taky Japonci a hry z Japonska mají kvalitu v krvi a je jedno na jakou platformu
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 6. 2006 17:23

Skinny píše:já jí mám a není to špatné to prostě milujete jen N a nic víc ale Sony jsou taky Japonci a hry z Japonska mají kvalitu v krvi a je jedno na jakou platformup/quote]

Přesně a proto si chci v budoucnu PS2 taky pořídit..je tam taky dost skvostů které stojí za zahrání
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 6. 2006 17:24

No jasně, ale já bych si to asi jen tak nekoupil...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 11. 6. 2006 17:39

dnes už není drahá ikdyž stále o hodně drahží než GC ale takové pecky jako ICO a Shadow of the Colossus mužu jen doporučit (i když sem plnou verzi ani jedné z nich nehrál) snad mi jí až se tu Ocelot ukáže pujčí a pak si obě koupim toto ale zdaleka nejsou všechny hry co třeba FF MGS Katamari kdyby nebylo tak drahé už je u mě doma takhle musím počkat až slevní přeci jen 1500 za We love Katamari se mi jeví poněkud dost
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 6. 2006 17:41

jo no, to je hodně....
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 11. 6. 2006 17:44

jinak těm co nejsou fanatici bych i PS2 doporučil Paar ho taky má a nenaříká
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 11. 6. 2006 17:53

jo, já bych si ho pořídil, ale nejsou peníze... 8)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 6. 2006 18:40

Skinny píše:jinak těm co nejsou fanatici bych i PS2 doporučil Paar ho taky má a nenaříká
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clauni 12. 6. 2006 14:58

Dále prodám stříbrné, plně fukční NDS v záruční době i s krabičkou za 2300 Kč (kupuji lite).
Clauni
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků