PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dave 18. 4. 2006 20:45

peanut píše:Myslel, jsem ty věcičky obecně.
Dave
Killing Spree

Odeslat příspěvekod peanut 18. 4. 2006 20:45

Bych nečekal, že se prodá tak ,,málo" FFXII oproti Animal Crossing.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 18. 4. 2006 20:46

Dave píše:
peanut píše:Myslel, jsem ty věcičky obecně.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 18. 4. 2006 22:36

Mican píše:
Dark_one píše:->Petr S. Kenedy: To mas pravdu. Nicmene v tomhle pripade si nemuzu vybavit zadnou funkci, kterou by MP3 prehravac mel a PSP nikoliv.

1, I sebepodřadnější MP3 přehrávač má nastavitelnou barvu podsvícení displaye, PSP má jen jednu (skoro bílou).

2, MP3 přehrávač má v sobě harddisk, nebo hodně mega flashky, PSP ne.

3, MP3 přehrávače mají na kabelu k sluchátkům dálkový ovládání, PSP ne.

... a to jsou první blbosti, ketrý mě v tu chvíli napadly. Nějak ti Darku dochází fantazie... :-)=/quote]

Ano, jsou to blbosti :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 18. 4. 2006 22:40

Lloyd.Irving píše:Ty woe smokeu???Ty si šulin prober se....Vídíte fanatický Nintendo hulič alias Smoke...k/quote]

Ja vim co s nim je. Za to nemuze huleni, to ze neho udelalo NINTENDO! :D

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 18. 4. 2006 22:44

peanut píše:Bych nečekal, že se prodá tak ,,málo" FFXII oproti Animal Crossing.i/quote]

Budes se divit, ale Japonci Final Fantasy zase tolik nezerou. Rozhodne ne tolik napriklad ve srovnani hrickami typu Nintendogs.
Btw. Vedeli jste, ze Final Fantasy je v Japonsku povazovano za "hru pro holky"?
Cetl jsem to kdysi v OPSM2 :)

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 4. 2006 06:07

¨No a pak se divme, že tady jsou takoví jako je Dark_one, když hrajou hry pro holky....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 19. 4. 2006 08:02

Tak jsem se docetl, ze Animal Crossing: Wild World je jen upravena GameCube verze.
Chtel bych se tedy pri teto prilezitosti zeptat, jestli majitelum NDS, kteri se nad touhle hrou rozplyvaji, nevadi fakt, ze si tuhle hru mohou zahrat na televizi, ze tu uz tu jednou bylo, ze to tedy nema za mak originality...

Za tri tecky prosim doplnte obvyklou sadu argumentu, proc jsou hry na PSP tak strasne neoriginalni a jak moc je trapne vydavat na handheld predelavky z velkych konzoli. Je jich v tomhle threadu slusna sbirka.

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 19. 4. 2006 09:01

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod davee 19. 4. 2006 09:36

Dark_One: Myslim, ze prave Animal Crossing je dobre zvolena konverze hry na handheld a to z toho duvodu, ze se tam porad deje neco noveho, muzes plnit ukoly vzdy, kdyz mas trochu casu, pripadne si s nekym vymenovat nejake ty predmety. Ale proc mit napriklad prince na konzoli i handheld? Je tady nejaky takovy motivacni prvek? Neni...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mican 19. 4. 2006 10:37

Já přeci nemám nic proti Sony! I kdyby nevyplodili nic jiného než walkmana, 1"C, U-matic a Betacam, patří jim navěky místo v "Hall of champions". V oblasti videoher taky vždycky dokázali dát zákazníkům to co chtějí a to se v tomhle byznysu cení. Nemůžu ale přehlédnout technický nedostatky PSP. A mezi ně neřadím jednobarevný podsvícení (jediná možnost u barevnýho displaye), ani chybějící flashku. Sony uvedení PSP na trh uspěchalo a teď na to doplácí.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 19. 4. 2006 10:40

Mican píše:Nemůžu ale přehlédnout technický nedostatky PSP. A mezi ně neřadím jednobarevný podsvícení (jediná možnost u barevnýho displaye), ani chybějící flashku. Sony uvedení PSP na trh uspěchalo a teď na to doplácí. /quote]

Jake technicke nedostatky?

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 4. 2006 11:08

Dark_one píše:Tak jsem se docetl, ze Animal Crossing: Wild World je jen upravena GameCube verze.
Chtel bych se tedy pri teto prilezitosti zeptat, jestli majitelum NDS, kteri se nad touhle hrou rozplyvaji, nevadi fakt, ze si tuhle hru mohou zahrat na televizi, ze tu uz tu jednou bylo, ze to tedy nema za mak originality...

Za tri tecky prosim doplnte obvyklou sadu argumentu, proc jsou hry na PSP tak strasne neoriginalni a jak moc je trapne vydavat na handheld predelavky z velkych konzoli. Je jich v tomhle threadu slusna sbirka.

No já právě AC na GC nemám takže pro mě to bude nové :mrgreen: Ale s tím že některé hry jsou taky pro GC tak i pro NDS máš pravdu...Ale zase jich není tolik...ikdyž je fakt že třeba pikmina nebo něco podobného bych na NDS nechtěl protože bych si to tak neužil
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 4. 2006 12:18

Dark_one píše:Tak jsem se docetl, ze Animal Crossing: Wild World je jen upravena GameCube verze.

GameCube nemám!!! Chci ho zpátky ale nemám ho! A jestli ho budu mít tak si ten AC stejně koupím a klidně dvakrát...Protože je to dobrá hra..A na DSku je to zase přizpůsobené hraní přes wi-fi a použití dotykače- vychutnání si kontroly...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Parkpoom 19. 4. 2006 12:37

Peter S. Kennedy - prodeje jsou pekne, ale bohuzel pro nas ne moc vyznamne, protoze vetsinu titulu si tady v CR ani nezahrajeme - same Brain Trainingy -3 kusy. (uz tady ma nekdo zkusenost s Train your brain few minutes a day nebo jak se to presne jmenuje?).

Daleko vetsi vypovidajici schopnost by treba byly prodeje z UK nebo EU, US a worldwide.

Jedno je jiste a nemenici se, ze XBOX360 je v Japonsku tak neskutecny propadak, ze to opravdu nikdo necekal. Prodat za tyden 1940 ks next gen konzole je k smichu a 35k ks od zacatku roku je neuveritelne nizke cislo a opet to ukazuje, ze bychom potrebovali i svetove prodeje k porovnani :(
MS ma sice miliardy dolaru na uctech, ale potrebuje generovat zisk a tomu nizke prodeje nepomohou, zvlast kdyz je konzole dotovana...
Spravne ukazuji Japonci Microsoftu prostrednicek!
Parkpoom
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka