Divinity II: The Dragon Knight Saga X Viking: Battle for Asg

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Solymr 7. 12. 2013 22:00

Kdybyste si meli vybrat z techto dvou her, jake byste dali prednost a proc? A vlastne jaka je co do hratelnosti jedna nebo druha? Nechci tak uplnou recenzi, ale proste nazor hracu, co to hrali a co je na tom zaujalo a co ne...:)
Solymr
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 8. 12. 2013 06:04

Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 12. 2013 10:59

Hlavně ty hry si nejsou moc podobný :) Divinity 2 je spíš RPG a Vikings jsou spíš akční rubačka typu God of War...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Solymr 8. 12. 2013 14:56

Dekuji za reakce. :) Tak jsem si vybral to Divinity II, ale Ego Draconis - jaky je rozdil mezi timto a Knight Saga? A k Ego Draconis jsem neco cetl, ze hra je zamcena na 30 FPS a je dobre poridit patch - muzete potvrdit/vyvratit? Diky..
Solymr
First Blood

Odeslat příspěvekod flash789 8. 12. 2013 15:04

Samozrejme si porid Dragon Knight Sagu, obsahuje i datadisk Flames of Vengeance a vyrazne zlepšenou grafiku. Ego Draconis nemá smysl kupovat. Rychlost fps jde nastavit v options, myslim ze od 30fps az po neomezene.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků