Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tical 15. 9. 2006 22:37

jo no je to prehnane pokud tady davate ze ta cena je adgvatni diky novemu ovladaci nesouhlasim.....
proste gamecube o neco malo vykonejsi s ovladacem takze davam za ovladac pet tisic plus dva litry za rozsreny gc no proste hnus neberu ak mozna za rok za dva............
a navic vsichni rikali ps3 moc draha bla bla ba nechcte snad aby konzole ktera ma vice moznosti a grafiku minimalne 20krat lepsi stala pouze 12 tisic nebo tak nejak podobne ne?
no to nintendo nebude az tak super ze????? nema vicemene zadne straty a nemusi doovat a hle pekne vysoka cena i hry pekny hnus taky nas N pekne podfouklo al vlastne to nevadi je to N to je spravny krok........
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tical 15. 9. 2006 22:42

mensi dodatek:lidi nechci utocit chtel sem to mit hned pri launchi z metroidem ale beru to tak ze ten ovladac neni zas tak super vim ze mne bude bait ale jako na vse si brzo kazdy zvykne a za pul roku uz to budu braaat jako normal tohle fakt neberu a neni to spravne hodne premrstena cena.... jen muj nazor
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 15. 9. 2006 22:44

Tical píše:jo no je to prehnane pokud tady davate ze ta cena je adgvatni diky novemu ovladaci nesouhlasim.....
proste gamecube o neco malo vykonejsi s ovladacem takze davam za ovladac pet tisic plus dva litry za rozsreny gc no proste hnus neberu ak mozna za rok za dva............
a navic vsichni rikali ps3 moc draha bla bla ba nechcte snad aby konzole ktera ma vice moznosti a grafiku minimalne 20krat lepsi stala pouze 12 tisic nebo tak nejak podobne ne?
no to nintendo nebude az tak super ze????? nema vicemene zadne straty a nemusi doovat a hle pekne vysoka cena i hry pekny hnus taky nas N pekne podfouklo al vlastne to nevadi je to N to je spravny krok........

1. kucí, vy snad znáte specifikace Wii, že tady házíte srovnání?

2. za konzoli přinášející akorát lepší grafiku bych vopravdu víc jak 12 tisíc nedal.

3. Nintendo nás podfouklo? Jak? Cena max. $250 - right. Samozřejmě, přepočet $ € 1:1 se mi nelíbí, ale je to bohužel běžná praxe.

Nehrotil bych to, skoro bych doporučoval místo teatrálních výkřiků pilovat psanej projev, vážně se tvoje příspěvky čtou špatně
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Tical 15. 9. 2006 22:48

mr wawra sem cekal ze se nekdo toho chyti te grafiky myslim to byla jedna z veci a jeden z prikladu ze a psš v sobe nadupanou technologii takze to nemuze byt za nizzi cenu a jeste na to sony doplaci a vy tady na ni hazite hnuj a co dela ninteno jeste horsi veci vyda konzoli oproti sony ci microsoftu ji to nic nestoji a mastime kapsi mastime tady aspon vydite jak na vas N na vas skalni fanousky pekne ......
mr wawra:je je ze te to bavi ja se nezmnenim a tady mi to napsalo uz hodne lidi to je stara vesta zkus na mne radsi vymyslet neco jineho nez psani
jo nezname specifikace usuzjem podle tech oznameni a tech her co na ni vyjdou
zvlastni ze chodim na vice fooor a nikde nic ticho po pesine ohledne psani to jen remcate tady sou tady snad sami sprti ci slohovi ucitele nebo spisovatele????? :D
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 15. 9. 2006 22:55

to je v poradku, cenu PS3 chapu, jenom podotykam, ze to nejni produkt pro me.

Jo, holt Nintendo jsou ale pekny svine, kdyz si chtej namastit kapsu, tfuj tfuj, to se nedela. Ehm, herni prumysl neni charita, je to normalni byznys, kde kazdej chce vydelat co nejvic.

aha, tak vy jenom specifikace usuzujete. az tady nekdo postne oficialni specifikace uverejneny Nintendem, tak pak tady muzem kolektivne prskat...

na ten tvuj vykrik jsem ti tam napsal tri bodiky, s psanim jenom takovej dodatek, protoze diskutovat s nekym, pro koho je pravopis sprosty slovo jaksi nejni idealni.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Tical 15. 9. 2006 22:59

mr wawra:vsak v pohode ja sem to nebral na tebe vse ok ale sou tu takovi kteri o tom pisou aaaa.....
jasne N si chce jako kazdy namastit kapsu ale tohle je jeste horsi podvod sony aspon od zacatku tvrdila ze bude cena vysoka!!!!
ja tady neprskam ale kazdy na to ma tady ten nazor vsude a prece si nemyslis ze bude mit nintendo dosahujci grafiku ps3 nebo X
presne tak tedka narazim na ten pravopis kaslu na neho net je o tom proste svoboda a jak rikam ste jedini co mi tady to pisou fakt nechapu rikam panove ucitele :D
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 15. 9. 2006 23:06

Tical píše:mr wawra:vsak v pohode ja sem to nebral na tebe vse ok ale sou tu takovi kteri o tom pisou aaaa.....
jasne N si chce jako kazdy namastit kapsu ale tohle je jeste horsi podvod sony aspon od zacatku tvrdila ze bude cena vysoka!!!!
ja tady neprskam ale kazdy na to ma tady ten nazor vsude a prece si nemyslis ze bude mit nintendo dosahujci grafiku ps3 nebo X
presne tak tedka narazim na ten pravopis kaslu na neho net je o tom proste svoboda a jak rikam ste jedini co mi tady to pisou fakt nechapu rikam panove ucitele :D

Ale nintendo řeklo, že cena nepřekročí 250 dolarů (euro)...a to nepřekročí, když si od toho ještě odečtete tisícovku za Wii sport, tak už to tak strašný není. Nintendo co slíbilo, to splnilo.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Tical 15. 9. 2006 23:09

kdo stoji o wii sport ja ed ne jasne vy jo beru kazdy zme naci ale sorry aby mne nekdo nutil kupovat si hru hm!!!!to rovnou sony k tomu muze dat papa smerfa a nadsadit cenu o dva litry a navic 250 dolacu je rozdil o proti eur proste drahe a jak vidim nekteri tady semnou souhlasi PODVOOOOD priznejte to taky fanousci N
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 15. 9. 2006 23:10

ticale: ty jsi exot...no nic no
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Tical 15. 9. 2006 23:12

:D jsne ja sem a jak vidim furt beres nintendo jako dokonale co?no nic son je strasne draha konzole je predrazena vsichni to prece rikaj ale kdyz udela nintendo jeste neco horsiho je to v poradku je mi jasne ze se tady ze skalnima fanouskama nema cenu bavit
ja sem exot a sem na to hrdej
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod majoran 15. 9. 2006 23:19

tak ja s ticalem naprosto suhlasim. 250 eur je za wii vela.
majoran
Killing Spree

Odeslat příspěvekod majoran 15. 9. 2006 23:24

tak ono wii nakoniec nebude ani region free. to je super !! nintendo sa asi uplne zblaznilo. uprimne, za poslednych 5 dni som o wii pocul iba negatyvne spravy.
majoran
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 9. 2006 01:25

mně se náhodou zdá Wii docela drahé (přestožej e tam wiisports, ale ten golf bude sranda, já golf miluju, Everybody's Golf rulez) a ps3 je naopak levná: ps1= cca 18k, ps2= cca 26k, ps3= cca 18k, co byste chtěli? cena ps3 je chvalitebná, až bude za 8k jdu do ní, (teda hlavně až vyjde nástupce ICA a SotC)
přiznávám že kdyby Wii neměla "revoluční" ovladač nešel bych do ní a zustal bych věrný pouze značce Sony, ale aspon mi nejde jen o grafiku- chci poznat něco nového, pro mě nepznaného
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod crewxson 16. 9. 2006 07:18

Moje stanovisko - příznivci Nintenda mohou být velmi rádi, že se stihl termín ještě letos pro Evropu. To že je cena vysoká není /dle mého/ pravda. Každá jejich předešlá stolní konzole /nes,snes,n64,gc/ stála při startu 199$. Takže rozdíl nějakých 50$ není nikterak dramatický - plus 5 her v 1. Co se týče grafiky, možná to není uplně to co všichni očekávali, ale při pohledu na poslední videa z MP: Coruption a Zeldy stále tajím dech.... a to je dobrý ukazatel. Velká síla a kouzlo Wii spočívá právě ve větší míře pohltit hráče a odpoutat ho od reality. Kydž se k tomu připočtou obsáhlé možnosti práce v Internetu (Wii Chanells, Opera), opravdu "BOHOVSKÁ" Virtual Console....
není nad čím přemýšlet. Jedině co mě mrzí je stornování DVD playeru a nonregion free, ale asi nejvíc, že nebude v Evropě při startu v černém provedení.-(
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 16. 9. 2006 09:05

No musim rict ze ty videa na wii.com jsou hodne zajimave :)
Standa
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka