World of Warcraft

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod fales 28. 10. 2006 16:17

ok dik
fales
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 10. 11. 2006 09:24

Hesperus píše:Ja sem o prazdninach hral na jednom free severu,jeste sem v ranku 9th(Elvenslayer) a to sem to vic jak 2 mesice nehral,je to celkem dobrej server,ale bugu tam par je,nektery nejdou opravit,ale dobre na tom makaj
ted sem si ale koupil pred 14dnama orig a neda se to srovnavat,spousta lidi,neotrebujete cekat pul hodiny na partu a hned se jde(hraju na Drak'thulu),ale nejdriv sem se bal o prachy,ale aukce to v pohode jisti,na free byli samy eventy-schovky atd.,ale aukce bohate staci,sem zatim 26lvl Mage a uz mam 38 goldu :-),ale na free bylo par bugu a ty by se mohli zavyst na orig-polymorph na libovolnej pocet lidi a exekuce uz od 100% hp,ne nejak od 25 nebo 20%,a jak jde o to placeni,no nekdo kouri(driv sem kouril) a ty prachy utrati za ciga a treba i vic.
Jinak jestli jde o Guild Wars,tak sem to hral taky asi pul roku-cca 500hodin cistyho hrani a uz tam nebylo co delat,PvP neni spatny,ale porad dokola,ale pribeh to ma fakt moc hezkej v zakladu,v datadisku se mi ani moc nelibil...
K tomu zavedeni "bugu na orig" rika ti neco vybalancovani class? to ze by ti war soupnul exectue na 100 za 5litru, nebo to s tou ovci...to by teda dopadlo :-)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 11. 2006 22:05

Docela by me zajimalo proc je tady tahle diskuze tak mrtva. Je fakt, ze dost lidi tady ciste PC hram moc neholduje, ale musim rict tahle je pomerne fenomenalni. Dokoncuji trial, rozhodne neminim koncit. Vsechny ty off-line Obliviony, Gothicy budou muset par mesicu pockat. :)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 11. 2006 04:53

Vítej... a zároveň držím palce, WoW je neskutečný žrout času... Jinak pokud by ses chtěl potkat, ozvi se - dám vědět, kde jsem a tak. Jen mám teď vcelku lowlvl postavy.

//edit: Asi nemá cenu dodávat, že jsem zrovna dodělal pár questů ;).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hesperus 29. 11. 2006 16:30

jj,je to fakt good game,akorat je skoda,ze se mesicne plati,takze ted nehraju,protoze na to nejsou money :-)
a koukam,ze uz ses inspiroval od koboldu:"You no take candle!":-D
Samsung Galaxy S10+, Sennheiser IE60
Schiit Asgard 2, Sennheiser HD595, Focal Elear
Ryzen 1700@3,9GHz, RX 5700, 16GB RAM, Samsung 960 M.2 256GB, Asus Crosshair VI, EVGA 550 G2, Antlion modmic
Hesperus
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 11. 2006 16:42

David Sláma - jj s tim casem je to prekerka, musim to vybalancovat tak, abych nemel potize s nastavajici. :) Zacina byt pozvolna trochu nervozni, kdyz ji reknu ze jsem domluveny s klukama v "Stormwindu" a jdu k pocitaci.
Jinak promakany ten svet maji paradne, jeste se porad ucim co a jak. Taky si za to nechaji celkem zaplatit. :? Ty poplatky me trochu trapi, zvlast nehraju jak sileny v jednom kuse.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 11. 2006 17:26

No ono s každou odhalenou novinkou na fascinace světem narůstá - battlegrounds, instance, aukce, každý nový kousek světa, ba i některé skilly...

A "You no take candle!" je nejlepší NPC hláška (nejlepší hráčská hláška je "oomwwwwwwwwwwdawdasdwswwwwwwwww" ;)).
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hitomi 29. 11. 2006 17:55

_DAVE_ píše:Docela by me zajimalo proc je tady tahle diskuze tak mrtva. Je fakt, ze dost lidi tady ciste PC hram moc neholduje, ale musim rict tahle je pomerne fenomenalni. Dokoncuji trial, rozhodne neminim koncit. Vsechny ty off-line Obliviony, Gothicy budou muset par mesicu pockat. :)

Všichni hrajou WoW není čas psát do diskuse.
Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 11. 2006 08:56

Nebo maji sve diskuzni fora urcene primo ke hre/guilde.. Chapu :)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 2. 12. 2006 10:11

Tak jsem se konečně včera večer dostal k Burning Crusade 2+GB klient a asi tisíc patchů mě na chvíli zabavilo, ale nakonec jsem si i zahrál. Začnu obrázkově:

Draenei Mage in da action
Draenei Mage in da character selection
Blood Elf in front of da building

Zatím jsem hrál jen chvíli, takže nabídnu jen jakési "velmi první dojmy" (very first impressions, v češtině to zní nějak divně :)). Startovní lokace Blood elfů je moc pěkná, zajímavé jsou i první příšerky, stejně jako batůžek, co se dostává za jeden z prvních questů. Počáteční "minidung" byl nahrazen jakousi věží - pěkný nápad.

Draenei mě ovšem nakonec zaujali mnohem víc. Do zmatku na Azerothu přišli proti své vůli - prostě ztroskotali. Uznávají spoustu hodnot, pomáhají si navzájem, prostě radost pohledět. Takže ačkoli jsou Blood elfové prvoplánovitě líbiví (je potřeba dostat lamičky k hordě, aby furt nejeli ty Night elfy), Draenei jsou tou správnou rasou, pokud jde o příběh :).
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 12. 2006 11:26

Muze mi nekdo poradit nejlepsi CZ/SK stranku venujici se WoW?

http://www.worldofwarcraft.cz/sk znam, jde mi hlavne o popisy kouzel/aur.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 4. 12. 2006 19:41

Doporučuju http://www.thottbot.com - je to sice anglicky ale je tam skoro všechno: popisy všech skillů všech postav, popisy profesí (třeba enchanting je tam ale nějak divně) a především seznam všech questů - bez Thottbot bych některé dělal asi ještě teď :).
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Xoddam 18. 12. 2006 00:29

Nooo chlapi co tu ste a hravate na ofic servroch co takto sa ukazat? Napisat strusne equip, skilly, talenty, PVE uspechy a tak? Nech vim s kym mam tu cest :) NAPRIKLAD JA : Rogue lvl 60 - full epix, T1, T2 full, T2,5 - 3 casti, T3 - 2 casti. Main Hand: Misplaced Servo Arm (Naxx Drop) Offhan: Chromatically Tempered Sword. PVE: ZG, MC, BWL, AQ20, AQ40 - FULL, NAXXRAMAS - 8 BOSSOV .... Nazor na BC: Netesim sa ... Mohli by to o pol roka odlozit ...
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 12. 2006 13:35

Tak třeba já: mnoho anonymních lowlvlů - holt for fun hraní :)
Názor na BC: příležitostně hraju betu a těším se jak malý kluk :)
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Meda 18. 12. 2006 21:48

Tak sem si to taky poridil ale potreboval bych poradit oficial server kde je hodne cz/sk hracu.Ted sem warrior na 12 levlu ale na tom serveru neni ani jeden cz/sk.
AMD Athlon 64 X2 5600+ 2800MHz, Gigabyte GA-MA770-DS3, A-Data 4096MB DDR II 800MHz Extreme Edition,
160GB HDD, Asus EAH4850 512MB, LC Power 550W
Meda
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka