Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 6. 2013 20:54

Ono se to moc shrnou nedá. Trochu by se to dalo přirovnat k sims, ale přitom je to trochu odlišné. Na začátku se přistěhuješ do města a dostaneš základní barák. A aby jsi mohl ten barák zvětšovat a vylepšovat, tak musíš splácet hypotéku místnímu prodavači Tomu Nookovi. Takže musíš nějak vydělávat, nejlépe tím, že prodáváš ovoce ze stromů, pochytané brouky a ryby a další věci. Jde o to, že se ta hra řídí systémovými hodinami, takže kolik hodin je v reálu, tolik je i ve hře. Navíc to bere i roční období, takže v zimě můžeš stavět sněhuláky, na nový rok tam máš ohňostroj atd. Prostě tu hru zapneš tak na půl hoďky denně, ale pořád je tam co dělat. K tomu si vem, že některé události jsou jen v určitou hodinu, takže to budeš muset zapínat v tu danou hodinu pokud se té události budeš chtít zúčastnit. V soboty večer hraje v klubu své písně K.K. slider, takže si je můžeš jít poslechnout, ale zase jen v určitou dobu. Kupuješ si a získáváš nový nábytek, tapety, oblečení a další věci. Je tam toho prostě spousty a pořád je tam co dělat. Navíc si plníš muzeum pochytanýma rybama a hmyzem, nakupuješ obrazy a dáváš je do galerie, povídáš si s obyvateli města, kteří se můžou odstěhovat pokud se jim u tebe nebude líbit a třeba se přistěhují do města tvého kamaráda. Je to prostě takový virtuální život se spoustou možností. Pokud máš nějaké dotazy, klidně se ptej :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2013 21:00

Aha, to zní dobře. Nejlepší to bude vyzkoušet. Jen na 3DS je takových her, že to vůbec nestíhám. Tak to má vypadat a prodeje 3DS jsou zasloužené. Za mě ještě nevím, ale rozhodně to budu sledovat a uvidím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 6. 2013 21:18

Ona to prostě není hra v pravém slova smyslu. Prostě to nemá žádný konec, jen si žiješ svůj život a jak jsem psal, zapneš to tak na půl hodky až hodku denně. Takže si na to člověk najde čas i mezi jinýma hrama, to je na tom právě to dobré, takový oddych od těch všech složitějších her.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 6. 2013 22:25

Takhle se mi to líbí, jen nevím, kdy se k tomu dostanu. I když kupuju věci jen na 3DS, tak toho mám moc. Třeba i Fire emblem jsem odložil na někdy ke konci roku nebo později a přitom to bude asi pořádná pecka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 6. 2013 22:51

Já to asi koupím a pak vám půjdu omrknout baráky :D Na DS mně to bavilo ale je to tak 7-8 let zpátky a co si budem povídat, ve 13ti letech každej nahlížel na hry trochu jinak a vytasit ve škole takovej Animal crossing nebylo ale ani trošku cool a frajerský :D Takže šlo na pár let DS z domu a měl jsem jen psp, dneska bych ale řekl, že to byla celkem zásadní chyba.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tenebrae 9. 6. 2013 09:12

Zdravim, jsem cerstvym majitelem XL 3dska, jen se chci zeptat zda je normalni kdyz pri otevreni na tu druhou fazi otevření 3dsko dvakrat jakoby lupne tedy lupne to v tech kloubech....nerad bych aby to jednou luplo poradne a konzole se rozdelila na dva kusy. Diky za odpoved jinak vynikajici konzole!
[url=http://profile.mygamercard.net/Isengrim5][img]http://card.mygamercard.net/CS/Isengrim5.png[/img][/url]
Tenebrae
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 6. 2013 11:12

Lupou všechny, je to tak prostě udělaný.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 9. 6. 2013 12:39

tdjohn: A co máš všechno v merku za hry? :?:
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 6. 2013 12:47

Pokud to beru na týdny, tak prostě do týdne nacpu nějaké to hraní. GTA 4 hraju už 5 let a v podstatě vždy si zahraju. Teď hraju Pokémony, takže dalších pár hodin. Ty budu hrát asi dost dlouho, protože pokud nestihnu dohrát všechny na DS, v říjnu vychází XY a ty si chci zkusit za každou cenu. Do toho jsem zkusil Kid icarus, který jsem jednou zapnul a od té doby nehrál. Na tom jeho podstavci se ale dobře sleduje Direct, takže alespoň k něčemu je to dobré. Pak jsem začal Monster Hunter 3 a zatím vůbe nevím, jestli mě to bude bavit, ale rozhodně je to na dlouho. Pak mám dvě super RPG na DS a ty asi čekají. OOT čeká, tam mám asi 20 hodin odehraných. Je toho moc, ale jsem rád, že už moc neřeším stolní konzole, protože na kapesních se mi hraje daleko lépe.

Fire emblem: Awakening a New super Mario bros. 2 mám na seznamu, které pořídím, ale nevím kdy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 10. 6. 2013 09:09

Monster Hunter 3 Ultimate mam rozohraný asi cca 15 hodín a pri tých množstvách resources sa strácam :) Hral som aj lokálny multiplayer a hneď je to väčšia zábava.

Podstavec z Kid Icarusa používam ako nabíjaciu kolísku.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 10. 6. 2013 17:53

Animal Crossing je jasná koupě, na tom DSkovém jsem hrozně ulítával. Chtělo by to aby to tu hrálo více lidí, už kvůli vyměně ovoce.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 6. 2013 19:24

Na výměnu ovoce vzpomínám, když jsem si bral od tebe micane své první nové :D Těším se na pokračování, takže v pátek ve tvém a v mém městečku jo? :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 10. 6. 2013 20:07

Nad AC taky uvažuji. na DSko mě docela bavilo, jen mě mrzelo, že z okolí sem to hrál jenom já, takže sem si MP nikdy nezkusil :-S Ale teď v dobách Wifi... :-D Jen doufám, že až narazím na nějakou verzi z druhé ruky, tak to tu bude ještě někdo hrát :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 6. 2013 20:12

Já přemýšlím, jestli to nekoupit přímo z nintendo eshopu. Cena 999 Kč není špatná a hlavně tu hru budu hrát nejvíce a tak by bylo lepší ji mít přímo v 3DS a ne na cartridge.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tenebrae 10. 6. 2013 23:33

Mam 3DSko par dni tak se nezlobte za muj školácký dotaz...jedná se o Mii Plaza, hral jsem Mario Kart 7 multiplayer prez internet a po zkonceni se mi prave v Mii Plaza objevilo asi deset novych Mii postav. Asi to souvisi s tim multiplayerem,ze? Ted se ptam, k cemu mi tam vlastne jsou kdyz nejdou pouzit do té hry v Mii Plaza, to se tam jen budou kupit pokazde kdyz budu hrat mulťák?
Nebo se daji nejak vyuzit? Dík za odpoved!
[url=http://profile.mygamercard.net/Isengrim5][img]http://card.mygamercard.net/CS/Isengrim5.png[/img][/url]
Tenebrae
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků