Problémy se spouštěním her

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 1. 1. 2006 21:13

Glitter píše:Play Station 2 přehrává hry i z Play Station 1.Nefunguje mi ale memory karta.Mohl by mi někdo vysvětlit,proč?Díky,GlitterG/quote]


Na ukladani her z PS1 potrebujes pametovku z PS1, na kartu z PS2 to nejde.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 1. 2006 16:33

SCobra píše:
SCobra píše:Mám problém se Spellcross 1.06 CZ originál. Do teď mi to jelo v pohodě, ale vyměnil sem GF2 Ti 64MB 64bit za GF FX5600 256MB 128bit a už to blbne - na strategický mapě je to v pohodě, ale když vlezu do bojový mapy, tak hra sice jede, ale do monitoru nejde signál, takže nic nevidim.
Ovladače sem zkoušel nejnovější Omegy, ForceWary nejnovější a předposlední. Ale na GF3 Ti 64MB 64bit to jelo na nejnovějších ForceWarech v pohodě. Jiný 2D hry jdou normálně.
Mám WinXP SP2 + aktualizace. Vůbec to nechápu /quote]
Pohoda - přeinstaloval sem Spellcross a už to jede. Hi hi, nejni nad vlastní nápady :mrgreen: .-/quote]

Hm, tak nic sem nevyřešil - bojová mapa sice jede, ale jen v rozlišení 640x480 a když to ve hře přepnu do rozlišení vyššího (800x600, 1024x768), tak mám zase ten výše popsanej problém.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 7. 1. 2006 19:52

_DAVE_ píše:RE: Darwel - Potrebujes instrukcni sadu SSE. Tvuj procak je bouhuzel uplne ten posledni ktery ji nema. Podobne dopadnes taky treba u age of empires3. Moc bych to ale neresil protoze ten Q4 by ti bezel vic nez mizerne.
A nedalo by se to nějak voblbnout? Protože to běží na D3 enginu a ten mi jde úplně v poho...
BTW: Úplně přesně je to: "CPU does not support the Intel Streaming SIMD Extensions (SSE)". Jenže jak to může podporovat technologie od Intelu, když mám AMD? Pls help.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asatru 21. 1. 2006 09:46

Asi to sem nepatří ale je tu nejvíc lidiček, potřebuju pomoct.Chci přeinstalovat GTA:SA jelikož se mi to v misi kde mam čornout stíhačku z lodi v jednom místě seká když už letím ve vzduchu. Ale namůžu najít pod čím mam ve složce savy abych si je uložil. Help please!!!
Asatru
First Blood

Odeslat příspěvekod Asatru 21. 1. 2006 09:47

potřebuju pomoct.Chci přeinstalovat GTA:SA jelikož se mi to v misi kde mam čornout stíhačku z lodi v jednom místě seká když už letím ve vzduchu. Ale namůžu najít pod čím mam ve složce savy abych si je uložil. Help please!!!
Asatru
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 1. 2006 10:19

Savy jsou v Dokumentech
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djthrall 22. 1. 2006 12:33

Potrebuji poradit s instalaci originalni hry RED FACTION 2,nainstaluji prvni cd a napise mi to "please insert red faction 2 disk 2" Vloste cedecko 2 do mechanyky.Tak ho tam vlozim a dam ok a napise mi to hlasku "please insert red faction 2 disk 0" a nepokracuje instalace nevim cim to muze byt,prosim poradte.
djthrall
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 22. 1. 2006 13:21

není CD poškrábané? Pokud je to originálka, tak je to mimořádně divné. Je taky možné, že začáná dosluhovat CD-ROMka a pokud jde o DVD-ROM, tak je známo, že většina DVD-ROM má horší čtení CD a jejich škrábanců apod.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 22. 1. 2006 13:21

Máš originál?
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 22. 1. 2006 14:27

elfkam >
djthrall píše:Potrebuji poradit s instalaci originalni hry RED FACTION 2...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djthrall 23. 1. 2006 00:22

Original mam a cd neni poskrabane je uplne nove.A mam dvd vypalovacku.
djthrall
First Blood

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 23. 1. 2006 07:44

zkus to nainstalovat treba u kamarada ( proste na jinym PC ) a pokud to nepude, tak di reklamovat ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djthrall 23. 1. 2006 10:23

OK skusim to.
djthrall
First Blood

Odeslat příspěvekod djthrall 23. 1. 2006 12:43

Nejde to ani na jinem pc.Je to v *****. :(
djthrall
First Blood

Odeslat příspěvekod reifik 24. 1. 2006 14:50

Zdravím,poraďte mi,prosím.
Nainstaloval jsem si Medal of Honor- Pacific Assaulti, 66MB patch a češtinu.Hru spustím,nastavím zvuk,grafiku i ovládání,hra jede,jsem ve vyloďovacím člunu,ale jakmile na příkaz začnu střílet z kulometu,hra spadne,nepomohlo ani zákl.nastavení
reifik
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků