PSP vs. Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lordmark007 3. 3. 2006 21:32

Jj je to hodne ale nechce se mi uz vrazet prachy do pc.... :wink: .....
Edit:No oklestena verze...co ti tam chyby?Pametovka je mala,pouzdro skoro na nic,reminek ani nemluvim atd.......
AAO 4Ever
Lordmark007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 3. 2006 21:55

Za 6 tisíc máš dneska konzoli...
Chybí mi tam to, cos vyjmenoval :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Lordmark007 3. 3. 2006 21:58

Tak to mne ani v nejmensim...jo mas pravdu je to drazsi nez Ds a taky vzdycky bude...
AAO 4Ever
Lordmark007
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 3. 2006 22:16

Je to drazší jak NDS, stojí to stejně jak velká konzole, nabízí stejné hry jako velká konzole. Díky nechci, NDS je naštěstí trochu něco jiného, ten handheld je mi hodně sympatickej
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Standa 3. 3. 2006 22:27

hmm, 6000 je sice pekna cena, ale stejne se nevyhnes nakupu poradne pametovky, pokud vim tak si rikal ze nemas financi na zbyt. DS rozhodne za tech 6k neprodas, ani s tema hrama, takze budes muset pridavat do tech sesti(to uz by bylo 1 a pul dobre hry na ds :-) ) dale ta pametovka, no nezda se mi ze by se ti to nejak extra vyplatilo. Spise naopak, jina by byla kdybys ds nemel, to ti nebudu nic vymlouvat a kup si co chces, jsou to tvoje penize.
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Parkpoom 3. 3. 2006 22:42

Lordmark 007 poslal jsem ti zpravu, tak mi pls odpovez - nebo ty si zpravy vubec nectes? :)

nebo maji chybu v Matrixu
Parkpoom
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2006 23:22

Lordmark si měl prostě koupit Mariokart a myslím že by změnil názor...nebo si měl stáhnout videa z metroid prime hunters a bylo by :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 4. 3. 2006 00:22

mr_wawra píše:Je to drazší jak NDS, stojí to stejně jak velká konzole, nabízí stejné hry jako velká konzole. Díky nechci, NDS je naštěstí trochu něco jiného, ten handheld je mi hodně sympatickejd/quote]

mne hry z konzoli bavi a tak mne bavi i ty na PSP ...
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 01:09

->Lordmark007: spravne chlapce, spravne
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 01:13

mr_wawra píše:Za 6 tisíc máš dneska konzoli...
Chybí mi tam to, cos vyjmenoval :) /quote]

Value Pack je velice ocividny pokus Sony dotovat PSP na evropskem trhu mene nez jinde. Oproti Standard packu dostanes ve Value Packu za 2000 Kc navic 32 MB kartu, poutko, latkovy obal a nepouzitelna sluchatka. To vse ma pri nejlepsi vuli hodnotu maximalne 600 Kc.

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Alcil 4. 3. 2006 08:57

Lordmarku, jsem rád, že mám odhad na lidi, myslim, že se tomu říká empatie. Poprvé, když jsem četl, že ses rozhodl pro DS, říkal jsem si: ,,Že von si koupí Harry Pottera a nějaký nudný závody(fakt, to jsem si říkal, protože to má i jeho kamarád) a pak bude říkat, že je hraní na DS nuda a že teda zjistil, že PSP bude lepší." Neříkám, že je DS nějak lepší než PSP, jen říkám, že mi bylo jasný, že ty ho asi neužiješ :-) (nic ve zlém, to není slovní napadnutí tvé osoby, to je pouze konstatování pravdy)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Tuuurek 4. 3. 2006 11:11

Kdyby sis(Landmark)koupil Lost in Blue,tak bys zjistil jaký sou na DSku pářky!!!! 8)
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 4. 3. 2006 11:28

**** píše:mne hry z konzoli bavi a tak mne bavi i ty na PSP ...

Mne taky bavej hry na PC a nekupuju si vselijaky prenosny ptakoviny, jenom abych mohl hrat to co hraju na PC. Vyhazovani prachu. A lidi, co maj doma PS2 a koupej si PSP nechapu uz vubec
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 11:53

->mr_wara: a proc bys rekl, ze je GTA: LCS nejprodavanejsi hra na PSP? Urcite si ji kazdy koupil proto, ze o GTA nikdy neslysel a ze zadny predchozi dil nehral...
A proc jsou obecne tak uspesne handheldove remaky? Nemluvim jen o PSP.
Tvoje teorie ma dost mezer.

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 4. 3. 2006 11:55

->mr_wawra: nechapu, proc by me nemelo bavit hrat Prince of Persia: Revelations ve skole, jenom proto, ze stejnou hru mam doma na PS2?

Dark_one
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka