PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kirby64 20. 8. 2006 21:36

ved už minulý rok boli dokonca nejaký redaktori šťastný ked zohnali x360 v 2005 tak som zvedavý čo to bude za cirkus z ps3 v ochodoch aj tý čo si ju objednali budu radi ak ju dostanú aspom 2007
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 8. 2006 15:05

peanut píše:Podle ceny bych to neposuzoval. Stačí si vzít PS2 a GC a už ti tam něco hapruje.r/quote]

Dobrej postřeh 8)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 21. 8. 2006 23:20

Obrázek

70" (1,77m), 1080p, 120Hz

tak k tomuhle by mohli PS3 dávat jako "dárek zdarma". :mrgreen:
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 21. 8. 2006 23:23

napiste sem co najviac dovodov preco bude Wii lepsia konzola nez PS3/360, rad si precitam kazdy nazor
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod peanut 21. 8. 2006 23:25

Proč to po nás chceš?
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod mr_wawra 21. 8. 2006 23:26

AlienX píše:napiste sem co najviac dovodov preco bude Wii lepsia konzola nez PS3/360, rad si precitam kazdy nazor

si precti celou debatu ne?
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod miki24 22. 8. 2006 00:07

AlienX-ja se snazim byt vzdy slusny,ale tohle teda je hloupa otazka na netu je toho tolik ze kazdy uz musi si udelat obrazek co a jak kazda konzole dokaze a kazda ma sve klady a zapory doufam ze jsem ti pomohl
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bitskull 22. 8. 2006 08:34

alienx: PS2 sem si koupil k vuli nekolika specifickym hram a s dalsi novou konzoli to bude presne tak. A je mi jedno jestli to bude PS3, X360 nebo Wii - dulezite bude jestli tam bude hra, ktera me ke koupi donuti (ano ja si pockam na recenze vsech tech ohlasenych radoby "pecek" a rikam vam, ze jako vzdy tam bude opravdovou peckou jen jedna ci dve hry z deseti). V kolika porovnani je ta ci ona konzole lepsi nez ta druha je mi uplne sumafuk - nakonec jsou totiz vzdycky dulezite jen hry.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod miki24 22. 8. 2006 09:45

tak ted jsem to cetl znova ps3 je tady,ale jsou to vyvojarske devkity a ma je ceske studio Illusion Softworks,ale pry jsou hodne tezke no proste devkit jinak je pravdou ze dulezite jsou na konec hry a jakou ma ta konzole podporu ze strany vyvojaru od ps3 par studii jiz odeslo kvuli narocnosti tady je x360 lepsi diky tomu ze architektura je podobna pc,ale pokud ted chces koupit herni masinku tak pockej az bude na trhu ps3 a Wii a na nazory lidi co si mysli to je urcite nejlepsi
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 22. 8. 2006 13:58

AlienX píše:napiste sem co najviac dovodov preco bude Wii lepsia konzola nez PS3/360, rad si precitam kazdy nazor

Ja mam duvod jen jeden - hry. Jsou to hry, ktere si jinde nezahraju. To je pro me argument pro nakup konzole a ne nejake technicke udaje...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tical 22. 8. 2006 14:01

alienx:tak wii si kupuju kvuli metroida hlavne a kvuli drsne ceny a proto abych si taky uzil ovladac, ale nebude to lepsi konzoile nez ps3 to urcite ne pro mne je hlavne ps3 na tu se tesim nejvic ale koupim si ji az z prichodem virtua fightera ale jinak je wii sto pro lepsi nez x360 do te urco nepujdu
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 8. 2006 14:13

Tical píše:alienx:tak wii si kupuju kvuli metroida hlavne a kvuli drsne ceny a proto abych si taky uzil ovladac, ale nebude to lepsi konzoile nez ps3 to urcite ne pro mne je hlavne ps3 na tu se tesim nejvic ale koupim si ji az z prichodem virtua fightera ale jinak je wii sto pro lepsi nez x360 do te urco nepujdu

Hmm tak ty víš která konzole je na stopro lepší...hmm ty jsi machr
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Arašíd 22. 8. 2006 14:40

Peter S. Kenedy píše:
Tical píše:alienx:tak wii si kupuju kvuli metroida hlavne a kvuli drsne ceny a proto abych si taky uzil ovladac, ale nebude to lepsi konzoile nez ps3 to urcite ne pro mne je hlavne ps3 na tu se tesim nejvic ale koupim si ji az z prichodem virtua fightera ale jinak je wii sto pro lepsi nez x360 do te urco nepujdu

Hmm tak ty víš která konzole je na stopro lepší...hmm ty jsi machrm/quote]
Vidim ze moderatori davaji dobry priklad, jak ma vypadat konstruktivni diskuze.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tical 22. 8. 2006 14:42

psk:a ty mas nakou utocnou naladu to vsude musim psat promne? prosim te uklidni se
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 8. 2006 14:47

Tical píše:psk:a ty mas nakou utocnou naladu to vsude musim psat promne? prosim te uklidni se

Nemám útočnou náladu ale je trochu od věci napsat Wii je určitě lepší než Xbox360 a podobně...jako jak to můžeš tvrdit o konzoli která nevyšla...a navíc bude lepší jak v čem...mi chceš říct že třeba Wii bude mít lepší grafiku než xbox360???Prostě tady dáváš mylné informace a to mě štve nic proti tvé osobě nemám
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka