Hráli jste někdo Quake 4?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 15. 4. 2006 22:40

ja jsem slysel že prý na něčem pracují ale jestli měli nějakou hru tak to nevím ale jestli jo tak jí chci
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 4. 2006 00:03

Riddick NENÍ na doom 3 enginu...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 4. 2006 00:17

jestli myslis to co jsem psal ja tak to se vztahovalo jenom k Doomovi a Quakovi
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wanrouter 16. 4. 2006 09:20

Tak ja prave prechadzam Quake... hral som Doom 3, FEAR nie.

Na Quake ma prekvapilo, ze odlesky podlahy a okolia niesu take ako pri DOOM 3, v DOOM3 to bolo ovela krajsie - detailnejsie. Tu to je take ako tak...

Co sa tyka grafiky, tak mam X850 XT a 2GB ram, 2,2Ghz proca. Na ultra detailoch mi to ide na 25-45 FPS niekedy ked je riadna akcia, tak aj menej, co nieje hratelne. Mam LCD 1280-1024 AF16, AA8 /omegy 6.3/

Avsak co do deja, tak Quake je urcite lepsi... prepracovanejsi dej, aj ked je to sice linearne, ale mam z toho lepsi dojem.
wanrouter
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 4. 2006 17:33

Doom 3 snad žádný děj neměl nebo ho neměl moc složitý quake ho má o něco lepší, ale tež to není žádná sláva.
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 4. 2006 18:04

to víš na Stroggovskou planetu se taky jen tak nedostaneš abys sis tam tu schovku zahrál :D
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 18:05

Q4 jsem začal asi před 3 dny.Na max detaily se postavy ani okolí moc neleskne.Právě že brnění atp. vypadá dost reálně.Ale F.E.A.R. mě baví baleko víc a jeho grafika připadá lidem reálnější,protože s betonovýma prostorama se můžete v reálu setkat taky,ale v chodbách Q4 asi bude na schovku hrát těžko :wink:
Ale Monoliťácký engine se mi líbí víc(Není náhodou licencovaný od ID?)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 4. 2006 18:06

no to je snad zlej sen dneska sem snad neposlal příspěvek který by se objevil až za tím na který odpovídám....takže mi nezbívá než odcházím.....no dobře tak teda zustávám přesvěčilo si mě mý ego
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 4. 2006 18:15

Fear sem hrál demo ale jak už kdesi psal bylo to tak odpudivé(teda na mé mašině) že sem zmáčkl po chvíli uninstal
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 18:15

Ego jede :wink: Zůstaň s námi.
Jenom ještě k FEARu,tamní textury se mi lesknou daleko víc,než v D3 nebo Q4.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 4. 2006 18:17

a zase to snad není možné možná by pomohlo kdybych odpovědel na příspěvek zítra to už by to snad hodilo za ostatní dříve příchozí
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 18:27

To bys spíš měl odpovídat včera :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 4. 2006 18:29

tak napiš o čem bude zitra debata at mužu začít psát a rači to dám do top secret aby to nikdo nečet a neovlivnilo to psaní
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 18. 4. 2006 18:44

No není to haluz? :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 22. 4. 2006 22:42

Q4 sa chystam hrať už teraz viem že ma bude baviť. Mám rád žáner FPS páč je to eňoňuňo štýl hier na oddych, relax a odreagovanie. Nemám rád keci že je to bezduché a z Pc žánrov najviac prevarené a komerčné. Veď je to zábava a nato sú HRY! HL2, Doom3, Far Cry,Riddick, FEAR len tak ďalej. FPS žáner je esenciálny kameň momentálnej hráčskej americkoeurópskej v antickom Grécku vzniknuvšej mentality, ktorá je nám všetkým vlastná a prirodzená. buďme naň hrdý! :shock:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků